Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Yazik vallahi bir kac hesap acip farkli kisiymis gibi buradan yazip bir de kendini desteklemek.Bir de beni engellemek birsey yazmayayim diye

Bu yazdiklariniz mantikli seyler mi konu ne sorun ne siz nasil cevap vermissiniz Konunun cikolata oldugunu dusunecek sig dusunceyi neden begenmek zorundayim.Siz de burada kendinizi dramatize etmeyin begenmemisim yazdiginizi diye

Bu alınganlık seviyesini ben de anlamadım. Bir tartışası, bir şey yazsınlar da ağızlarının payını vereyim diyesi var herhalde:)

Bu yazdiklariniz mantikli seyler mi konu ne sorun ne siz nasil cevap vermissiniz Konunun cikolata oldugunu dusunecek sig dusunceyi neden begenmek zorundayim.Siz de burada kendinizi dramatize etmeyin begenmemisim yazdiginizi diye
Konunun yarısında çikolata çekti canım, çikolata arabadaydı ,çikolatayı almaya gitmedi, çkolatasız tad alamıyorum, çikolatam eridi diye anlatan sizdiniz. O halde hayatı sığ yaşamayın. Kaldı ki konuyu çikolataya ben indirgemedim.Bu kadar basit bir olaydan neden böyle büyük bir tartışmaya gittiğini ortamı neden bozduğunuzu anlayamadığımı yazdım. Hala algılayamadığınız beğenmeyebilirsiniz bunu SAYGILI ifade edersiniz. Belki konunuzdaki problem de budur.Yorumlansın diye konu açıp yorumları Boş, mantıksız vs diye cevaplamazsınız. Dramatize etmek sizin çikolata meseleniz benim olayım başka :) hala yapıyorsunuz..

sizi sevmiyor.
net...

Şuan görüşmediğim bir arkadaşım da böyle gereksiz tepkiler veren, dünyayı kendi çevresinde dönüyor sanan biriydi. Kendini dünyanın en güzeli en şahanesi sanardı ama ne kadar komik göründüğünün farkında değildi. Şimdi çok mutsuz bir evliliği olan hayattan soğumuş biri…
Sadece bu yazdığınızı okudum. Diğer yorumları bilmiyorum ama bu kadar fevri olmak size zarar verir.

yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu olmasaydi ne surekli ayril-baris olurdu ne de ettigin kufur aklina gelirdi.

Kisaca kufur etmen hata degil, takma kafana

Ee haketmis ama..

Ben olsam ki o adam için ağzımı bozmak yerine istifimi hiç bozmadan arabaya doğru yürüyüp basıp giderdim yalnızca küçük bir peki eyvallah deyip hemde bir iki kelime yada birşey de söylemeye gerek yok ki sakinleşip sonradan mesaj atardım gerekirse " birdaha görüşmeyelim lütfen yoluma çıkma bu ilişkiyi zorlamanın hiçbir anlamı yoktu ama ben her defasında bitmeyen duygularim yüzünden sana kapılarımi açtım bundan sonra sana açılacak tek bir kapım bile yok hayatina bak yaşa" diye başka da birşey gerek yoktu. Hatta bu açıklama bile fazla öyle bir adam için. Kendinize nasıl davranacağını da siz belirlemişsiniz o adamın çünkü defalarca hayatınıza geri kabul etmişsiniz ilk hatanizi belki farkında olmadan burada yapmışsınız tepkinizi önceden ortaya koyup sınır ihlali yapmasına izin vermeyecektiniz . Ah erkek milleti bir kadını elde edebilmek uğruna ilk zamanlarda neler yapar neler elde edince kadın da alttan alıp biraz değer verince o kadının erkeğin gözünde hiçbir ehemmiyeti kalmaz zaten sevgisi devam eden bir erkek size kendinizi değerli hissettirecektir saygısız davranışlarda asla bulunmaz düşünceli ve son derece nazik olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…