Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Testlerin yanıltıcı olduğunu hep söylüyorum

Canım bence ultrason daha doğrudur testlerde çünkü testin kalitesi, hormonun idrara geçme süresi vs etkenler oluyor. Bende oğluma pikken deneme yaparak hamile kaldım. Ama benim pikler 3 saat falan sürüyordu. Canını sıkma, kendine stres yapma elinden geleni yapmışsın bundan sonrası nasip.

Canım senin pikken tek deneme mi olmuştu?

Ben doktor catlamis desiginde eve gelip test yaptım pikti gece yine test yaptım yine pinti bende doktor daha iyi bilir diye deneme oldu ertesi gün hafif bir acilma vardı beklemedeyim

Hayırlısı olsun inşaallah oğluşun tutunup yola çıkmıştır

Kitapta yazan erkek çocuk olması için ilişki esnasında önce erkekten gelmesi gerekiyor.. Tabi uygulamakta nasip işi...

Ewet bu doğru ama birde erkek olması için önce erkekten gelmesi şart buna dikkat etmek gerekiyor

Kızlar 23 Ağustosta pik 24 Apustos günü çatlama olmuştu, bugün üzerinden tam 14. Gün ve bu sabah regl oldum, 2 aydır aynı gidiyor çatlamadan 14 gün sonra regl oluyorum
Çok sevindim canım maşallah diyelim benim de bu ay 30.gün adetim geldi 18 pik 19 çat olmuştu darısı diğer aylara inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…