Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Merhabalar
Benim yasca kucuk yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu bir erkek arkadasim vardi.Surekli ayril-baris engelleme-engeli kaldirma tekrar barisma derken boyle tam 8 ayi gecirdik.2ay ayri kaldigimiz da oluyordu.Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum En son gorusmemizde sahilde oturup konusma karari almistik.Ben cay demlemistim cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.Arabadan esyalari tasidik sandalyeleri,masayi bardaklari falan.Sahile yerlestik,tam caylari doldurduk cikolatayi arabada unuttugumu farkettim.Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.Bunu o da biliyor Uzuldum arac da uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim O ben istemiyorum dedi.Ama ben istiyorum dedim Baktim tepki yok onda.Kalktim ben alayim o zaman dedim.Baktim hala tepki yok oturuyor sandalyesinde.Bir guzel aksamin saat 10'unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim.O da bir cikolata icin bu sekilde mi davranilir dedi.Ben de sorun cikolata degil degersizlik dedim. Hala ben cikolata istemiyordum diyordu🤦🏼‍♀️Ben istiyorum ben dedim bir kadının cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim.Sonra bana niye sen prenses misin dedi🤦🏼‍♀️Orada yine sinirlenince s.ktr git oyle olmayanlarla takil dedim.Hayatimda inanin ilk kez bir erkeğe bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti. Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.
Haketmis içiniz rahatlasin hatta demedikleriniz icin pisman olabilirsiniz haketmis

Merhabalar
Benim yasca kucuk yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu bir erkek arkadasim vardi.Surekli ayril-baris engelleme-engeli kaldirma tekrar barisma derken boyle tam 8 ayi gecirdik.2ay ayri kaldigimiz da oluyordu.Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum En son gorusmemizde sahilde oturup konusma karari almistik.Ben cay demlemistim cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.Arabadan esyalari tasidik sandalyeleri,masayi bardaklari falan.Sahile yerlestik,tam caylari doldurduk cikolatayi arabada unuttugumu farkettim.Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.Bunu o da biliyor Uzuldum arac da uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim O ben istemiyorum dedi.Ama ben istiyorum dedim Baktim tepki yok onda.Kalktim ben alayim o zaman dedim.Baktim hala tepki yok oturuyor sandalyesinde.Bir guzel aksamin saat 10'unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim.O da bir cikolata icin bu sekilde mi davranilir dedi.Ben de sorun cikolata degil degersizlik dedim. Hala ben cikolata istemiyordum diyordu🤦🏼‍♀️Ben istiyorum ben dedim bir kadının cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim.Sonra bana niye sen prenses misin dedi🤦🏼‍♀️Orada yine sinirlenince s.ktr git oyle olmayanlarla takil dedim.Hayatimda inanin ilk kez bir erkeğe bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti. Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.
Helal olsun. Iyi yapmissin vallahi hakketmis. Hic uzulme yeminle hakketmis. Daga fazlasini bile hakkediyor. Engeli kaldir, biraz daha kufur et rahatla. Nekadar bencil egoist simarik bir erkek. Elimi sallasam ellisi havalarinda

Ama cidden çikolata olmayabilirdi siz seviyorsunuz adam değil ki. Birde ağlamışsiniz ne gerek var buna? Zor biri misiniz?
Aslinda hic zor biri degilim ve gayet ince dusunceli biriyim.Karsimdakinin hislerine dusuncelerine de cok onem veren bir yapim var.Ama karsimdakinden aynı degeri saygiyi ince dusunceyi goremeyince bir uerden sonra patliyorum ne yazik ki😶‍🌫️

Helal olsun. Iyi yapmissin vallahi hakketmis. Hic uzulme yeminle hakketmis. Daga fazlasini bile hakkediyor. Engeli kaldir, biraz daha kufur et rahatla. Nekadar bencil egoist simarik bir erkek. Elimi sallasam ellisi havalarinda
İste zamaninda da bu havalardaydi hatta her ayrilisimizda gidip birileriule takilipumdugunu bulamayinca geri donuyordu.Hatta her dondugunde ozur dileyip senin gibi benim kiymetini bilen birini uzdugum icin ozur dilerim diyordu ki.Onu soylerken bile nasil bencil''bana kiymet veren''!diyordu.Ama sonra yine boyle benu asagilayan,kucumseyen ve hatta birkere birazgec kaldim diye bana sesini yukseltim bağırmışti.Ve daha fazlasi da var..

2ay ayri kaldigimiz da oluyordu.Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum .

Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.

