Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Bence burada sorunun cikolata oldugunu dusunen kisilerde sorun var
Yooo hayır
cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.

cikolatayi arabada unuttugumu farkettim

Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.

uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim

Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim
Sorun sende. Evet mevzu değer vermek ama bunu çikolataya bağlayan sensin konu sahibi. Burada bazı üyelerin yaptığı "mevzu çikolata değil değer verilmesi vs " yorumlarından gaza gelip diğer üyelere(bende dahil) sorunlu diyemezsin. Öyle olsaydı uzun uzun çikolatayı ne kadar sevdiğinden bahsetmez konunun özüne inerdin. Adam değer vermediğini alenen söylemediği kalmış sen hala çikolatayla değer ölçüyorsun. Bu adam seni sevmemiş ki zaten çikolata fabrikası alsa kaç yazar.

Hala cikolata diyorsunuz ya

iyi demişsin. bugün küfür karşıtı 2. konu
küfür bu kadar kötü bir şey değil ya. hak etmiş ayrıca

Konuya cikolatadan girip yuzeysel yorum yapanlari cok kaile almiyorum uzgunum

Siz asik oldunuz mu hic?Asik olunca mantik devrede oluyor mu sizce?Peki bunun yasla ne alakasi var?Baglandiginiz birinden hemen kopabiliyor musunuz siz?Cabalamak diye bir sey olmuyor mu?

Okudugunu anlamayan bos yorumlar yapmasin ormanlik alan nereden cikti şimdi.Sahil kasabasinda oturuyoruz biz sahil dibimizde

Hala cikolata diyorsunuz ya
Çayı tatlısız içemem diye detaylı yazan ve çikolata yüzünen sinir krizine giren ben değilim adam zaten hal tavırlarıyla kaç kez belli etmiş sevmediğini ve sizin patlama noktanız çikolata olmuş. Ben bunu komik buluyorum. Çikolataya gelene kadar ohoooo neler neler var.

Siz asik oldunuz mu hic?Asik olunca mantik devrede oluyor mu sizce?Peki bunun yasla ne alakasi var?Baglandiginiz birinden hemen kopabiliyor musunuz siz?Cabalamak diye bir sey olmuyor mu?
Aşkla alakası yok bunun. Cok asiksaniz olmayacagini, deger gormediginizi anlar, ayrilir kendi kendinize ask acisi cekersiniz. Bunun da gelip gecici oldugunu bilirsiniz. 20li yaşlarda karşınızdaki kişi değişebilir gelir kafasi olur. Manipule edilirsiniz, edersiniz. Ama 30lu yaşlar hele bir de bir evlilik geçirmiş tecrübeli bir kadinsiniz. Bir erkek ne zaman değer verir, ne zaman vermez, değer verdiğinde ne yapar bunları bilmeniz lazım. Tecrübeden ders çıkarmak bu. Çabalamak dediginiz sey habire birbirinizi engellediğiniz, ayrılıp barıştığiniz, arada başkaları ile görüştüğünüz " Friends with benefits" tarzı bir ilişki için yapılacak birsey değil. Lütfen makul olun.

Ay evet ya biz istiyoruz ki erkekler bize ölsün bitsin ama maalesef işte olmuyor
Degerli hissettirilmek,karsilikli saygılı,ilgili davranmak iliskinin temelidir.ölsün bitsin konusu daha farkli bir durum oluyor.Siz bence yanlis algiladiniz konuyu.Benim son yaptigimi zaten ben onaylamiyorum.O benim artik patlama noktam oldu bunca zamanki sessiz kalmalarimin sonucuydu.Sadece son anlatyigim olaydan yola cikarak da bir genelleme yapamazsiniz.

Ya ben bunun yasla alakali oldugunu düsünmuyorum, o yasta bu yapilmaz gibi. Insaniz her an hersey basimiza gelebilir. Hanim efendi gencliginde böyle biriyle hic tecrube etmemis ama bu yasta karsisina cikmis simdi etmis olabilir. Bazen insan cok asik olabiliyor hic olmadik birine elinden geleni yapmak istiyor, yasin kac olursa olsun. Buda bir tecrube hanim efendiye sonucta. Bundan sonra eminim bu bey efendi gibi biriyle karsilastiginda gözünden tanir ve olmayacagini bilir. Kendi de diyor zaten konu bana deger vermedigini görmüs olmasi.

Ben o çikolatayı karanlıkta almaya gittiğiniz için sizinle gurur duydum ama ya sonrası... Niye ağladın ki?

Ay yaş mevzularına da tilt oluyorum; aklıma mahalleye açılan pencereleri önünde "Koskoca kadının giyindiğine bak, ayy yaptığına bak" minvalinde cık cıklayan tipleri getiriyor. :) Karşı cins ilgisini istemiş ve belki de boşanmanın ardından gelen süreçteki yalnızlık hissi ve duygusal boşluğu, kendisini böyle yanlış biriyle yanlış bir ilişkiye tutunma çabasına itmiş, sağlıksız ilişki dinamiği yüzünden olduğu kişi olmaktan çıkmış bir kadının, 38 yaşında diye "Koskoca kadın" denilerek yargılanması ve hata hakkı tanınmaması. 38 yaşından sonra Allah mı olunuyor arkadaşlar Hiç -ya ben bunu nasıl yaptım- diyeceğiniz hatalara, pişmanlıklara düşülmüyor mu? Herkes hata yapabilir, bir olgunluk tutturulmuş gidiyor konuda. Konu ne kadar derin tartışılır da, bazı yorumlar kadar sığ değil en azından ya.

Cok tesekkur ederim Zaten yorum yapanlarin uslubundan konuya yaklasim tarzindan ne kadar sig dusuncede olduklari belli ediyor kendilerini.Sirf muhalefet olmak icin yorum yapma derdindeler.Empati yoksunlugu da cekiyorlar ne yazik ki!Hatamin farkinda oldugum icin bunu burada dile getirip rahatlamak istedim. Maalesef kadinligindan, cocuklu olmandan bosanmandan,yasindan,olgunlugundan her uerden asagilama derdindeler.Aslinda cevap bile verilmemesi gerekiyor ki kendi kendilerine kotu ruhlarini etrafa sacsinlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…