Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Bu usluptaki birine aciklama yapamsyacagim uzgunum.Anlayabilecek frekansta degilsiniz.Ama yine de tesekkurler yorumunuz icin

Belli ki aradığınız heyecan.
Bu bir ilişki değil. 30 larında bir çift olarak sürekli ayrılıp barışılan araya farklı insanlar konulan (ikiniz de yapmışsınız zaten) bu şeyde, sahilde çay içip çikilata kemirme romantizmi yakalamaya çalışmak sizin hatanız. Bu tarz bir ilişkide doğru davranan erkek olmuş kanımca. Heyecan aramıyorum ilgi arıyorum diyorsanız yanlış yerde yanlış kişiyle olduğunuz çok aşikarmış.

Cok tesekkur ederim tam aradigim bekledigim bir yorum.Tamamen sorun bundan ibaretti

Cok tesekkur ederim tam aradigim bekledigim bir yorum.Tamamen sorun bundan ibaretti

Rica ederim. Ayrıl-barış dönemlerinde "Araya başkaları girmiş, umduğunu bulamamış dönmüş" olarak aktardığınız bölüme girmedim, siz kabul ettikten sonra pek bir şey denmiyor üzerine, neticede sizin hayatınız. Ancak şunu ilave etmeden geçemeyeceğim; kasıtlı olarak sevgilisini kavgaya iterek ilişkiye ara verdirip, "Ya biz ayrıydık o dönem" bahanesiyle başka kadınlarla vakit geçirdikten sonra esas(!) kadınına dönen erkekler de bol. Yani zannetmeyin ki "Umduğunu bulamadı", hayır bizzat canının sıkıntısını böyle aldı, istediğini yaptı. Bu ihtimali de değerlendirmeniz için yazmadan geçemedim.

Neresinden bakarsaniz bakin zaten dogru olmayan bir iliskiydi.Ben sadece kendime kizdim bu duruma kendimi getirdigim icin.Kufur edebilecek bir konuma geldigim icin de utandim kendimden.Tabi ki de benim de bazi seyleri net bir sekilde gorerek devam etmem kendimdeki eksikliklerden kaynakliydi.Ama bu son olay artik son damlam oldu birseyleri kabullenmem icin.Ayrica buradaki sizin gibi cok guzel,dogru yorumlar da gercekleri de kendi hatalarimi da daha net gormemi sagliyor ve gozumdeki,gonlumdeki ve beynimdeki o perde de bu sekilde aralanmis oluyor.Tesekkurler tekrardan

Rica ederim. Olabilir, her şey insanlar için. 30lu yaşlarda olmanız hiç hata yapmayacağınız anlamına mı geliyor? :) Hayatı yaşamayanlar hiç hata yapmaz. İki bekar insanın uyumsuz ilişkisini tecrübe etmişsiniz ve kendinize dair bir şeyler daha fark edebilmişsiniz. Ne istediğinizi biliyorsunuzdur artık ve bu isteklerinizi karşılayamayacak adamlar üzerine beklenti yaparak kendinizi yıpratmamanız gerektiğini de. Ettiğiniz küfür de sizin sınırınızı size hatırlatmış (Katlanma eşiğiniz aşılmış) ve ilişkiyi bitirmeniz için itenek olacak yeri sağlamış. Utanmanızı gerektirecek bir durum göremiyorum ben, sevgilinize içinde seks ve yol olan bir tavsiye vermişsiniz sadece. :))

Sen prenses misin şu konudaki tek normal cümle bence. İlişki yürütecek olgunluğa gelmeden başlayıp kendinizi yormayın. Gece 22:00 de de çikolata yemeyin ileride selülitim var erkek arkadaşım beni beğenmiyor dersiniz sonra kkda. (Ben yerim selülitim var ama prenses değilim darlayayım erkek arkadaşımı).
Ayrıca ilk cümlede erkek arkadaşınız için yazdığınız sıfatları ona da söylüyorsanız sık sık totosu kalkmıştır. Vaaay karizmatik sporcu vay

Bu usluptaki birine aciklama yapamsyacagim uzgunum.Anlayabilecek frekansta degilsiniz.Ama yine de tesekkurler yorumunuz icin
Uslubumda bir şey yok ama sen bilirsin. Kendine cekiduzen vermezsen sonraki ilişkilerinde de aynı şeyleri yaşayıp durursun
Yaş almak sadece 365 gün gecirmek olmamali bence. İnsanlar zaman içinde eski hallerinden daha iyiye - daha düzgüne evrilmeliler.
Ben de 20lerimin başında ağzıma geleni söyleyen - bağırış cagiriş sonrası gelen ilgiden memnun olan biriydim mesela. Ama bu hareketler ergenken güzel, o yaşların heyecanı. Sonra benim için zor olsa da bu huyumu bıraktım. Yine geçmişte sinirlenince sevgililerimin karnına falan vururdum, şöyle bir saçını çekerdim (onlar da salak heralde, hiç laf etmezdi. Tam tersi mutlu olurlardı ben o hareketi yaptıktan sonra pişman olup kuzuya dönüyorum, tartışma kısa sürede bitiyor diye).
Sonra baktım ben bu gereksiz öfke patlamalari bana hiç yakışmıyor , iğrenç bir insan özelliği ve kendim son veremiyorum yogaya basladim, nefes terapisi aldım. Son 8 yıldır neredeyse hiç benzer hareketim olmadı, artık ani bir tepki vermeden önce kendime birkaç saniye veriyorum ve o hareketi yaptığımı/ağzıma geleni söylediğimi hayal ediyorum, sonunda zaten yumuşayan ben olacagim, üstelik değer verdiğim briini kiracagim. Değer mi diye dusunebiliyorum. Ve ani tepki vermektense bir süre zihnen uzaklaşıyorum
Gibi gibi örnekler.
Bu her konuda böyle. İnsan sevmeidgi huylarını değiştirmek için çaba harcaması. Bu insanlara gereksiz güvenmek olur, kiskanclik problemi olur, iletişim sorunu olur, paspal giyinmek olur...
Böyle basit şeylerden ağlayan, güzel bir günden drama yaratan bir kadını kim neden istesin ki?
Sen mutlu musun mesela böyle bir insan olmaktan, bu yaşında incir çekirdeğini doldurmayacak şeylerin kavgasını yapmaktan?
Ya değişmek için çaba göster ve ileride daha sağlıklı ilişkilerin olsun ya da her güzel yoruma 'evet evet bence de' de, kendini teyitle. Aynı tas aynı hamam yaşa, 7 sene sonra 45 yaşında yine böyle konular ac dur