Baskalari ile gorusup size donen adamla devam ederek daha en basinda kendinizi hakliyken haksiz duruma dusurmussunuz. Pisman olmaniz gereken yer burasi.

saat 10'unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim. kadının cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim. dedim.Hayatimda inanin ilk kez bir erkeğe bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti. Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.
Toksik nedir nasıl olunur

38 yaş mı yaaa yorumlarda gördüm, ben 23 falan bekliyordum, bir çikolata için bu tantana ne abla ya ablam yaşındasınız, ikinizde tuhaf insanlarsınız, sizin ısrar etmeniz tuhaf o zaten değer verseydi gider alırdı o çikolatayı oda tuhaf ya da sizi kullanmaya çalışan biri olacaktı büyük ihtimalle erken uyandınız

Konu oraya nasil tasiniyor ben bilmiyorum biraz acemiyim bu platformda
Nakliye tutmaniz lazim 😝

Cayi tatlisiz icemiyorsan cikolata cok sığ bi tercih olmamis mi ya 🙄
Ne bileyim bi kek bi serbetli tatli en kotu bi kurabiye iyi olabilirdi 😬
Adam bile cikolata icin yerinden kalkmaya usenmis 😬
Zaten uyumsuz bi iliskiymis bu da sebep olmus
Bu adam icin 6 ay ilac kullanmissin sonra da kalkmis cay demlemissin gideydin ya bi kafeye hayret birseysin ha 😃

38 yaş mı yaaa yorumlarda gördüm, ben 23 falan bekliyordum, bir çikolata için bu tantana ne abla ya ablam yaşındasınız, ikinizde tuhaf insanlarsınız, sizin ısrar etmeniz tuhaf o zaten değer verseydi gider alırdı o çikolatayı oda tuhaf ya da sizi kullanmaya çalışan biri olacaktı büyük ihtimalle erken uyandınız
Ablalar da hatalar yapar hayatta😅

Nakliye tutmaniz lazim 😝

Cayi tatlisiz icemiyorsan cikolata cok sığ bi tercih olmamis mi ya 🙄
Ne bileyim bi kek bi serbetli tatli en kotu bi kurabiye iyi olabilirdi 😬
Adam bile cikolata icin yerinden kalkmaya usenmis 😬
Zaten uyumsuz bi iliskiymis bu da sebep olmus
Bu adam icin 6 ay ilac kullanmissin sonra da kalkmis cay demlemissin gideydin ya bi kafeye hayret birseysin ha 😃
Sahilde cayin keyfi baska oluyor.Kafe,kalabalik ortamlarsa her zaman ferah,rahat yerleri tercih ederim.Hem kafe olsaydi rahat patlayamazdim.O bakimdan iyi oldu orası 😅

Ben son davranisimin dogru olmadiginin,hatali oldugumun farkinda oldugum icin zaten bu konuyu actim.Evet narsist cunku sadece kendini dusunen bencil biriydi.Ben de onun oyuncagi olmustum.İliskinin genel anlamiyla da ben hakliydim.Siz son anlattigim olayla genel bir kaniya nasıl vardiniz peki?
Pardon psikiyatrist misiniz? Bu tanıyı koyabilmek için zeki insanlar yıllarca eğitim alıyor ama forumda bazı kadınlar hiçbir eğitime gerek duymadan anlaşamadıkları adamları yaftalıyorlar. Sizler varsanız, psikiyatristlere,onlarca yıllık eğitime hiç gerek yok herhalde.

Merhabalar
Yaşınız 38 görünüyor, ergenler gibi ayrıl-barış, engelle-engeli aç yapıyorsunuz, yalama olmuş bir ilişki resmen.
Aralarda başkalarıyla görüşmüş filan, bütün bunları kendinize yedirdiniz de arabaya yürümeyişini mi dert edindiniz? Ben olsaydım o "s*ktir git"i ilk engellediğinde söyler, 8 ay bu paşazadeyi çekmezdim. Siz herşeye okeysiniz, adama çoktan hak ettiği bi lafı söylediniz diye içinize dert olmuş. ilginç..

