Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

karısına bi kaç hafta önce yazmalıydım onda hatalıyım. basmaz çoğu kadın affediyor şans veriyor görüyoruz
Ne diyelim cnm affederse kendi bilir bu kadar sıkıntıdan sonra mide isine girer aslında sninde pek sucun yok o serefsizmis bole olsun istemezdin eminin sende bir bayansin sonucta

Pek ihtimal vermiyorum aldatıldığını bile bile yaşayanların olduğu bi dünya burası şans ver der pişmanım der o da tamam der
En başta da söyledim. Siz umutla bekliyosunuz bence.. kadın tekmeyi bassin bana geri dönsün diye..
Kadın afederse de sizi ilgilendiren birşey yok ortada..

Ne diyelim cnm affederse kendi bilir bu kadar sıkıntıdan sonra mide isine girer aslında sninde pek sucun yok o serefsizmis bole olsun istemezdin eminin sende bir bayansin sonucta
Aynen mide meselesi. Bende istemem bende onun için üzüldüm cidden ama bilmek de hakkı ben olsam bilmek isterdim gerisi onun kişiliğine kalmış devam ederse kendi bilir..

Bence siz inanmak istemişsiniz
Giden gitmiştir önünüze bakın
İnanmak istedim çünkü şüphelerim gitti bana fotoğraf olayında fotoğrafın kısa bir süre sonra kalkacağını ve ailesine bahsedeceğini söyledi benden bende gerçekten boşanmışsa o kadına yazmam da çirkin olur diye dediğini yapacak mı ailesine bahsedecek mi diye bekleyeyim dedim fakat bu arada çok sorguladım o da başına bela alacağını anladı sanırım uzaklaştırmak istedi.

ba
En başta da söyledim. Siz umutla bekliyosunuz bence.. kadın tekmeyi bassin bana geri dönsün diye..
Kadın afederse de sizi ilgilendiren birşey yok ortada..
Bakın benim yaşım 23 çok şükür elim ayağım düzgün mimarlık son sınıfa geçtim hedeflerim hayallerim var öyle bi adamı bekler miyim ben? Midem bulanıyor aklıma gelince bile ama insanın aklına yüzlerce soru geliyor yaşamadan bilemezsiniz ve yaşamayında

Yaşlarımız muhtemelen çokda uzak değil. Benden sana kardeş tavsiyesi, bir daha çok dikkatli ol. Bak gencecik geleceği parlak okuyan bir insansın, senin bu durumlara düşmemen lazım.
Bak kendin diyorsun "biri olsa illa bakardı" diye, ama varmış biri ve bakmamış ne yazıkki, belki eşine güvendi belki safça bir kadıncağız, bilemeyiz neden ama o biri olsa bakardı dediğin kişi vardı ama bakmadı, ama bakmaması onu suçlu yapmaz.
Ve ütopik şeyler değil dediğin şeyler evet hepsi tek tek iken ütopik değil. Ama hepsi bir kişinin başına geliyor ise bir dur bakalım demek lazım zira bu ütopik durumdur hemde oldukça ütopik.
Velhasılı bundan sonra gözünü dört aç. Sen daha iyilerine layıksın. böyle aşağılık insanlarla aynı yöne dahi bakma.

Öyle şüphelerim gittti olmaz
Kadın fıtratı şüphecidir erkek ise acemi yalancıdır
Siz anlattığınız verilerle kırk defa ispatlayabilirdiniz isteseydiniz
Olabilir bazen insan neye inanmak istiyorsa onu görür
Ayrıca diğer arkadaşlar gibi sizin adamın yolunu gözlediğinize inanmıyorum ama canı yansın istiyorsunuz sanki
buda bana kalırsa yanlış bir yaklaşımdır
biten ilişkilerde en sağlıklısı geride bırakıp yoluna devam etmektir

Bakmaması tabiki kadının suçu değil. Adam sevse kadın bakmasa dahi göz ucuyla bile birine bakmaz. Ben daha temkinli olmalıydım bunu biliyorum dersimi fazlasıyla aldım

Belki yasamisimdir, 24yasinda kendini akıllı sanan zavallı bir yaratık yüzünden yuvam yikiliyordu belki..
2bucuk yaşındakii kızım babasız kalıyordu belki.
Bütün onursuzlugumla midesizligimle affetmisimdir belki.

Şüphelerin bu son ayda arttı ve ondan sonra aramız hiç iyi olmadı hakaretler havada uçuşuyordu ben sadece ne sakladığını anlmaya çalıştım sonunda da itiraf etti ben söyleyeceğim diyince. Evet belkide canının yanmasını istiyorum çünkü karaktersiz birisi

Kendi yaşadıklarınız üzerinden başkasını itham etmeyin
Ayrıca aldatma eşinizin size yaptığıdır
Eşler birbirlerine dürüst olmak zorundalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…