Erkek arkadaşım misilleme yapıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İkiniz de birbirinizi bir rahat biraksaniz ve oyle deneseniz sanki olur gibi? Bazi şeyler kabul etmek lazim, kabul edilemiyor ve uyum yoksa da sen yapma o zaman sen de yapma diye birbirini boğmanin alemi yok.

Iğrenç olan ne hanımefendi umarım müslüman değilsinizdir

Faydalı geri dönüşler yapacağım diye bir sözleşme imzaladığımı sanmıyorum. Size faydamız olmaz zaten her şeyi biliyorsunuz, aşmışsınız...
Evet doğru davranmak için sözleşme imzalanmalı çünkü. Neyse ki aklı başında insanım da iyiyi kötüyü ayırt edebiliyorum sözleşme imzalamasam da :)

Bunu sevgilinizle konuşacaksınız. Sorun belli çözüm yolunu kendi hayatlarımıza göre değerlendirip bir karara varacaksınız. Çocuk gibi işte biri oyuncağını kırdı diğerine sen kırdın diye geldi oyuncağını kırdı vs. Bunlar çocukça. Önce yetişkin gibi davranmayı ve ilişkinize bu anlamda yön vermeyi denemenizi öneririm. Oturun ve tüm sorunlarınızı masaya yatırıp çözmeye çalışın ha başarılı olmuyor mu ilişkiye son verin.

Kıskançlık islamda olan bir kavram. Araştırın bi müslümansanız eğer. "İğrenç" dediğiniz için merak uyandırdı bende
Hahahahahha isterseniz sevgiliyle aynı evde kalan bir birey olarak bu konuda ne yorum yapın ne de insanların dinini merak edin ve evet, birbirinizi kısıtlama şekliniz ve bunu sevgiye bağlamanız iğrenç.

Evet doğru davranmak için sözleşme imzalanmalı çünkü. Neyse ki aklı başında insanım da iyiyi kötüyü ayırt edebiliyorum sözleşme imzalamasam da :)
Doğru davranmayı da sizden öğrenmeliydik tabi, başka kimden öğrenebilirdik ki bunu sevgilinize de doğru davranmayı deneyin, sözleşme yok ama aklı başında insansınız sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…