Erkek arkadaşım misilleme yapıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kıskanmak islamda geçiyor ve hanımefendi kıskanmayı iğrenç buluyor. Buna ithafendi :)
İslam'da geçiyor derken? Off cehalet akıyor yorumdan "iğrenç " yorumuna bu kadar alınmasaydiniz keşke. Gururla sevgimden yapıyorum size ne diyebilmelisiniz? Niye alindiniz bu kadar saçma sapan dine falan yamamaya çalıştınız ne alaka ?

Kadın size müslümanlıkla ilgili bişey dedi mi? Hayır... Saçmaladım kurtaramıyorum diyorsunuz yani
Aslında siz haklı çıkmak için çaba sarf ediyorsunuz sanırım ama anlamsız bir çaba :) ben zaten müslüman olup olmadığını merak ettiğim için sordum söylemi üzerine. Bir yargı söz konusu değil yani :)

:) umarım kendi dininize benden daha hakim olursunuz bir gün

Burdan bakınca o kadar komiksin ki anlatamam sana 10 sene sonra umarım şu an bulunduğun yerden biraz ilerlemiş olur şu yazdıklarına kendin de gülersin cici kız
Komik olan neyse paylaşırsanız eşlik edebilirim :) Yaptığım herhangi bir yanlış yok aslında içinizin bu kadar kaos dolu olması üzücü. Basit bir şekilde problemimi dile getirdim. Bu kadar tetiklenmeyin. Size de yazık :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…