Erkek arkadaşım misilleme yapıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

off o zaman recm de var bu mantıkla.
e ona da iğrenç demeyelim islamda var diye.

daha oyun oynarken sesli oynayip oynamayacagina karar veremeyen iradesiz bir insandan da tavsiye aldik bugun Allah cok sükür yarabbi

off o zaman recm de var bu mantıkla.
e ona da iğrenç demeyelim islamda var diye.
Abi senin dinin ya ne dangalak insanlarsınız illa insanın ağzını bozduracaklar. Bana göre igrenc tabi ama sen iğrenç diyemezsin Allah'ı mı yargılıyorsun müslüman olarak. Cidden yeter bu nasil bi mantiksizlik

Biraz misilleme biraz manipülasyon: HER YAŞTAN TÜRK ERKEĞİ
İlişkinin genel dinamiği benim ilişkime çok benziyor tek fark erkek arkadaşım aşırı kıskanç sizde olduğu gibi ama ben değilim. Misilleme olayını çözemedim bu arada. O yapınca ben de yapıyorum. Ama zamanla bir şeyler düzeliyor. Yani biz de 7-8 aylık sevgiliyken tartışmalarımız daha alevliydi. Zamanla çözülüyor ilişkide iki tarafın da memnun olacağı bir rutin oluşturuluyor ister istemez.

kendinizi hakaret etmeden ifade edebilecek kadar yetiştirdiğinizde yine bekleriz.
yolunuz açık olsun.

Kendimden birilerini görmek iyi hissettirdi teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Ben de zamanla çözüleceğine inanıyorum. Umarım beklediğim gibi olur :)

Ben islamın öğretilerine iğrenç diyorum o bu gece islama dönersin diyor. Bu ne perhiiiz bu ne lahana turşusu akıl akıl akıllllll
islamin ogretilerine igrenc diyorsan , kiskanclik da islamdan geliyorsa , sen de musluman olmadigina gore o zaman neden kiskaniyorsun asil seninki ne perhiz ne lahana tursusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…