Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ayyy inşallah iki oğlum var kızım olsun hayırlısıysa sağlıkla inşallah çok saol canım

Kız bebek için test hangi aşamadayken değerlendirdiniz ? Erkek için son aylar ilk silinme hep kız bebiş oldu acaba hiç açılmadan mı denesek erkek için

Kız bebek için test hangi aşamadayken değerlendirdiniz ? Erkek için son aylar ilk silinme hep kız bebiş oldu acaba hiç açılmadan mı denesek erkek için

Bende nasipse Ocak’ta son adet olup yumurta takibiyle Şubat başına denk geliyor öyle düşünüyorum ama nasip allahım erkek evlat nasip eder inşaallah bana ve her isteyene. Tek çıkışımız dua inanıyorum inşaallah Allah nasip etmeyeceğini Hayal ettirmezmiş

Akşamdan beri onu soracaktım yazamadım bir türlü tefriciye hatmini kaç günde bitirmemiz gerekiyor
Bi cuma baslayip oteki cuma bitirmek gerek diyorlardi fakat ben onu sordum bilenlere oyle bi sart yok dediler ama tabiki kisa surede bitirmek daha guzel diye dusunuyorum

Benim ikinci oğlumdan çatlamadan 40 saat öncesiydi yüne erkek oldu ama beş gün perhiz vardı

Bana bu daha mantıklı gelmeye başladı son zamanlarda sadece pikken deneyip bırakmak ilk silinmede hemen asidik ortam oluşturuyor demek ki; çünkü 10 saatlik bir sürede sperm yumurtaya ulaşıyormuş diye okumuştum bir sitede. Valla bir buçuk yıldır bende bu konuyla kafayı bozmuş biri olarak her şeyi yapıp bekleyeceğim inşaallah
Bir de kızlar diyet olayında kızı olanlar tatlı çok mu tüketiyordunuz? Ben hem tatlı hem süt hem yumurta, yoğurt aşırı tüketiyordum bilmeden sonra kızıma hamile kaldım. Yaklaşık 7 aydır falan hiçbirini yemiyorum ama tatlıya çok engel olamıyorum. Çünkü eski üyelerden Asice denemeden 6 ay önce tatlıyı kestim demişti oğlu oldu

Hamilelik planlayan arkadaslar
4444 salavati tefriciye okuyun bi de mumkunse niyetleyip 1 Kuran'i Kerim hatmi yapin,
kaç kere yaptım hatırlamıyorum bile hele bir gün cinsiyet öreceğim zaman sabaha kadar kuranı kerimi bitirip gitmiştimama bana 16 haftalıkken erkek demişlerdi sonra ki hafta kız dediler kız oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…