Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Dediğim gibi bu kür bende de çok işe yaradı sizede iyi gelmesine sevindimBu kür adeti düzene koyuyor. Gelişmeyen yumurtaları geliştiriyor. Yaptığımdan beri adet günüm hiç şaşmaz. İncir küründen önce 4 ay adet olmadığımı bilirim.

Canim yemekle ilgisi olduğunu dusunmuyorum.
Ben hiç diyet yapmadim, önceleri nasil beslemiyorsam ayni sekil devam ettim,
Tatlı da yedim,sut ürünleri ve yumurta hic birini kesmedim

Rabbim hepinizin gonlune gore versin insAllah

Benimde yumurtlama zamanı sık ilişki pik miş meğer en son o akşam üzeri ilişki olmuştu sabah ovulasyon testi silik çıkmıştı ve hamilr kaldım çok merak ediyorum bir oğlum var isterim birde kızçem olsun nasip tani tek umudum sık ilişki 3 gün peş peşe olmuştu

Canım çok teşekkür ederim se
Canım çok teşekkür ederim senin sayende denedim bende gerçekten çok etkili bişey bu ay da yapıyım mı yoksa sabahları yemeye devam mı etsem bilemedim

Canım çok teşekkür ederim se

Canım çok teşekkür ederim senin sayende denedim bende gerçekten çok etkili bişey bu ay da yapıyım mı yoksa sabahları yemeye devam mı etsem bilemedim
Tecrübelerimizi bir birimizle paylaşmak bir birimize yardımcı olmak güzel bir şey. Ben de çok şey öğrendim burdaki deneyimli arkadaşlardan. Rabbim hepsinin hepimizin gönlüne göre versin bence hiç olmazsa bir kaç ay devam edin bu küre. Bebekte düşünüyorsanız sağlıklı yumurtanız gelişir.

Allah razı olsun canım benim
Bu ay da yapıyım ben o zaman zaten severek içiyorum Kasım da deneme yapacağım nasip olursa inşallah

Kızlar ikili sonucum temiz şükür selbest beta 44,3 çıkmış ama cinsiyetle alakalısı yokmuş doktora sordum hiç öyle bişey duymadım dedi
Maşallah canım sağlıkla al kucağına inşallah ben ikili test sonucunun cinsiyetle alakalı olduğunu pek sanmıyorum o kadar çok tutmayan insan var ki inşallah kalbinden geçen nasip olur

Maşallah canım sağlıkla al kucağına inşallah ben ikili test sonucunun cinsiyetle alakalı olduğunu pek sanmıyorum o kadar çok tutmayan insan var ki inşallah kalbinden geçen nasip olur
Saol canım doktor sıkıntı var deseydi acaba o değere bakmak aklıma gelirmiydi diye düşündüm siz erkeğe hasret ben Kıza hayırlsı ben yine üçüncü oğlum diye hazırlayım kendimi de

Canim yemekle ilgisi olduğunu dusunmuyorum.
Ben hiç diyet yapmadim, önceleri nasil beslemiyorsam ayni sekil devam ettim,
Tatlı da yedim,sut ürünleri ve yumurta hic birini kesmedim

Rabbim hepinizin gonlune gore versin insAllah

Amin canım Allah razı olsun sevindim bunu duyduğuma çünkü çok strese sokuyor bu diyet olayı bile insanı.

Kızlar ikili sonucum temiz şükür selbest beta 44,3 çıkmış ama cinsiyetle alakalısı yokmuş doktora sordum hiç öyle bişey duymadım dedi

Sevindim canım sağlıkla alın kucağınıza inşaallah
Aynen o herkeste tutmamış zaten

Saol canım doktor sıkıntı var deseydi acaba o değere bakmak aklıma gelirmiydi diye düşündüm siz erkeğe hasret ben Kıza hayırlsı ben yine üçüncü oğlum diye hazırlayım kendimi de

Nefis ve gönül olmayanı istiyor Allah’ım hevesimizi hayallerimizi yarım bırakmasın hayırlısı ile nasip etsin inşaallah.

Ben sizin ultrason resminizi başka bi konuda görmüş erkeğe benzetmiştim ama Allah hayırla sağlıkla gönlünüze göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…