Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Sağol cnm benim piklerde fazla sürüyor

erkek bebeği olanlar kıllanma göğüs hassasiyeti mide bulantısı olmaması vs şeyler yaşadınız mı?

Bugun denemenin ustunden 9.gun zaten hicbirset hissetmiyordum test yaptim negatif cikti bakalim regli 13 u gibi
Canım benim seninle aynı.. ultra erken gebelik testim var elimde ama ben de yapıp yapmamakta kararsızım. Bazen hamileymişim gibi geliyor bazen değilmişim gibi. Psikolojik sanırım. Son bi kaç gündür burda yazılanları okuyunca umutsuzluğa kapıldım zaten zamanlama konusunda. Sen Erken gebelik testI yapmayı düşünüyor musun

Kanda gebelik ne zaman belli olur bilen arkadaşlar yazabilirler mi?

Benim normal gebelik testiydi negatif biraz daha bekle istersen canim

Bugun denemenin ustunden 9.gun zaten hicbirset hissetmiyordum test yaptim negatif cikti bakalim regli 13 u gibi
Benim de aynı ama aynı regl olacak gibi bel ağrım var. Hem de ağrı kesici içilecek kadar çok sancı oldu. Üşüttüm mü başka bir şey mi bilemedim
Kızlar hiç stres yapmayın Rabbim en hayırlı zamanda nasip edecektir elbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…