İste zamaninda da bu havalardaydi hatta her ayrilisimizda gidip birileriule takilipumdugunu bulamayinca geri donuyordu.Hatta her dondugunde ozur dileyip senin gibi benim kiymetini bilen birini uzdugum icin ozur dilerim diyordu ki.Onu soylerken bile nasil bencil''bana kiymet veren''!diyordu.Ama sonra yine boyle benu asagilayan,kucumseyen ve hatta birkere birazgec kaldim diye bana sesini yukseltim bağırmışti.Ve daha fazlasi da var..
Nekadar dolmussunuz! Dusunsenize daha 8 ay olmus... ve daha onunuzde koca bir 70 yil var onunla gecireceginiz?! Az bile demissin, yuruu bee kim tutar seni :)

Merhabalar
İyi yapmışsın ben olsam o erimiş çikolatayı bir de yüzüne sıvar öyle ayrılırdım

Yaşınız 38 görünüyor, ergenler gibi ayrıl-barış, engelle-engeli aç yapıyorsunuz, yalama olmuş bir ilişki resmen.
Aralarda başkalarıyla görüşmüş filan, bütün bunları kendinize yedirdiniz de arabaya yürümeyişini mi dert edindiniz? Ben olsaydım o "s*ktir git"i ilk engellediğinde söyler, 8 ay bu paşazadeyi çekmezdim. Siz herşeye okeysiniz, adama çoktan hak ettiği bi lafı söylediniz diye içinize dert olmuş. ilginç..
İste her defasinda pisman olup döndüğü icin farkli olacagini dusunuyorsunuz.Cunku seni o kadar manipule edip buna inandiriyor ki bu sefer farkli degismis bir insan karsinizda var zannediyorsunuz.E bir de baglanmissaniz kopamiyorsunuz da hemen ne yazik ki.Bu uyusturucu gibi bir sey.Bir anda vucuttan atamiyorsunuz maalesef.İster ergen olun ister olgun mantik devre dışı kaliyor.

Konuya dair "Bir çikolata için mi?" denmiş ancak konu bundan ibaret değil, sizin aradığınız türden sevgiyi gösterme biçimi, ilişki içindeki değerli ve önemli hissettirilme ihtiyacınız karşılanmamış ve tahminim bu ilk değil ki (Kavga edip barışıyoruz sürekli demişsiniz) bu kadar fevri patlamışsınız. Ruhen sizi tatmin etmeyen bir ilişkiyi devam ettirmeniz size bir şey kazandırmayacağı gibi, öfkenizi arttırarak ancak ağzınızı bozmanıza sebep olacak işte.

Çoğu adam böyle düzdür, dümdüz. "Al işte çikolatanı, sorun çikolataysa çözüldü" mantığı ile bakar ancak bu isteminizin altındaki değer gösterisinin farkında değildir. Sizin bu olaya yüklediğiniz mana ile, sevgilinizin yüklediği mana birbirinden o kadar farklı ki, sadece itiş kakış birbirinizi yorduğunuzla kalırsınız bir araya geldikçe. Olmamış adamları olduracağım diye kendinizi yormaktansa, olmuşundan bulun.

Evet ben de boyle oldugunu tecrube ederek gormus oldum😌
Ben seni kasdetmistim. Seni terkedip terkedip başkasıyla düşüp kalkan adamı kabul etmen, alt tarafı bir çikolata için ağlaman, 'kiz başıma akşam arabaya nasıl gittim, hüü sen erkek olsan' tarzı ataerkil yargıların (eminim anan baban saat 10da dışarda tek olmana laf etse terslersin 'ne varmış bu saatte,sacmalamayin' diye) , sonra erimiş çikolataya agit yakman, keyifli bir akşam geçirmek isterken bunu kavgaya dönüştürmen, dram haline getirmen, hakaretler etmen...
Normal insan davranışı mi bu?
Ben böyle dengesiz insanlarla değil sevgili olmak zorunluluk harici buluşmam bile.
Bu adam zaten tirt birisi, seni de sevmiyor. Bu apaçık zaten sen de biliyorsun. O yüzden adamı elestirmeme gerek yok, sen kendine cekiduzen ver ki sonraki ilişkilerinde de aynı şeyleri yaşama

Pardon psikiyatrist misiniz? Bu tanıyı koyabilmek için zeki insanlar yıllarca eğitim alıyor ama forumda bazı kadınlar hiçbir eğitime gerek duymadan anlaşamadıkları adamları yaftalıyorlar. Sizler varsanız, psikiyatristlere,onlarca yıllık eğitime hiç gerek yok herhalde.
Psikiyatrist değilim.Cocuk gelisimcisiyim.Bu durumdan dolayi psikiyatriye gittim zaten 6ay da ilac kullandim atlatmak icin.Neden böyle oldugunu durumunu da arastirdim.Benim de tabi ki boyle bir insana bağlanman cocukluk travmalarimla ilgili

X