Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben ona inandım bak nedense belkide tuttu diye inandım bilmiyorum😁 instada cinsiyet hesaplama arzuma sordum günleri veriyor zaten ama benim yumurtlamam hep kız günlerine geliyordu erkek günü beklersem dedim 1yıl sürecek 😂 Allah bilir nasip dedim takılmadım kız gününde gebe kaldım, ama oda nasip erkek günleri bir iki kere denk geldi ozaman gebelik olmadı 😄 olmayacağı varsa olmuyor yani😆
Ben kız ayında kaldım erkek onların hepsi yalan canım Allah ne yazdıysa ötesi yok

Ben kız ayında kaldım erkek onların hepsi yalan canım Allah ne yazdıysa ötesi yok
Aaa gerçekten mi bak ben ona inanmıştım %70 kız dedi arzum arkadaşı olan adım adım annelik Nub boyamayla baktı %70 erkek dedi yani yine aynı hesap %50 dediğin gibi nasipten ötesi yok bizim bilmediğimiz biçe hayırlar gizli çünkü ben hayırlı olacaksa erkek olsun diye dua etmiştim hep🙏🏻

Sorma cnm ya dedim ona nasıl oldu istemiyordun daha sen dedim hayırdır, ben boş gebelik geçirdiğimi filan şimdikine hamileliğimle bir duyurdum öncesinde hiç bahsetmedim zaten pandemi görüşemedi kimse filan duyurmamıştım, bana dediki ya ben senin gibi olur boş gebelik vs olur diye deneyelim başlayalım dedim şok oldum hemen tutmuş dedi, hatta naptığının bile farkında değildi hala, adeti gecikmiş anlamış bu ama test bile yapmamış düşünmemek için olmamıştır ya hemen demiş gitmiş saç boyatmış bide sonra artık direk doktora gitmiş beklemiş sağlıksız düşcek filan desin doktor gayet iyi demiş şaşırmışlar nasıl cahil bir kafa yani pes dedim ben aylar öncesi kan değerlerime baktırdım vitaminlerime hepsini tamamladım simir testi folik asit vs tamamladım ondan sonra başladım ki arada boş gebelik oldu üstüne 4ay sonra gebelik oluştu yani anlaşılan şu ki kafa ne kdr boş okdr kolay gebelik 😂 takmayın anam salın gitsin titizlenenler yorgun😁
Ya oyle cnm kafaya takmamak lazim cnm senin gorumceyle benim gorumcenin kafasi ayniya 🤣🤣 yokta yememis icmemis cocuk yapmaya baslamis helal olsun bu kadar da kiskanma olmaz ki birde bana tavir yapiyor ben hic aramıyormuşum beni kardesi gibi görüyormusta bana yaptiklarindan sonra mesafemi koydum hep bei üzüleceğim yorulacagam azicikta onlar düşünsün demi 🙃birde gorumce hamile ya bende ocak ayinda dusunuyorum rabbim nasip ederse ve hamile kalirsam iste ozaman bir kiyaslanma başlar artik😁düşünemiyorum

En güzelini yapmışın büyük konuşmalar evlatlarından çıkıyor bana büyük konuşan biri az kalsın evladından oluyordu ağzımı açıp tek kelime etmedim ama çok canım sıkılmıştı
Cnm en guzeli Allaha havale etmek dusun dusun hasta ediyorlar insanı ne huzur koyuyorlar ne mutluluk
ben tek gelinim eltim olmasinı o kadar isterdim ki azcik arsiz olsaydi eltim beni mumla arasalardi ya😁🤣😂

