Erkek arkadasima dayanamayip s.ktr git dedim😶‍🌫️

Bence de sinir bozucu gidip alalım dediğinizde ben istemiyorum demesi bence de kaba, sizi düşünse kalkar ben alıp geliyim derdi gerçi biraz da arabanın uzaklığına bağlı ama kibar bi dille söyleyebilirdi 😄 zaten sürekli arada birileri olmuş baştan bitmesi daha iyiymiş

Direkt soğuma sebebim benim de , çikolatayı da gidip alması gerek erkek olan o ya biraz centilmen olmalı. 14 yaşındaki erkek kardeşim bile bilir bunu yaptığı ayılık.
Siz haklısınız.
Ben de fevriyim 😅 o anda aşırı bilenmişsiniz bence normal küfür 🤣

bir erkeğe istediğinizi yaptıramıyorsanız, istemeyi bilmiyorsunuz demektir
ne hırbo adamlar gördüm kadın kendini çatıdan at dese atmaya hazır
dersin ki uzaktan bu herif ne anlar ne bilir
ama kadın öyle bir istiyor ki adam köprüden bile atlar, o derece
Ben katılmıyorum buna evet başta yapar belki ama köprüyü geçene kadar o.
Zaten dediğiniz gibi olsa kimse kocasından eziyet görmez.
Bu o kadınların beceriksiz olmalarından değil karşıdaki adamdan kaynaklanıyor .
Istediğin kadar manupule et baslarda evet ama sonrasında gerçekle yuzlesirsin.
O yüzden kadınlar evlendikten sonra değişti der aslında değişmedi elde etti ve gerçek yüzünü gösterdi .
O yüzden erkeğin ilgisi bilmem nesine değil karekterine bakmak gerekir karekteri duzgunse zaten herkese karşı doğru davranışlar sergiler .
Konudaki olay evet bende olsam bende kendimi kötü hissederdim bunun prenses olmakla ilgisi yok .
Hem ne varmış prenses gibi davransa adam kadın da ona prens gibi davranır .
Bazı adamlar ben buna güzel iyi davranirsam tepeme biner en iyisi böyle yapayım diyor.
Biz kadınlarda işte duygumuz var diye birşeyler değişir diye umutlaniyoruz.

Ben katılmıyorum buna evet başta yapar belki ama köprüyü geçene kadar o.
Zaten dediğiniz gibi olsa kimse kocasından eziyet görmez.
Bu o kadınların beceriksiz olmalarından değil karşıdaki adamdan kaynaklanıyor .
Istediğin kadar manupule et baslarda evet ama sonrasında gerçekle yuzlesirsin.
O yüzden kadınlar evlendikten sonra değişti der aslında değişmedi elde etti ve gerçek yüzünü gösterdi .
O yüzden erkeğin ilgisi bilmem nesine değil karekterine bakmak gerekir karekteri duzgunse zaten herkese karşı doğru davranışlar sergiler .
Konudaki olay evet bende olsam bende kendimi kötü hissederdim bunun prenses olmakla ilgisi yok .
Hem ne varmış prenses gibi davransa adam kadın da ona prens gibi davranır .
Bazı adamlar ben buna güzel iyi davranirsam tepeme biner en iyisi böyle yapayım diyor.
Biz kadınlarda işte duygumuz var diye birşeyler değişir diye umutlaniyoruz.
katılmayabilirsiniz bu sizin görüşünüz

Cok dolmusum diye dusundum sonrasinda.Sanirim o bana gosterdi degersizlik hissi orada patlama noktasi olmus.O da sok oldu benden oyle bir kufur duyunca🙈Cunku ben ona gore cok naif,uysal biriydim oyle diyordu hep🙈O anki yuz ifadesini hatirliyorum net olarak😅
Adam size asker arkadaşı muamelesi yaptığı için ettiğiniz küfürden de etkileneceğini sanmıyorum. Boşuna kafa yoruyorsunuz.

Bence burada sorunun cikolata oldugunu dusunen kisilerde sorun var🙈
Sıkıntı tabikide çikolata değildir ama saat akşamın 10'unda bir kadın için o mesafe nasıl korkunç veya yorucu ise erkek içinde öyle (hele bu devirde). Bir erkek olarak düşünecek olursam niye karşımdakinin unuttuğu şeyi alma sorumluluğu sırf erkek olduğum için bende olsun ki diye düşünürüm. Yorgun olabilirim veya o an keyfimden istemeyebilirim. Prenses demesinin sebebide o sırf çikolata için bu kadar kapris yapmanız.

Böyle toksik birseyi bende kendimden 9 yas kucuk biriyle yasamistim… ve oda seninkinin aynisiydi 1 yil git gel olmustu hep, cok seviyordum onu. Cok degersiz hissettiyor boyleleri evet ve her seferinde kesin degisti diyorsun ama malesef yine sonu ayrilikla bitiyor. Sacma insanlarla kurdugumuz sacma hayaller ve sacma durumlar cok cok sacma duygular. Seni degerliymissin gibi arayip sonra hayatina girdiginde aslinda deger verdigi tek kendisinin oldugunu anlaman. Benimki cok kötü bir sekilde bitti. Simdi unuttuguma cok memnunum ve mutluyum. Bu cocucaktan sana ne sevgili olur nede ilerde koca bu adim gibi eminim.

