Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Size boyle bisey yapilsa bilmek istemez misinz. Kadinin aptal yerine konuldugunu bilmesi gerekir
Kadın ayrılacak mı sanıyosunuz ? Hayır ? Şimdi buraya ay ben asla kabul etmem hemen boşarımcılar gelir. Ama ben gerçekçiyim. Kimse kusura bakmasında hemen boşanacaklar inanın bana çok az. Genelde bu seferlik affedeyim diyo kadınlar. Ben Allah korusun kocam beni aldatsa kendim fark edip kendim öğrenmeyi tercih ederim. Kocamın ilişki yaşadığı kadınla muhatap olmak istemem. Emin olun bu kadının daha çok canını yakar çünkü. Burda kim ne derse desin konu sahibi kendini küçük duruma düşürmüş bana göre. Kadın ikna olmamış ses kaydı yapmış yok efendim babasına ulaşmış falan. Hadi kadına ulaştı babasını nasıl buldu. Bu kadar uğraşıp bulabiliyo ise adamın evli olduğunu da çok önceden daha rahat bulabilirdi bence. Kaldı ki ben herkesle aynı düşünmek zorunda değilim. Bu benim fikrim.

Kadın ayrılacak mı sanıyosunuz ? Hayır ? Şimdi buraya ay ben asla kabul etmem hemen boşarımcılar gelir. Ama ben gerçekçiyim. Kimse kusura bakmasında hemen boşanacaklar inanın bana çok az. Genelde bu seferlik affedeyim diyo kadınlar. Ben Allah korusun kocam beni aldatsa kendim fark edip kendim öğrenmeyi tercih ederim. Kocamın ilişki yaşadığı kadınla muhatap olmak istemem. Emin olun bu kadının daha çok canını yakar çünkü. Burda kim ne derse desin konu sahibi kendini küçük duruma düşürmüş bana göre. Kadın ikna olmamış ses kaydı yapmış yok efendim babasına ulaşmış falan. Hadi kadına ulaştı babasını nasıl buldu. Bu kadar uğraşıp bulabiliyo ise adamın evli olduğunu da çok önceden daha rahat bulabilirdi bence. Kaldı ki ben herkesle aynı düşünmek zorunda değilim. Bu benim fikrim.
Kocaniz aldatilinca siz bunu ogrenmek istemiyorsaniz bu sizin tercihiniz

Böyle erkekler malesf var.Genelde eşiyle problemliyse daha cok oluyo.Abimdede çapkınlık denen şey var yıllardır. Bekarken çok sevgilisi oldu çok çabuk sevgili olur kızlar bayılıyor abime.buarada kızlar genelde evlenecekleri kişinin abisi gb olmasını örter ya ben tam tersi:KK66: biriyle evlendim.Abim yengemle sorunlarının oldugu dönemde boşanma arefesinde bana beni bekleyen 7 tane kadın var napiyim senc demişti şok olmuştum. Bende sen önce eşinle olan sorunları hallet ayrıca o kadınlar senin evli olduğunu bilerek senle sevgili oluyorsa sen böyle biriyelem ı evlenceksin dedim. Yengemİn çok kabul edilemez davranışları var ama senin yaptgna benzer birseyi yok dedim. Neyse abim barıştı diğer kızın abime aldığı hediyeyi annemlere bırakmış üzerinde not yazıyor.kardeşimle abim yüzünden şoklar geçirdik bide utanmadan bize bırakmış biri gerçek çöpe attık. Kısaca bazı erkekler böyle abimi hiç savunmuyorum ama yakışıklı ve çapkın bu özelligün var.ha buarada yengem abimin bu ozellgnide biliyor ama abimi görmezden geliyor sanırım çünkü abim ona söylemiş kavgalı olduğunda başkasıyla evlencem falan filan.ben bunları nasilerden biliyorum abim msjlari saf gb bana pp yapıp attığından.buarda eşim abimin böyle bisy yaptgni bilse aşırı tepki verir bikeresinde abimin peşinde kızlar var demiştm eşimde abin bakıyorsa şerefsizdir net dedi.bende yok tabiki canım dedim .ne hallere soktu abim beni tövbe yarbbm
Suan abiniz evliligine devammi ediyor

