Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar aranızda doktorla yumurta takibi yapıp evde hemde ovulasyon testi yapan var mi çünkü benim testim p8kken doktor çatlamış dedi bizde test acilamsi ni bekliyoruz erkek bebek icin acaba pikken mi yapmak lagzim catlasiktan sonra ortam asidiklestigi için kız bebek oluyor ondan mi tutmuyor acaba erkek bebek
Testlerin yanıltıcı olduğunu hep söylüyorum

Kızlar aranızda doktorla yumurta takibi yapıp evde hemde ovulasyon testi yapan var mi çünkü benim testim p8kken doktor çatlamış dedi bizde test acilamsi ni bekliyoruz erkek bebek icin acaba pikken mi yapmak lagzim catlasiktan sonra ortam asidiklestigi için kız bebek oluyor ondan mi tutmuyor acaba erkek bebek
Canım bence ultrason daha doğrudur testlerde çünkü testin kalitesi, hormonun idrara geçme süresi vs etkenler oluyor. Bende oğluma pikken deneme yaparak hamile kaldım. Ama benim pikler 3 saat falan sürüyordu. Canını sıkma, kendine stres yapma elinden geleni yapmışsın bundan sonrası nasip.

Canım bence ultrason daha doğrudur testlerde çünkü testin kalitesi, hormonun idrara geçme süresi vs etkenler oluyor. Bende oğluma pikken deneme yaparak hamile kaldım. Ama benim pikler 3 saat falan sürüyordu. Canını sıkma, kendine stres yapma elinden geleni yapmışsın bundan sonrası nasip.

Canım senin pikken tek deneme mi olmuştu?

Ben doktor catlamis desiginde eve gelip test yaptım pikti gece yine test yaptım yine pinti bende doktor daha iyi bilir diye deneme oldu ertesi gün hafif bir acilma vardı beklemedeyim

Hayırlısı olsun inşaallah oğluşun tutunup yola çıkmıştır 🥰

Inşallah öyledir çok korkuyorum acaba doktor yanlış mi gördü diyorum 3 kızım var.3 kızımda herşeyi yaptım eşimde dahil yumurtlama günü hergun muz soda soyan kürleri aklınıza gelen herşeyi yaptım nasipse kızım varmış.simdi 4.cuyu dunuyorum allh kismaet ederse
Kitapta yazan erkek çocuk olması için ilişki esnasında önce erkekten gelmesi gerekiyor.. Tabi uygulamakta nasip işi...

Arkadaşlar bugün çocuğun sınavı vardı bir bayanla tanıştım biraz konuştuk konu çocuklara geldi 3 kızı bir oğlu vardı oğlan en küçüğü bana dedi ki 3 kızdan sonra erkek niyetiyle hamile kaldım bol bol zekeriyya a.s duasını ve oğlum olursa ismini muhammed koyacağım duasını okumuş oğlan olmuş muhammed Ali ismini koymuş. Bana bu dualları özellikle okumamı önerdi. Sizlerle paylaşmak istedim
Rabbim gönlümüzden olanı ömrümüze nasip etsin inşaAllah
Ewet bu doğru ama birde erkek olması için önce erkekten gelmesi şart buna dikkat etmek gerekiyor

Kızlar 23 Ağustosta pik 24 Apustos günü çatlama olmuştu, bugün üzerinden tam 14. Gün ve bu sabah regl oldum, 2 aydır aynı gidiyor çatlamadan 14 gün sonra regl oluyorum 🤗
Çok sevindim canım maşallah diyelim 🥰 benim de bu ay 30.gün adetim geldi 18 pik 19 çat olmuştu 🤗 darısı diğer aylara inşallah 🤲🏻💙😘

X