Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bende ocakta deneme yapacagam 😁hadi hakkimizda hayirlisi olsun sen yine yumurtalamaya gore mi yapacaksin
Evet ilk silinmede düşünüyorum yine içimden öle geçiyo 😌
Bu ay takip olacak o zaman hayırlısı olsun inşallah canım 😘
Benim de bu ay Çin takvimi kız gösteriyor ama hiçççç takmıyorum hamile kalana kadar devam zaten nasipte olan gelecek her türlü 🥰🤗😇
Kız bende çin takvümine inandığımdan diil 😂😂 2 kızımda tuttu bakacam erkek olursa tutcakmı die sırf merakımdan 😂😂😂 tabikide nasipte olan olacak 🥰🥰 kız niye yazmadııı öbür arkadaş 1 buçuktaydı randevusu çıkmıştır çoktan kesin erkeek dedi hee heycandan unuttu biziii 🤭🤭

Kız bende çin takvümine inandığımdan diil 😂😂 2 kızımda tuttu bakacam erkek olursa tutcakmı die sırf merakımdan 😂😂😂 tabikide nasipte olan olacak 🥰🥰 kız niye yazmadııı öbür arkadaş 1 buçuktaydı randevusu çıkmıştır çoktan kesin erkeek dedi hee heycandan unuttu biziii 🤭🤭
Bende girip girip bakıyorum yaa çok merak ettim😀

Ahahahahah bence de sen bi doğrula bakalım tutacak mı 🤭😂😂😂
İnşAllah gönül muradı olmuştur elbet gelir habersiz bırakmaz bizi 🤲🏻💙🥰

İnşallah erkektir yazan kalemin ve isteyen herkesin. Ben de ayrıntılıya girdim bugün değişiklik olmadı aksine kız haberini perçinleştirdik.hayyırlsıı buymuş benim için.
Canım Rabbim hakkında kızını hayırlı kılmış ileride iyi ki diyeceksin eminim sağlıkla gelsin inşallah kuzucuk 🤲🏻💕🌺😇

Bende girip girip bakıyorum yaa çok merak ettim😀
Cidden nerde ya bu kız 😂😂

Canım Rabbim hakkında kızını hayırlı kılmış ileride iyi ki diyeceksin eminim sağlıkla gelsin inşallah kuzucuk 🤲🏻💕🌺😇
Tamam canım buralardayım merak etme habersiz edermiyim 🥰🥰🥰

Aynen canım bne de öyle düşünüyorum. Şimdiden çok seviyorum onu 🤭👸👸👸👸

Bu ay takip olacak o zaman hayırlısı olsun inşallah canım 😘
Benim de bu ay Çin takvimi kız gösteriyor ama hiçççç takmıyorum hamile kalana kadar devam zaten nasipte olan gelecek her türlü 🥰🤗😇
Bende bu çin tavimi hiç turmadı ya her iki kızımda baktık erkek ti inanmıyorum😒

Ben bugün hastaneye gidecem kızlar bana dua edin 16.hafta olduk rabbim hayırlısını versin tabi de çok heyecanlıyım hepinizden dua bekmiyorum🤲🙏🤗
canım sonuç ne sevinçten bizi unuttun inşaallah gönlündekidir 😍

Maşallah canım maşallah ileride ah ne günlerdi kendimi boşuna üzdüm diyeceksin öyle eminim ki Rabbim hepsine tek tek sağlıklı uzun ömürler versin hayırlı evlat etsin inşallah 🤲🏻❤️❤️❤️❤️
Yok canım üzülmedim sadece hayal kırıklığına uğramıştım ilk zamanlarda şimdi o da geçti

X