Kocaniz aldatilinca siz bunu ogrenmek istemiyorsaniz bu sizin tercihiniz
Hahahahha ben aldatıldım ve kendim yakaladım. Kocamın görüştüğü kadınla muhatap olmak zorunda kalmadım. Burda ezberden konuşmuyorum yani. Herkes adama kızıyo ama bu adam karısını kimle aldattı ? Bunu göz ardı ediyosunuz. Adamda zaten karakter olsa bunu yapmaz o ayrı mesele. Ama aklına şüphe düştüğü halde ilişkiye devam edip sonrasında çığrından çıkan birine de tepki göstermiyor oluşunuz ilginç doğrusu. Kocanız sizi aldatırsa aldattığı kadınla muhatap olmayı tercih ederseniz de bu da sizin tercihiniz.

Telefon numaranı değiştir,hayatına devam et.yapman gerekenden fazlasını yapmışsın bence fazlası senin için zararlı olur.5 ayda kimse kimseyle evlenme planları yapmamalı özellikle internetden tanışma konuşma gibi bir durum varsa.bu şekilde konuşan adamlara asla inanma.

Hahahahha ben aldatıldım ve kendim yakaladım. Kocamın görüştüğü kadınla muhatap olmak zorunda kalmadım. Burda ezberden konuşmuyorum yani. Herkes adama kızıyo ama bu adam karısını kimle aldattı ? Bunu göz ardı ediyosunuz. Adamda zaten karakter olsa bunu yapmaz o ayrı mesele. Ama aklına şüphe düştüğü halde ilişkiye devam edip sonrasında çığrından çıkan birine de tepki göstermiyor oluşunuz ilginç doğrusu. Kocanız sizi aldatırsa aldattığı kadınla muhatap olmayı tercih ederseniz de bu da sizin tercihiniz.
Yakalamissinz tebrik ederim öncelikle sizi.Siz yakalayinca ne yaptiniz

Telefon numaranı değiştir,hayatına devam et.yapman gerekenden fazlasını yapmışsın bence fazlası senin için zararlı olur.5 ayda kimse kimseyle evlenme planları yapmamalı özellikle internetden tanışma konuşma gibi bir durum varsa.bu şekilde konuşan adamlara asla inanma.
Haklısınız dersimi aldim

Yakalamissinz tebrik ederim öncelikle sizi.Siz yakalayinca ne yaptiniz
İşte ben o be olursa olsun evliliğme devam edeyim. Üç kuruşluk kadın için yuvamı bozmaya değmez diyenlerdendim. Anlatmaya çalıştığım şey bu. O kadına yazarak BENCE haklıylen haksız duruma düştün. Çünkü sen çok haklı olsan ve gerçekten tertemiz biri olsan bile o ailede adın “ üç kuruşluk kadın “ olacak. Çünkü onlara göre sen evli biriyle görüştün. Bilmeden yada bilerek görüştün bunu ben bilemem elbette. Ama bana inan çok gereksiz bi muhattabiyet eşine mesajlar atılmış olması. Çünkü şöyle düşün karısını da aldattı seni de. İkinizde aldatılansınız sen fark ettin ve bıraktın adamı. Karısı da fark etmeli ama bu senin yaptığın şekilde olmaz. Olmaz yani. Aklı var mantığı var fark etsin kendisi ben ne diye uğraşayım beni aldatan adamın karısıyla. Bak beni aldattı sende bil , boşan ondan der gibi. He şunu da diyeyim aileler girer araya şöyle olur böyle olur der barıştırır onları. Sen dua et bu süreçte adam çirkinleşip senşn yaptığın gibi senin aileni bulup kızınız geldi benim evimde kaldı demesin. Çünkü onun şu an kuyruk acısı var ve sana iftira bile atabilir. Bişey yaparken sonuçlarını da düşünmek lazım. İnşallah adam çirkinleşmeyi tercih etmez. He eşime gelince o yüzden değil ama farklı nedenlerden boşandık :)

