Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Adam sizden yaşça çok mu küçük ?

Gelişim gibi gelişim.

Kişisel mi kişisel. Yaaa çok eğlendim.
Sen değerlisin sen biriciksin cocukluguna inelimmm mottolarindan sonra iyi geldi. ehehehe
Aslinda evet cocukluguma inilecek bir durum.Cunku surekli kendimi degersiz hissedecek insanlari kendime cekiyorum.Bunu da atlatamadim hala ne yaptiysam da..

Hayir evlilik tecrubesi yoktu.Ortak arkadas vasitasiyla kendisinin israrli istemesi sonucu tanistik ki ben zaten kendimden bu kadar yasca buyuk birini hayatimda istemiyordum.Ama yine de 31yas cok da olgun olmayacak bir yas degil kisisel gelisimini tamamlamis biri icin.Ve yine kendi israr ettigi icin de bu zamana kadar surekli tekrar sans verdim sevdigim icin.Olmayinca da olmuyor maalesef

Artık her sorunlu ilişkisi olan, kendi hatasına bakmadan karşısındakini narsist hasta görmeye başladı. Sizin bu konunuza bakılırsa pek mantıklı halleriniz yok. Aklı başında insan 8 ay saçma sapan bir ilişkiyi sürdürmez. Karşınızdaki insanı suçlamak yerine önce kendi davranışlarınıza bakın.

Ben son davranisimin dogru olmadiginin,hatali oldugumun farkinda oldugum icin zaten bu konuyu actim.Evet narsist cunku sadece kendini dusunen bencil biriydi.Ben de onun oyuncagi olmustum.İliskinin genel anlamiyla da ben hakliydim.Siz son anlattigim olayla genel bir kaniya nasıl vardiniz peki?

donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum

Şu üstteki cümle yeterli. Kendinizi mağdur göstermek için böyle karşı tarafı suçluyorsunuz. Ama böyle bir sıkıntılı bir ilişkide iki taraftada hatalar, yanlışlar vardır.

Adam narsist değil. Adam 31 yaşında, çocuk - eş - aile sorumluluğu olmayan bekar bir adam gibi davranıyor; yani olduğu gibi.

Yaş farklarının önemsiz olduğu, göz ardı edilebildiği ilişkiler mevcut. Ancak bu tarafların biyolojik yaşı dışında, hayat tecrübelerine de bağlı oluyor.

Iyi demişsiniz ama bu seviyeye gelmeye gerek yokmuş. Bilmem kac kere ayril bariş yapilan ilişki asiri gereksiz bir sey. Duzgun ilişki olsa ayrilmazsiniz, eften puften şeylere ayriliyorsaniz da iletişim kuramiyorsunuz demektir.

Iyi demişsiniz ama bu seviyeye gelmeye gerek yokmuş. Bilmem kac kere ayril bariş yapilan ilişki asiri gereksiz bir sey. Duzgun ilişki olsa ayrilmazsiniz, eften puften şeylere ayriliyorsaniz da iletişim kuramiyorsunuz demektir.
Haklisiniz bunu kabullenmem gec oldu ve bu sekilde oldu maalesef

O size bir şeyler yaşatmamış, siz yaşamak istemişsiniz. Gitmiş geri gelmiş, tekrar gitmiş geri gelmiş... Her seferinde de değişmiştir diye kabul etmişsiniz. Bu saçmalık değil mi? Bence siz bu adamın yaptığına değil uzun zamandır birikmişlere ağlamışsınız. Çikolatayı unutmuşsanız gidip alın ne var bunda? O saatte beni gönderdi yazıyorsunuz da o gitse bu sefer de orada yalnız kalacaktınız. Siz kendinizi saçmasapan durumlara düşürüyorsunuz elin adamı değil. Hep giden ve gittiğinde de başkalarıyla ilişki yaşayan adamın sokağınızdan geçmemesi gerekirken buyur baş köşeye demişsiniz.

Son olarak, tekrar gelirse yine değişmiştir deyip barışacak mısınız?

İkinizde hatalisiniz.Tatlisiz yapamıyorum arabaya gidemem karanlıkta getirir misin deseydin.
Oda bu tavrında devam ediyorsa sessiz davranip ben bu şekilde yapamayacağım deyip ayrılabilirdin.
Gerizekalı kelimesini kullandıktan sonra aradaki saygıyı bitirmişsiniz.

bu ilişkinin bitmesi gerekiyormuş zaten saçma sapan şeyler varmış -hoş "bencil" , kendini düşünen vs. gibi şeyler neden bir insanı direkt narsist yapıyor bilmiyorum . psikolog filan değilim ama naristlik bir kişilik bozukluğu değil mi yahu. herkes herkese narsist demeye başladı....

neyse
bitmesi gerekiyormuş
bitirebilmek için o küfrü etmeniz lazımmış
etmişsiniz bitmiş

hatanız o küfür değil bu ilişkiyi başka türlü bitirememek bence

Konu oraya nasil tasiniyor ben bilmiyorum biraz acemiyim bu platformda
Adam karaktersiz tamam da ablacım sen de ne nazlı çıktın ya yemesen ölürdün o çikolatayı dimi? Yok şekersiz içemezmiş içme.. ben de gidip almazdım çikolatayı. Ne güzel oturmuşum kalkıp arabadan çikolata alıcam. Cidden kendinize nasıl dayanıyorsunuz

Bosverin. Hak etmiş. Küfürü ben de sevmem, etmem de ama o hak etmiş inanın . Onun dışında bu tür davranışlar bence verilen değeri gösterir. Bir erkek, hele de o saatte gitmiyor ise o kadar yolu , değer vermiyor demektir. O anlamazliktan gelmiş üstelik .cinsiyetçilik mi bu bilmiyorum ama kadına da erkeğe de yakışan davranışlar var bence . Bir erkeğe de centilmenlik yakışır. Bilmiyorum evlilik umuyor muydunuz ama böyle biriyle olan evlilikten bi şey çıkmaz. Hem o size iki adım gitmeyi çok gören adam, prenses olduğunu düşündüğü kadınlara canı isterse kalkar dünyanın öbür ucunda da olsa gider alır o çikolatayı. Atmasın bi kere. Sakin pişman olup yazmayın derim . Değersizlik duygusunu yaşatmaya hakkı yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…