Az bile demişsiniz. Herkes çikolata kısmına takılsa da mesele çikolata değil. Karanlık olmasına rağmen kendi girmiyor konu sahibinin gitmesini izliyor. Adamın kadın koruma iç güdüsü yok yada size yok.
Sizin tek hatanız ise bu adamla devam etmeniz olmuş. İstediği kadar ısrar etsin görüşmek için bu kişi ile olmaz. Bir daha görüşmeyin bence.

Konu karşıdan bakınca abuk gibi gözükse de ben size hak verdim. Ama bir daha barışırsanız o zaman her muameleyi hakediyor olursunuz. Lütfen barışmayın.konu çikolata olsa bile eğlenmek için gidilen bir ortamda boşver bugünlük böyle olsun yerine 'ben istemiyorum' demek hödüklüğün bencilliğin ifadesidir, karakter adına ip ucu verir. Ve bazen hakedilen küfür şiir gibi gelir kulağa.

bir erkeğe istediğinizi yaptıramıyorsanız, istemeyi bilmiyorsunuz demektir
ne hırbo adamlar gördüm kadın kendini çatıdan at dese atmaya hazır
dersin ki uzaktan bu herif ne anlar ne bilir
ama kadın öyle bir istiyor ki adam köprüden bile atlar, o derece

Ohhh yağlarım eridi o andavalı orda bırakman da o sarf ettiğin kelime de cuk oturmuş aşkım. Bi daha barışırsan konu açma ilk linçleyen ben olurum. Değerini düşürme kimse için

Peki bu erkegin bu yasina kadar neden iliskileri en fazla 1ay surmus ve hep terk edilmis?Demek ki kendisi de kadinlari nasil idare edecegini ogrenememis

Peki bu erkegin bu yasina kadar neden iliskileri en fazla 1ay surmus ve hep terk edilmis?Demek ki kendisi de kadinlari nasil idare edecegini ogrenememis
e sen de bu eleştiriyi yaptığın adamın kahrını 8 aydır çekiyorsun ama ona ne demeli?
bi sıkıntı gördüğün an basmalısın tekmeyi. yoksa böyle saçma sapan şeylerden kendini değersiz hissetmeye
devam edersin

Surekli donup özür dileyen bir erkegin hatasini farkettigini daha farkli olacagini dusunup sans veriyorsunuz.Bir de daha once boyle bir karakterle karsilasmadiginiz icin ne istedigini anlayamiyorsunuz.Ders ve tecrube oldu bana da.Benim iliskideki tek hatam son davranisimdi.Onun oncesinde gayet uyumlu,alttan alan, ılımlı biriydim.Ama demek ki insanlarin da bir delirme noktasi oluyormus.

dönüp dönüp özür dilemesi hatasını farkettiğinden değil senin onu kabul edeceğinden emin olması
onun rahatlığı var adamda
sezo var nasıl olsa kimseyi bulamazsam ona giderim yalnız kalmam düşüncesinde
zaten ayrıyken başkalarıyla da görüştüğünü söylemişsin sen kendin
bir erkeğe sadece 1 kere şans verilir
diyelim ki ayrıldınız, barışmak istedi
süründürmeden barışmıyorsun asla. ve bu hak sadece 1 tane oluyor
barıştınız, tekrar ayrılıp bi süre sonra yine barışmak isterse kabul etmiyorsun
1 canı var gibi düşün yani
tecrübe olmuş, yeni ilişkilerinde buna davrandığın gibi davranmazsın sen de
bi de ben bugüne kadar uyumlu, alttan alan, ılımlı kadınların kıymetinin pek bilindiğini görmedim
doğru zamanda doğru tepkiyi vermediğin sürece daima tepene binerler
mesela bi hareketine sinir oldun, neyssse deyip geçme o an sorun yokmuş gibi yapma
ve ondan kaynaklı bi problemi düzeltmesi ve farkedebilmesi için sadece 1 kere konuş
aynı konuyu birkaç defa konuşma
sadece 1 kere uyarını yap, atıyorum sana el şakası yaptı mesela sen de rahatsız oldun
sadece 1 kere söyle, böyle böyle yapman beni rahatsız ediyor bi daha yapmazsan sevinirim dersin soğuk bi tavırla
özür dilerim bilmem ne deyip bi süre sonra aynı hareketi tekrarlarsa, asla tekrar uyarma direkt uzaklaş
soğuk davran, mesela her gün günaydın yazıyorsan günaydın yazmayı kes
ilgisizleş yani ona karşı
bunlar örnekler tabii sadece, kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim
umarım kabul edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…