Merhabalar
Benim yasca kucuk yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu bir erkek arkadasim vardi.Surekli ayril-baris engelleme-engeli kaldirma tekrar barisma derken boyle tam 8 ayi gecirdik.2ay ayri kaldigimiz da oluyordu.Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum En son gorusmemizde sahilde oturup konusma karari almistik.Ben cay demlemistim cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.Arabadan esyalari tasidik sandalyeleri,masayi bardaklari falan.Sahile yerlestik,tam caylari doldurduk cikolatayi arabada unuttugumu farkettim.Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.Bunu o da biliyor Uzuldum arac da uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim O ben istemiyorum dedi.Ama ben istiyorum dedim Baktim tepki yok onda.Kalktim ben alayim o zaman dedim.Baktim hala tepki yok oturuyor sandalyesinde.Bir guzel aksamin saat 10'unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim.O da bir cikolata icin bu sekilde mi davranilir dedi.Ben de sorun cikolata degil degersizlik dedim. Hala ben cikolata istemiyordum diyordu🤦🏼‍♀️Ben istiyorum ben dedim bir kadının cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim.Sonra bana niye sen prenses misin dedi🤦🏼‍♀️Orada yine sinirlenince s.ktr git oyle olmayanlarla takil dedim.Hayatimda inanin ilk kez bir erkeğe bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti. Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.
kız zaten toksiksiniz, sonu yokmuş iyi olmuş boşver ne kafana takıyorsun

Neden belli yaştan sonra nasıl davranmamız gerektiği konusunda ortak bir fikir var. Her yaşa göre özellik yüklenip çıkarılıyor mu? Çikolata yiyemedi diye ağlayan bir kadın yok, sevdiği insanın bencil tutumu karşısında dolup patlayan bir kadın var. Siz çok şans vermişsiniz bu kişiye başkalarında aradığını bulamayınca size gelmiş her defasında zaten saygı orada bitmiş maalesef.

Böyle toksik birseyi bende kendimden 9 yas kucuk biriyle yasamistim… ve oda seninkinin aynisiydi 1 yil git gel olmustu hep, cok seviyordum onu. Cok degersiz hissettiyor boyleleri evet ve her seferinde kesin degisti diyorsun ama malesef yine sonu ayrilikla bitiyor. Sacma insanlarla kurdugumuz sacma hayaller ve sacma durumlar cok cok sacma duygular. Seni degerliymissin gibi arayip sonra hayatina girdiginde aslinda deger verdigi tek kendisinin oldugunu anlaman. Benimki cok kötü bir sekilde bitti. Simdi unuttuguma cok memnunum ve mutluyum. Bu cocucaktan sana ne sevgili olur nede ilerde koca bu adim gibi eminim.
Tam olarak durum boyle maalesef.İnsallah ben de sizin gibi tamamen unuturum yakin zamanda ve gecmise baktigimda ne yasamisim ben diye sadece kucuk bir anısı kalir hafizamda🙏

Ne çikolatası ne küfrü ya. 8 ayda elli kere ayrılmışsınız adam başkalarıyla takılmış kimseyi bulamayınca da aa şurda biri vardı deyip geri dönmüş. En son 16 yaşımda yaşamıştım böyle bir ilişki. Hiç mi demiyorsunuz neden ayrılıp duruyoruz burada bir tuhaflık var diye. Bir de rahat rahat çayıra çimene oturmaya gidip tek derdiniz oymuş gibi çikolatadan kavga çıkarıyorsunuz. Karşı taraf için bir cazibeniz kalmamış zaten. Adam gtünü kaldırmaya eriniyor sizin için. İstekleriniz de bir saçma çayı o an çikolatasız içiverin gecenin 10unda ötedeki arabaya yürütmek için binbir kıyamet koparmışsınız keşke aynı tepkiyi adam başkalarıyla konuştuğunda da verseydiniz ama yememiş. Sizin gibi o kadar çok tanıdığım var ki. Aldatılırlar affederler sonra adam yine bir hödüklük yapar kıyameti koparırlar. E bu zaten seni aldatmamış mıydı ne bekliyordun ki deyince de hafızaları alınmış gibi tepki bile veremezler lafı değiştirirler.

Neden belli yaştan sonra nasıl davranmamız gerektiği konusunda ortak bir fikir var. Her yaşa göre özellik yüklenip çıkarılıyor mu? Çikolata yiyemedi diye ağlayan bir kadın yok, sevdiği insanın bencil tutumu karşısında dolup patlayan bir kadın var. Siz çok şans vermişsiniz bu kişiye başkalarında aradığını bulamayınca size gelmiş her defasında zaten saygı orada bitmiş maalesef.
Evet belli bir yaştan sonra kendinizi ifade etmeyi öğrenmeniz gerekiyor yoksa böyle ormanlık alanda rezil olursunuz. Çikolata konusunda adamı anlayabilirim akşam 10da uzağa park ettiğim araca bir çikolata için ısrarla kaldırılmaya çalışıyorsam dalga mı geçiyor diye düşünürüm. Ama defalarca başkalarıyla görüştüğüm halde bu kişi bana geliyorsa saygı falan da duymam. Konu sahibinin çikolatadan önce dert etmesi gereken şeyler var. Bilinçlenmek çok zor değil ya deneyin.

