Erkek Arkadaşımın Penis Boyu Sorunu

Abartmakta bir sanattir zencilerle beraber olduysan ok de turk erkeklerinin ortalama boyu 18-19 degil canim

ayrica bencede islevi cok daha onemlidir, demekki senin karsina bu konuda becerikli biri cikmamis
Evet, keser sapı da olsa kullanmasını bilmeyen işkenceden başka işe yaramıyor. 10 cm altı ciddi sıkıntı ama gerçekten.

Evet, keser sapı da olsa kullanmasını bilmeyen işkenceden başka işe yaramıyor. 10 cm altı ciddi sıkıntı ama gerçekten.
Ben bu ise bu kadar takinti yapilmasina anlam veremiyorum dogrusu. Yani kadinlar ozellikle eslerinin seylerinin boyunu yaristiriyor yani dedigin gibi koskoca olsa ne yazar adam beceremiyorsa..

bi belgesel izlemistim
Cok
Oluyor.. hayat kadininin biri anlatiyordu, ona sormuslardi: hayatinda en zevk almadigin cinsellik yasadigin nasildi? Anlatti: adam geldi kedi gibi yaladi dedi ve tiksinti geldi dedigini hatirliyorum. Yani ayni sey opmek var opmek var gibi..

Kedi gibi yaladı mı? Ya bişe dicem, zaten para için yapıyorlar, zen son düşünülecek şey zevk almaktır heralde, öncelik zevk vermek olur zaten.

Abartmakta bir sanattir zencilerle beraber olduysan ok de turk erkeklerinin ortalama boyu 18-19 degil canim

ayrica bencede islevi cok daha onemlidir, demekki senin karsina bu konuda becerikli biri cikmamis
Yok zencilerle beraber olmadım. Türk erkeklerinin ortalamasını da bilmiyorum, öyle diyorsanız öyledir tabii
Becerikli olması önemli evet. Ama uzunluk da önemli. 18-19 iyidir. Bana göre aşağısı kurtarmaz.

Ben 12 diye okumuştum, küçük ise istediği kadar uzun sürsün bir manası olmayacaktır diye düşünüyorum

Yetişkinde 10 cm aşağısı da yokdur varsa da illa bı sebebi olmalı

Yalniz adam sen soyleyene kadar sorun etmiyormus ya
Bu daha cok senin sorununmus gibi geldi basliga ithafen yaziyorum

Kizlar cetvel meziro gerek yok ki 1 karisiniz kac cm geliyorsa olcun sonra o isi yapmadan partneriniz fark etmeden olcun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…