Erkek arkadaşım misilleme yapıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Islam islamin ve imanin şartlarından ibaret yani. Pekiiii benim artık bu kadar cehalete yetecek gücüm yok. Mutsuzluğunuzu bu şekilde dindiremezsiniz hanımlar lütfen biraz sakin olun. Kaos ve incitmek size geçici mutluluk verir. Daha gerçek şeylerle uğraşın. Iyi akşamlar :)

off o zaman recm de var bu mantıkla.
e ona da iğrenç demeyelim islamda var diye. 🤷‍♀️

Islam islamin ve imanin şartlarından ibaret yani. Pekiiii benim artık bu kadar cehalete yetecek gücüm yok. Mutsuzluğunuzu bu şekilde dindiremezsiniz hanımlar lütfen biraz sakin olun. Kaos ve incitmek size geçici mutluluk verir. Daha gerçek şeylerle uğraşın. Iyi akşamlar :)
daha oyun oynarken sesli oynayip oynamayacagina karar veremeyen iradesiz bir insandan da tavsiye aldik bugun Allah cok sükür yarabbi

off o zaman recm de var bu mantıkla.
e ona da iğrenç demeyelim islamda var diye. 🤷‍♀️
Abi senin dinin ya ne dangalak insanlarsınız illa insanın ağzını bozduracaklar. Bana göre igrenc tabi ama sen iğrenç diyemezsin Allah'ı mı yargılıyorsun müslüman olarak. Cidden yeter bu nasil bi mantiksizlik

Biraz uzun ama gerçekten fikirlerinize ihtiyacım var. Erkek arkadaşımla yaklaşık 8 aydır birlikteyiz ve 7 ayında aynı evde yaşadık. Kendisini çok seviyorum ve beni sevdiğinden de bir o kadar eminim. Çok iyi anlaşıyoruz, mizah dilimiz aynı vesaire ve ciddi düşünüyoruz tabii ki ileride. Yalnız aklıma takılan şeyler var ve yaşayıp tecrübe eden hanımlara danışmak istiyorum. Birincisi inanılmaz bir kısıtlama ve kıskançlık söz konusu. Online oyunlarda sesli katılamıyorum bile öyle bir kıskançlık fakat bu kıskançlık bende de aynı şekilde olduğu için bunu garipseyemiyorum. Gel gelelim evlilik oyuncak değil ve bunun bize uzun vadede getirisi ne olacak diye düşünmeden edemiyorum. Kıyafetime falan asla karışmaz mesela çünkü ben onu ne kadar kıskanıyor kısıtlıyorsam o da aynı oranda geri dönüş sağlıyor. Aklıma takılan ikinci olay da bu. Bir misilleme olayı var. Asla kendi bir fikir üretmiyor yalnızca benim onda rahatsız olduğum şeyleri dile getirdiğim zaman o zaman sen de yapmayacaksın diyor bana. Anlayabilmeniz için küçük bir olay anlatacağım yakınlarda yaşanan. Şu an erkek arkadaşımın evinde erkek kuzeni kalıyor ve yaklaşık 2-3 haftadır orada. Biz de 25 gündür mesafe ilişkisindeyiz. Evde birlikte yaşamadan sonra mesafe girince araya çok zorlandık. Kuzeni olduğu için evde de yeterince iletişim kuramıyorduk. Ben de bunu dile getirdim. Daha çok iletişim istediğimi söyledim ve bunu anlayışla karşıladı biraz tartışmadan sonra. Bundan sonra olan da bu misilleme olayının tam açıklaması niteliğinde. Yine bi oturup oyun oynayalım dedik ve benim o sırada arkadaş grubumda benden kaynaklı bir sorun çıktı. Oyuna odaklanamadım ve buna tepkisi inanılmaz büyük oldu. Ona vakit geçiremiyoruz diyip kendim de aynısını yapıyormuşum. Açıklama yaptığımda da neden yaptığın umrumda değil yapıp yapmaman umrumda diyor. Özür diliyorum sanki geçiyor dileyince diyip sinirleniyor. Anlayamıyorum bu misilleme olayını nasıl çözeceğim. Lütfen bana fikirlerinizi belirtin.
Biraz misilleme biraz manipülasyon: HER YAŞTAN TÜRK ERKEĞİ
İlişkinin genel dinamiği benim ilişkime çok benziyor tek fark erkek arkadaşım aşırı kıskanç sizde olduğu gibi ama ben değilim. Misilleme olayını çözemedim bu arada. O yapınca ben de yapıyorum. Ama zamanla bir şeyler düzeliyor. Yani biz de 7-8 aylık sevgiliyken tartışmalarımız daha alevliydi. Zamanla çözülüyor ilişkide iki tarafın da memnun olacağı bir rutin oluşturuluyor ister istemez.

Abi senin dinin ya ne dangalak insanlarsınız illa insanın ağzını bozduracaklar. Bana göre igrenc tabi ama sen iğrenç diyemezsin Allah'ı mı yargılıyorsun müslüman olarak. Cidden yeter bu nasil bi mantiksizlik

kendinizi hakaret etmeden ifade edebilecek kadar yetiştirdiğinizde yine bekleriz.
yolunuz açık olsun.

Biraz misilleme biraz manipülasyon: HER YAŞTAN TÜRK ERKEĞİ
İlişkinin genel dinamiği benim ilişkime çok benziyor tek fark erkek arkadaşım aşırı kıskanç sizde olduğu gibi ama ben değilim. Misilleme olayını çözemedim bu arada. O yapınca ben de yapıyorum. Ama zamanla bir şeyler düzeliyor. Yani biz de 7-8 aylık sevgiliyken tartışmalarımız daha alevliydi. Zamanla çözülüyor ilişkide iki tarafın da memnun olacağı bir rutin oluşturuluyor ister istemez.
Kendimden birilerini görmek iyi hissettirdi teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Ben de zamanla çözüleceğine inanıyorum. Umarım beklediğim gibi olur :)

Ben islamın öğretilerine iğrenç diyorum o bu gece islama dönersin diyor. Bu ne perhiiiz bu ne lahana turşusu 😄😄😄 akıl akıl akıllllll
islamin ogretilerine igrenc diyorsan , kiskanclik da islamdan geliyorsa , sen de musluman olmadigina gore o zaman neden kiskaniyorsun asil seninki ne perhiz ne lahana tursusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X