Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben sizin ultrason resminizi başka bi konuda görmüş erkeğe benzetmiştim ama Allah hayırla sağlıkla gönlünüze göre versin
Öyle tabi Rabbim hayırlısı neyse onu versin inşallah, ikrameyra da kıza benzetmişti tabi gönül olmayanı ister ama ilk önce hayırlısı deyip teslim oluruz

Canım neden düşük yaşadın dr ne dedi öğrenebildinmi çok çok geçmiş olsun

Arkadaşlar bugün çocuğun sınavı vardı bir bayanla tanıştım biraz konuştuk konu çocuklara geldi 3 kızı bir oğlu vardı oğlan en küçüğü bana dedi ki 3 kızdan sonra erkek niyetiyle hamile kaldım bol bol zekeriyya a.s duasını ve oğlum olursa ismini muhammed koyacağım duasını okumuş oğlan olmuş muhammed Ali ismini koymuş. Bana bu dualları özellikle okumamı önerdi. Sizlerle paylaşmak istedim
Rabbim gönlümüzden olanı ömrümüze nasip etsin inşaAllah

Amin canim
Soyledigi Ali Imran 38.ayet
Iki tane erkek bebek duasi var
İlki hamile kalmadan iliski oncesi esin karnina elini koyup okuyacak
Ikincisi de hamile oldugunu ögrendikten sonra yine esini elini karnina koyup okuyacak

Bu dua iliski oncesi;
Allahumme’c-alna min ledunke zürriyyeten tayyibeten muti’aten. Allahumme in terzukni min hazihil vak’ati veleden usemmihi Muhammeden

Bu da hamile kaldigini ogrenince ;
Bismillahi ahadis samed ellezi lem yelid ve lem yuled. Ya Rabbi, bu çocuğun ismini Muhammed aleyhisselamın hürmetine, Muhammed koydum.

Allah razı olsun ilkini eğer bu ay hamile kalırsam kaçırmış olacam herhalde ama ikincisini inşaAllah okuyacağım
Rabbim inşaAllah kabul eder.

Allah razı olsun canım Allahım seninde ne muradın varsa nasip etsin inşaallah.

Kızlar aranızda doktorla yumurta takibi yapıp evde hemde ovulasyon testi yapan var mi çünkü benim testim p8kken doktor çatlamış dedi bizde test acilamsi ni bekliyoruz erkek bebek icin acaba pikken mi yapmak lagzim catlasiktan sonra ortam asidiklestigi için kız bebek oluyor ondan mi tutmuyor acaba erkek bebek

Canım ben henüz deneme yapmadım ama bütün sayfaları okudum eskiler pikken ve test eşitken deneme yapmışlar çoğunun oğlu olmuş. Son aylar hep silikleşince deneniyor ama bende sadece pikken yapıp bırakmayı düşünüyorum inşaallah

Cnm testin pikken birde doktora git belki test pikken yumurta çatlamış oluyor.basima geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…