Ya oyle cnm kafaya takmamak lazim cnm senin gorumceyle benim gorumcenin kafasi ayniya 🤣🤣 yokta yememis icmemis cocuk yapmaya baslamis helal olsun bu kadar da kiskanma olmaz ki birde bana tavir yapiyor ben hic aramıyormuşum beni kardesi gibi görüyormusta bana yaptiklarindan sonra mesafemi koydum hep bei üzüleceğim yorulacagam azicikta onlar düşünsün demi 🙃birde gorumce hamile ya bende ocak ayinda dusunuyorum rabbim nasip ederse ve hamile kalirsam iste ozaman bir kiyaslanma başlar artik😁düşünemiyorum
Valla anlamıyorum insanları, benim eltimde var, 1oğlu var 9 yaşında çok dediler 2.yap istemiyorum Allah olmayana versin derdi aramız açık selam selam okdr ama görümceyle kankiler yaşı oldu 40 bende Temmuz’da duyurdum 2.yi istediğimizi kardeş düşündüğümüzü nasip dedim artık başladım işte kontrollere kandır simirdir ben kızımla arasında 4yaş istiyordum zamanı gelmişti neyse Eylül’de haber geldi elti hamile 2.ye ben şok çalışıyor yaş 40 olmuş asla istemiyorum diyordu neyse dedim ben duyurmuştum Ocak ayına kadar kan vitamin tedavilerimi oldum doktorum Ocak’ta başlattı martta gebe kaldım virüs çıktı o ara kimseyle görüşmeden boş gebelik olduğu anlaşıldı kürtaj oldum doktorum bekle dedi haziranda dene iyi dedim vardır hayır eltide ozmn doğurcak araya zaman girdi en azından dedim ama duyurmadım gebeliği boş diye sonra haziranda olmadı Temmuz’da gebe kaldım o ara Doğum yaptı elti oğlu var kız çok istiyordu bir oğlu daha oldu, hadi dedim kalp atışı duyalım duyururuz Eylül’de kalp atışı duyduk Eylül sonu söyledik ailelere 12haftalık olmuştu söylediğimizde 1ay sonra görümceden haber geldi hamile o hele çocuğum çok küçük istemiyorum diyordu bir oğlu var ben yine şok😁 len dedim millet duyuyor tak hamile ben o kdr dikkat ettim 7ay sürdü gebe kalmam😁 bana kızın olcak yine dediler kızım olcak evet şimdi görümce kız istiyor ama onunda oğlu olcak öyle hissediyorum sülalede bir tek bizim iki kızımız var hepsi erkek

Beslenme ile ilgili neler yaptınız peki? Takviye felan bişey aldım eşiniz
Valla sadece kendi gördüğümü soylıyım eşim her sabah aç karnına kalkar kalkmaz bir diş sarmısak ile bir yemek kaşığı bal beraber yiyodu. Sonra kahvalti yapiyodu. Bunu istisnasiz her sabah yapardi. Sordugum zaman ise sağlığa birebir derdi. Artık bilmiyorum bunun için mi özel yapıyordu bisey demiyordu. Yani kısacası kendisi 2-3 aydır çocuk istiyordu zaten, ben sonra ikna oldum ve sonuç bu 😊 ama size YEMİN EDERİM ki kızlar 3 kızımdan sonra olan 1 oğlumda da eşim her ne yaptıysa onun sayesinde oldu ve bunada çok eminim bu erkek bebekte onun sayesinde oldu artık her ne yaptığını bilmiyorum. Eğer bana sorarsanız hiç bisey yapmadım yalan söylemiyim yeme içme falan normaldim hep. Bu
fikir eşimden çıktı ve birden çocuk yapalım diye tutturdu. Bugun ogrendik sonucu ve cok buyuk ihtimal erkek dedi doktor degisme sansi cok az cunku bizzat gosterdi pipiyi 😊 meslek icabi garanti olsun diye 2 hafta sonra bi daha gel dedi.

Aaa gerçekten mi bak ben ona inanmıştım %70 kız dedi arzum arkadaşı olan adım adım annelik Nub boyamayla baktı %70 erkek dedi yani yine aynı hesap %50 dediğin gibi nasipten ötesi yok bizim bilmediğimiz biçe hayırlar gizli çünkü ben hayırlı olacaksa erkek olsun diye dua etmiştim hep🙏🏻
Adım adım annelik bana yüzde 80 kız dedi düşün yaşadıgım hayal kırıklıgını

Valla anlamıyorum insanları, benim eltimde var, 1oğlu var 9 yaşında çok dediler 2.yap istemiyorum Allah olmayana versin derdi aramız açık selam selam okdr ama görümceyle kankiler yaşı oldu 40 bende Temmuz’da duyurdum 2.yi istediğimizi kardeş düşündüğümüzü nasip dedim artık başladım işte kontrollere kandır simirdir ben kızımla arasında 4yaş istiyordum zamanı gelmişti neyse Eylül’de haber geldi elti hamile 2.ye ben şok çalışıyor yaş 40 olmuş asla istemiyorum diyordu neyse dedim ben duyurmuştum Ocak ayına kadar kan vitamin tedavilerimi oldum doktorum Ocak’ta başlattı martta gebe kaldım virüs çıktı o ara kimseyle görüşmeden boş gebelik olduğu anlaşıldı kürtaj oldum doktorum bekle dedi haziranda dene iyi dedim vardır hayır eltide ozmn doğurcak araya zaman girdi en azından dedim ama duyurmadım gebeliği boş diye sonra haziranda olmadı Temmuz’da gebe kaldım o ara Doğum yaptı elti oğlu var kız çok istiyordu bir oğlu daha oldu, hadi dedim kalp atışı duyalım duyururuz Eylül’de kalp atışı duyduk Eylül sonu söyledik ailelere 12haftalık olmuştu söylediğimizde 1ay sonra görümceden haber geldi hamile o hele çocuğum çok küçük istemiyorum diyordu bir oğlu var ben yine şok😁 len dedim millet duyuyor tak hamile ben o kdr dikkat ettim 7ay sürdü gebe kalmam😁 bana kızın olcak yine dediler kızım olcak evet şimdi görümce kız istiyor ama onunda oğlu olcak öyle hissediyorum sülalede bir tek bizim iki kızımız var hepsi erkek
Bizde de oyle herkesin bir oğlu bir kizi var benim iki kiz ya gorumcemin kocasi bile yazin laf vurdu sizi ailede erkek cocuk yok hep kiz var diye bu erkekler niye herseye maydonuz oluyorlar onu anlamiyorum bize ne zaman gelse yada biz onlara nezaman gitsek enişte "benim oğlum var sizin var mi "diye oğlunu seviyor bu cok kirici oluyor gorumcede demiyor ki niye oyle diyorsun demiyor kardesimin zoruna gider demiyor .
Rabbim buyuk kizi evladini veren erkek evladini da verir inşallah
Ya ne guzel oldu bur da dertlerimizi anlatmamiz birbirimizi anlayan abla,kardeş olmamiz😊😇 icimdeki sikinti gitti valla kimseye anlatamiyorsun çünkü yasamadiklari icin bilmiyorlar