Adam karaktersiz tamam da ablacım sen de ne nazlı çıktın ya yemesen ölürdün o çikolatayı dimi? Yok şekersiz içemezmiş içme.. ben de gidip almazdım çikolatayı. Ne güzel oturmuşum kalkıp arabadan çikolata alıcam. Cidden kendinize nasıl dayanıyorsunuz
Ayy nihayet benim gibi düşünen biri. Aynen ya bana da pek bi mızmız geldi. Çikolata olmadan yiyemem yok beni yalnız başına gönderdi falan. Konu sahibi nazlanmak istemiş karşı taraf istediğini vermeyince adam narsist oldu jddjdjjd

Ayy nihayet benim gibi düşünen biri. Aynen ya bana da pek bi mızmız geldi. Çikolata olmadan yiyemem yok beni yalnız başına gönderdi falan. Konu sahibi nazlanmak istemiş karşı taraf istediğini vermeyince adam narsist oldu jddjdjjd
Ay evet ya biz istiyoruz ki erkekler bize ölsün bitsin ama maalesef işte olmuyor

Merhabalar
Benim yasca kucuk yakisikli,karizmatik,mesleginde,sporcu bir erkek arkadasim vardi.Surekli ayril-baris engelleme-engeli kaldirma tekrar barisma derken boyle tam 8 ayi gecirdik.2ay ayri kaldigimiz da oluyordu.Ve bu arada baskalariyla gorustugunu de biliyordum.Umdugunu bulamayinca tekrar donuyordu.Ben de her seferinde farkli olur diye gorusmeyi kabul ediyordum En son gorusmemizde sahilde oturup konusma karari almistik.Ben cay demlemistim cayi cok sevdigim icin ve yaninda da tatli sevdigim icin cikolata almistim.Arabadan esyalari tasidik sandalyeleri,masayi bardaklari falan.Sahile yerlestik,tam caylari doldurduk cikolatayi arabada unuttugumu farkettim.Cayi da tatlisiz icemeyen bir yapim var.Bunu o da biliyor Uzuldum arac da uzaktaydi.Ben dedim boyle zevkini alamiyorum gidip alsak mi dedim O ben istemiyorum dedi.Ama ben istiyorum dedim Baktim tepki yok onda.Kalktim ben alayim o zaman dedim.Baktim hala tepki yok oturuyor sandalyesinde.Bir guzel aksamin saat 10'unda ve o karanlik yolda arabaya gidip cikolatayi aldim ama donuste istemsizce gozumden yaslar geliyordu.Kendimi sakinlestirdim oturdugumuz yere geldim oturdum ama hala caktirmiyorum kirginligimi.Cikolatayi aldim actim cikolata erimisti cok uzuldum dedim.Aniden bana ne gerek vardi ki gidip aldin ben istemiyordum sonucta deyince benim salterler atti.Kalk dedim gidiyoruz,topla herseyi dedim ama bu arada durduramiyorum kendimi sen dedim nasil bir adamsin,adam olsan bir kadini o karanlikta oraya kadar tek basina yurutmezsin,ben senden daha adamim birak ben tasiyacagim arabaya bunlari da dedim.O da bir cikolata icin bu sekilde mi davranilir dedi.Ben de sorun cikolata degil degersizlik dedim. Hala ben cikolata istemiyordum diyordu🤦🏼‍♀️Ben istiyorum ben dedim bir kadının cani cikolata cekmis sen insan olsan anlardin dedim.Sonra bana niye sen prenses misin dedi🤦🏼‍♀️Orada yine sinirlenince s.ktr git oyle olmayanlarla takil dedim.Hayatimda inanin ilk kez bir erkeğe bu sekilde kufurlu bir cumle kullandim Bir anda agzimdan cikti. Sonra esyalari arabaya koy defol git simdi dedim.Arabaya bindim.Konuscaz deyip kapiyi acmaya calisti Ben arkama bakmadan gittim.Sonra da numarasını sildim.O da beni engellemis.Buradaki pismanligim o kufuru kullanmakti.Ama aslinda ne kadar doldugumu da farketmistim ona karşı.2hafta sonra engelini kaldirmisti WhatsApp'tan ama instagramdan hala engelliyim Ben de WhatsApp'ta gormemek icin onun resmini ordan da sildim herseyi.Yine de icimde o pismanlik duruyor Keske kufur etmeseydim Hakliyken kendimi haksiz duruma dusurdum sanki.
Kurtulmuşsun belkide sonrasında o da sana ne küfürler edecekti engellediğin için edememiştir boşver hiç düşünme.

X