Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Siz karisina söyleyince ne dedi peki. Ve arada daraliyorum ondan tikainiyorm ama bu adamla konustugum icin bile aklima geldikce daraliyorum

Olan sana olmuş resmen kimsenin umurunda değil şuan senin yaşadıkların. Adam da kendini masum sanıyor.
Bence eşi de affeder yollarına devam ederler,sonra başka kızların günahına girer. Allahından bulur ama birgün merak etme.

Aynen umrunda değil tabi ki. O karskterde bi insan illa bi daha yapar.

Okulunuza odaklanacaginiza dedekliflige soyunmuşunuz..macera aramişsiniz sizde..şuphe duydugunuz adamla bir kalmanizda ayri bi olay..

Aynen umrunda değil tabi ki. O karskterde bi insan illa bi daha yapar.

Yapmaz mı ya.
Pislik. Sen ucuz kurtulduğuna dua et boşver hiç düşünüp moralini bozma. Bilseydin zaten görüşmezdin ama insanlara da güvenme.
Heleki evlendim boşandım diyeni 10 kez sorgula çünkü etrafta düzgün insan bulmak gerçekten çok zor. Umarım bundan sonraki hayatında daha güzel insanlar çıkar karşına.

Aynen çok şükür daha fazla zamn harcamadan baska bir sey yasamadan öğrendim. Bir daha kolay kolay konusmam guvenmem birine zaten. Teşekkür ederim

Böyle erkekler malesf var.Genelde eşiyle problemliyse daha cok oluyo.Abimdede çapkınlık denen şey var yıllardır. Bekarken çok sevgilisi oldu çok çabuk sevgili olur kızlar bayılıyor abime.buarada kızlar genelde evlenecekleri kişinin abisi gb olmasını örter ya ben tam tersi biriyle evlendim.Abim yengemle sorunlarının oldugu dönemde boşanma arefesinde bana beni bekleyen 7 tane kadın var napiyim senc demişti şok olmuştum. Bende sen önce eşinle olan sorunları hallet ayrıca o kadınlar senin evli olduğunu bilerek senle sevgili oluyorsa sen böyle biriyelem ı evlenceksin dedim. Yengemİn çok kabul edilemez davranışları var ama senin yaptgna benzer birseyi yok dedim. Neyse abim barıştı diğer kızın abime aldığı hediyeyi annemlere bırakmış üzerinde not yazıyor.kardeşimle abim yüzünden şoklar geçirdik bide utanmadan bize bırakmış biri gerçek çöpe attık. Kısaca bazı erkekler böyle abimi hiç savunmuyorum ama yakışıklı ve çapkın bu özelligün var.ha buarada yengem abimin bu ozellgnide biliyor ama abimi görmezden geliyor sanırım çünkü abim ona söylemiş kavgalı olduğunda başkasıyla evlencem falan filan.ben bunları nasilerden biliyorum abim msjlari saf gb bana pp yapıp attığından.buarda eşim abimin böyle bisy yaptgni bilse aşırı tepki verir bikeresinde abimin peşinde kızlar var demiştm eşimde abin bakıyorsa şerefsizdir net dedi.bende yok tabiki canım dedim .ne hallere soktu abim beni tövbe yarbbm

Ben burdaki arkadaşların bazılarına katılmıyorum. Evet adamın yaptığı adilik bunda hemfikiriz. Ama arkadaşta fotoğraflarını gördüğü halde görüşmeye devam etmiş. Ki buna da bişey diyemeyiz kendi kararı. Ama mesajları , resimleri ses kayıtlarını karısına atmak çok saçma ve egoistce bi davranış olmuş. Nedenine gelirsek. Belki karısı cidden evliliğini kurtarmak için uğraşan, sessiz sakin gerçekten iyi biri. Ve malesef ki ayrılamayacak kadarda çaresiz yada cidden size göre - midesiz- ama farkında mısınız bilmem kadın adamın EŞİ . Kadının bi ağırlığı var. Evet adam konu sahibini salak yerine koymuş olabilir , bunda sonuna kadar haklı. Ama kimse kusura bakmasın da adamın eşine , babasına vs ulaşarak fotolar ses kayıtları vs atarak kendini kandırılmış kadından çok daha kötü yaftalanabileceği bi hale düşürende kendisi. Aldatıldın ve farkına mı vardın. Adama say söv hakaret et engelle geç yani. Anasına danasına 7 mahalleye bakıııın bu adam karısını aldattı hemde benleee bakıın bunlarda kanıtları demenin manası biraz ego tatmini bence. Ben üzüldüm oda üzülsün mantığı. Bu kısım çok gereksiz ve saçma olmuş. Zira adam üzülecek olsa zaten karısını aldatmazdı. Dediğim gibi evet sizi ve karısını aldatmasının asla savunulur yanı yok. Ama sizde babası ve karısına yazarak kendinizi onunla eş değer yapmışsınız bana göre. Yani elinizle bu adam pis dye işaret ederken sizde pisliğe bulaşmışsınız.

konu sahibi size ayrıca üzüldüm hayat tecrübeniz olmuştur. Asla güvenmeyin karşınıza çıkan kişinin evveliyatini araştırın örneğin benim abimi bırı arastirsa hemn ogreneblrdi böyle öğrenip abimi reddeden kızlar oldu. Abimin özü çok temizdir ama mutsuzken yanlışlar yapiyor.halbuki herkes çok sever zaten saf olmasa bide gelip bunu bize söylemez. Veya eşine.

Belk ieşi delilleri mahkemede kanıt olarak kullanır boşanma davasında kusurlu olan erkek olduğu vs. Tazminat bile alir

bravo tebrik ederim sanki avrupada yasıyoruz herkes özgür bosansa kızını öldürecek insanlar var haberiniz var mı
Evet gorumcemin eşinin aileside öyle kadına bu eve gelinlikle giren kefenle çıkar demiş tövbe yabbm ben böyle şeylerin azaldığı sanıyrdm eşim söyleyince şaşırdım.

Çok mantıklı keşke boyle bir topik açılsa ihtiyaç var

Ucuz atlatmışsın. Karısında birazcık onur varsa boşar bu karakter yoksunu herifi. Size de ders oldu bundan sonra evli olmadığına emin oluncaya dek kimseyle ilişkiye başlamayın.
Ve hemen numaranızı değistirin sosyal medyadan engelleyin sizi rahatsız etmeye devam ederse savcılığa suç duyurusnda bulunacağım elimde delil var deyin.

Size boyle bisey yapilsa bilmek istemez misinz. Kadinin aptal yerine konuldugunu bilmesi gerekir

Ben dersimi aldım rahatsz ederlerse şikayet edicem tabiki suanlik arayan yok kendi pisliğini temizlemekle ugrasiyordur

Haklısınız daha cok araştırırabilirdim

Evli adam her an görüntülü konuşma yapabiliyorsa, kimse şüphelenmez.

Asıl karısı şüphelenecek kadar akıllı olmalıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…