ben kendimi ikinci kızım için hazırladım. kız kardeşin güzelliği bir başka. çok şükür zaten eşimde bende illa etmiyoruz. o yüzden her türlü içim rahat bir şekilde sonucu bekliyorum.❤

Kızlar adet başlangıç günü ve bitiş tarihi yani adetten sonra temiz olunan ilk gün ve ilişki tarihini yazın. takvime bakacağım hatırlayanlar özelden mesaj atsın. Ama en fazla 2 ilişki ile hamile kalanlar yazsın.

Belli değil mi cinsiyet. Yöntem denediniz mi
Yok canım belli değil. Ben yöntem falan denemedim inanmıyorum da zaten. Ne yaparsak yapalım nasipte ne varsa o olacak. Çabamızla olacak olsa burada her şeyi yapmış olan arkadaşlarımızın olurdu diye düşünüyorum.

Hayirlisi cnm ya iste gonul istiyor iste benim de i
2 kizim var birde iki gundur acayip canim sıkkın ya temmuzda ayi da hamile kaldim eylul ayinda bos gebwlikten kurtaj oldum. Gorumcem tel aradi napiyonuz diye hamileymiş bana nisbet yapar gibi oysa ki hic istemiyordu yasi 38 bir kizi bir oglu var bende dedim ki saglikla kucagina al dedim bana demiyor ki insallah sende hamile kalirsin saglikla kucagina alırsın demiyor ben hamile kaldigimda agzimdan burnumdan getirdiler Yazilacak cok sey varda neyse Icimden cikmayan seyler var rabbime havale ettim
Sanki düşman bende aynı dertten muzdaribim canım bende bide elti var hepsi birbirinden beter kaynanada kızı hamile kalsın düğün bayram eder gelinler hamile kalınca yaslara bürünür tövbe tövbe elti desen.....

Adım adım annelik bana yüzde 80 kız dedi düşün yaşadıgım hayal kırıklıgını
Ah cnm sorma bana %70 erkek dedi son ana kdr erkek gibi ama yanıltabilir dedi ona bir kapılmışım boyama yöntemiyle bakıyor doğrudur diye o beni çok bocalattı, hatta bazen hala belki yanılmamıştır diyorum sayfasında sonradan dediği çıkıyor diye değişik bir pskloloji ilk çocuğumda hiç cinsiyet merak etmemiştim ki onda da doktorum %90 erkek demişti 16.haftada 20de öğrendik kız olduğunu doktorlarada güven olmuyo ki profosördü bunu diyen yani yanılmıyordu genelde

Bizde de oyle herkesin bir oğlu bir kizi var benim iki kiz ya gorumcemin kocasi bile yazin laf vurdu sizi ailede erkek cocuk yok hep kiz var diye bu erkekler niye herseye maydonuz oluyorlar onu anlamiyorum bize ne zaman gelse yada biz onlara nezaman gitsek enişte "benim oğlum var sizin var mi "diye oğlunu seviyor bu cok kirici oluyor gorumcede demiyor ki niye oyle diyorsun demiyor kardesimin zoruna gider demiyor .
Rabbim buyuk kizi evladini veren erkek evladini da verir inşallah
Ya ne guzel oldu bur da dertlerimizi anlatmamiz birbirimizi anlayan abla,kardeş olmamiz😊😇 icimdeki sikinti gitti valla kimseye anlatamiyorsun çünkü yasamadiklari icin bilmiyorlar
Yok şükür bize öyle şeyler demiyorlar diyemezler cevabını yapıştırırım sen ona deki öyle dediğinde erkeğin tam olduğu eve başka erkek girmezmiş de 😂🤣 ozaman susar klor öyle lafa böyle cevap dersin😆

X