Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Genel olarak aslinda hakliydim iliskinin her asamasinda.Zamaninda sustuklarim,sessiz gidislerim,affedislerim bu duruma getirdi maalesef.

Ayh bişey yapmamişsin. Hem niye hayatında hiçbir vasfı olmayan adam(!?) için ilaçlık ediyorsun kendini. O küfrü ilk ay etmen gerekiyordu, biraz geç kalmışsın. Tek hatan bu. Çikolata falan gereksiz saçma mevzular. Çikolataya gelene kadar...

Profil bilgileriniz doğruysa: 38 yaşında, daha önce evlilik tecrübesi olan, çocuk sahibi bir kadınsınız. Bu adam 5 Eylül'de açtığınız İlişkinin en başında yalan söyleyen erkek konunuzda bahsettiğiniz 1,5 aydır görüştüğünüz adam mı ? Şayet oysa, yalan söyleyen ve yalanını yakaladığınız adamla işiniz ne ?

İliskinin icinde o duygularla yuzlesmek istemiyorsunuz.Aslinda olmayacagini biliyorsunuz.Ama ya olursa ihtimalini de hep denemek istiyorsunuz.Hala bana o kadar sey yasatmasina ragmen nefret edemiyorum ne yazik ki.Keske son bana ulastiginda gormezden gelip gorusmeseydim Ama inanin ucarak gidiyorsunuz o gorusmeye de herseyi unutup

Merhaba profil bilgilerim dogru.Hayir o kisi bu kisi degil.

Bu farkli biri gibi sanki. Bu konusundaki adam 8 aydir ayril barisli , o konudaki 1,5 aylik. Garip tuhaf...

Zamaninda cok konusuldu bunlar hatasini kabul etti.Ozur de diledi hatta.Ama maalesef bir insan narsist ozellikler tasiyorsa bunlari degistiremiyorsunuz ne yaparsaniz yapin basa donuyor her sey

Evet iliskiyi zorlama konusunda haksizdim Sanirim sevdigim icin her seferinde farkli olur diye dusunuyordum.Bazi seyleri zorlamamak gerekiyormus gercekten.

Bu adamla bir dargın bir barışık bir ilişkiniz mi var ? Bu adamı diğer adamdan 5 Eylül'de ayrıldıktan sonra tanıdıysanız; çok yeni bir ilişki değil mi ? Adam sizden çok mu küçük ?

Bi dk ya, 8 aylık ilişki içinde bir de yeni bir ilişkiniz mi var? Benim beynim bu kadarını kavrayamiyor. Umarım ikinci eleman çikolata erimeden arabadan alır getirir de değerli hissedersiniz. Ben de vallahi çocuk sandım sizi de akıl vermeye kalktım. İyi geceler..

Bu sizi kişisel olarak nasıl geliştirdi merak ettim. İşe yarıyorsa biz de deneyip kişisel gelişelim
Narsist ozellikler tasiyan insanlari ne yaparsaniz yapin degistiremeyeceginiz konusunda tecrube edindim.Narsist insanlar karsisindaki insanin duygu dusuncelerine hislerine onem vermeyen.Sadece kendi dusuncelerine mutluluklarina onem veren insanlar.Ve oyuncaklarini kaybettiklerini anlayinca tekrar o oyuncagi bir sekilde elde edip yine istedigi gibi davranabileceklerini dusunuyorlar.Siz de her seferinde onlarin pismanliklarini gercek zannediyorsunuz

Bu adamla bir dargın bir barışık bir ilişkiniz mi var ? Bu adamı diğer adamdan 5 Eylül'de ayrıldıktan sonra tanıdıysanız; çok yeni bir ilişki değil mi ? Adam sizden çok mu küçük ?
Merhaba evet en son tamamen bitirdigimde onun da hayatinda başkaları oldugunu ogrendigimde Ben de baska biriyle denemeye karar verdim o zaman.O da yalancı cikti maalesef.Onunla birdaha gorusmedim.Daha sonra 8aylik olan iliskim ulasinca tekrar konusmayi kabul ettim.Sonrasinda bunlar oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…