Erkek arkadaşım misilleme yapıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Komik olan neyse paylaşırsanız eşlik edebilirim :) Yaptığım herhangi bir yanlış yok aslında içinizin bu kadar kaos dolu olması üzücü. Basit bir şekilde problemimi dile getirdim. Bu kadar tetiklenmeyin. Size de yazık :)
Ne tetiklenecem yahu, ayağımı uzattım müzik eşliğinde buraya yazıp beyimin sofra kurmasını bekliyorum. Gerçekten şuraya yazdığınız iki kelimeyle tetiklenip sinir harbi yaşadığımızı falan mı sanıyorsunuz? Öyle sanıyorsanız siz bunları yaşadığınız içindir muhtemelen.

Komik olan toyluğunuz ve bunun farkında olmamanız. Hadi gülelim hep birlikte 😂

Ne tetiklenecem yahu, ayağımı uzattım müzik eşliğinde buraya yazıp beyimin sofra kurmasını bekliyorum. Gerçekten şuraya yazdığınız iki kelimeyle tetiklenip sinir harbi yaşadığımızı falan mı sanıyorsunuz? Öyle sanıyorsanız siz bunları yaşadığınız içindir muhtemelen.

Komik olan toyluğunuz ve bunun farkında olmamanız. Hadi gülelim hep birlikte 😂
Sinir harbi mi :d sakin olun benim erkek arkadaşımla yaşadığım problemden bu kadar etkilenmeniz normal değil :d

zor degil imkansiz 😂
islamin sarti , imanin sarti, 32 farz , 54 farz hic birinde kiskanclik diye bir madde yok
zorlasan da cikmaz bacim
baska yoldan git
Islam islamin ve imanin şartlarından ibaret yani. Pekiiii benim artık bu kadar cehalete yetecek gücüm yok. Mutsuzluğunuzu bu şekilde dindiremezsiniz hanımlar lütfen biraz sakin olun. Kaos ve incitmek size geçici mutluluk verir. Daha gerçek şeylerle uğraşın. Iyi akşamlar :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X