Erkek Arkadaşımın Penis Boyu Sorunu

Benim bildiğim +3 /5 eklenir. Aynı boyum 165 diyen kızın 163 olması, 180im diyen adamın 176 olması gibi.
Yani daha kötü senaryoyla karşılaşmaya hazır ol.
Gerçekten 12 cm olsaydı üstüne 3 daha ekler 15e yuvarlardi hiç degilse
Yok ya benim eski sevgilim övünerek 7-8 cm olduğunu söylemişti :KK70: “O kadar da küçük değil” diyerek. Yok erkekler doğrusunu söyler bu konuda. Şimdiki erkek arkadaşım cetvelle fotoğraf atmıştı :KK70: :KK70: :KK70:

Yok ya benim eski sevgilim övünerek 7-8 cm olduğunu söylemişti :KK70: “O kadar da küçük değil” diyerek. Yok erkekler doğrusunu söyler bu konuda. Şimdiki erkek arkadaşım cetvelle fotoğraf atmıştı :KK70: :KK70: :KK70:
Erekte hali değildir inş.

Erekte hali değildir inş.
Erekte hali 🤦🏼‍♀️ O kadar küçüktü ki 🤦🏼‍♀️ 9 cm konusunda da yazmıştım 😂😂 7-8’le övünen adam idealin 3-4 cm olduğunu falan sanıyordu herhalde :KK70: Boyu da uzundu çocuğun 1.90 üstüydü 🤦🏼‍♀️ Elimde tutarken 4 parmağımla tamamını kaplıyordum:KK70: Hatta parmağımın iç kısmı biraz boşta kalıyordu :KK70: :KK70:

Erekte hali 🤦🏼‍♀️ O kadar küçüktü ki 🤦🏼‍♀️ 9 cm konusunda da yazmıştım 😂😂 7-8’le övünen adam idealin 3-4 cm olduğunu falan sanıyordu herhalde :KK70: Boyu da uzundu çocuğun 1.90 üstüydü 🤦🏼‍♀️ Elimde tutarken 4 parmağımla tamamını kaplıyordum:KK70: Hatta parmağımın iç kısmı biraz boşta kalıyordu :KK70: :KK70:
Evlerden ırak ya:KK43:
Ama ne yapsın adamcağız, " sevdiğini alamiyorsan aldığını seveceksin" demişler. Adam bu saatten sonra yapacak şey olmayınca benimsemiş,sevmeye çalışmış herald...

Bu arkadaş uzak doğulu muydu? Eğer öyleyse övünmesi normal. :KK70: :KK70: :KK70:

Kızlar merhaba, erkek arkadaşımda geçenlerde sohbet ederken penis boyu muhabbeti açıldı 12-13 cmmiş. Öğrenmeden önce şaka yollu 16-19 arası iyi olur diyordum bunu öğrenince üzüldü baya ama çaktırmamaya çalıştı. Bu durumda ne yapmak lazım nasıl unutturabilirim ? 13 cm ile istediklerini yapabilir mi?
Onemli olan içinde kaldığı süre.cok kalın ve büyükler zaten canını yakıyor oldukça

Üzüldüm o çocuğa da ☹️ İnşallah vajinası filan dar birine denk gelir.

X