İşte ben o be olursa olsun evliliğme devam edeyim. Üç kuruşluk kadın için yuvamı bozmaya değmez diyenlerdendim. Anlatmaya çalıştığım şey bu. O kadına yazarak BENCE haklıylen haksız duruma düştün. Çünkü sen çok haklı olsan ve gerçekten tertemiz biri olsan bile o ailede adın “ üç kuruşluk kadın “ olacak. Çünkü onlara göre sen evli biriyle görüştün. Bilmeden yada bilerek görüştün bunu ben bilemem elbette. Ama bana inan çok gereksiz bi muhattabiyet eşine mesajlar atılmış olması. Çünkü şöyle düşün karısını da aldattı seni de. İkinizde aldatılansınız sen fark ettin ve bıraktın adamı. Karısı da fark etmeli ama bu senin yaptığın şekilde olmaz. Olmaz yani. Aklı var mantığı var fark etsin kendisi ben ne diye uğraşayım beni aldatan adamın karısıyla. Bak beni aldattı sende bil , boşan ondan der gibi. He şunu da diyeyim aileler girer araya şöyle olur böyle olur der barıştırır onları. Sen dua et bu süreçte adam çirkinleşip senşn yaptığın gibi senin aileni bulup kızınız geldi benim evimde kaldı demesin. Çünkü onun şu an kuyruk acısı var ve sana iftira bile atabilir. Bişey yaparken sonuçlarını da düşünmek lazım. İnşallah adam çirkinleşmeyi tercih etmez. He eşime gelince o yüzden değil ama farklı nedenlerden boşandık :)
Ben evli oldugunu bilmeyerek konustum ses kayitlarinda da bunlar var zaten bunlari duyan biri benim öyle olduğumu düşünüyorsa ona yapacak bir syim yok. Onların benim hakkinda ne düşünmesi beni baglamaz onlar karsktersiz evlatlarini veya kocasini düşünsünler. Benim ne oldugumu düşünürse düşünsünler benim vicdanim rahat gerisi boş benim icin. Siz o nedenden ayrilmadinz. Peki gercekten affedebildiniz mi tekrar yapar mi diye düşündünüz mu. Sizin akıllı oldugunuz noktta farketmeniz. Ben kadinin salak yerine konulmasını istemedim sadece. Ses kayitlarini atmasaydim o sallayacakti cevirecektu bana yalvardi yalan soyledim de ben gidince onu inandiricam dedi senin karin salak mi dedim salakligini bosver dedi

3 kuruşluk ..diyerek o kadın kendini kandırır..adamın şerefsizliğini örtmek için..kadın kendi acizliğini saklamak için..yorumlarınız şaka gibi bu arada

3 kuruşluk kadın için yuvanı bozmamışsın ama 3 kuruş etmeyin adamı koca diye koynuna almışsın. Bu nasıl mantık ben de onu anlamıyorum.

Konu sahibi sana gelince çok iyi yapmışsın. Geç de olsa evli olduğunu anladığında zaten ilişkiye devam etmemiş. Eğer bize anlattığı gibiyse ki öyle olduğunu varsaymak durumundayız konu sahibinin hiç suçu yok. En azından adamın karısına karşı bi suçu yok. Eşine haber vermekle de iyi yapmışsın. Çok ağır da olsa saf salak gibi yaşayacağıma bilmeyi isterim. Boşanıp boşanmama kararı artık kadının kendisini bağlar. Bence kesinlikle boşanmalı. 1buçuk senede karısını aldatqn adamın ne ilk ne son hatası olur.

3 kuruşluk kadın için yuvanı bozmamışsın ama 3 kuruş etmeyin adamı koca diye koynuna almışsın. Bu nasıl mantık ben de onu anlamıyorum.

Konu sahibi sana gelince çok iyi yapmış. Geç de olsa evli olduğunu anladığında zaten ilişkiye devam etmemiş. Eğer bize anlattığı gibiyse ki öyle olduğunu varsaymak durumundayız konu sahibinin hiç suçu yok. En azından adamın karısına karşı bi suçu yok. Eşine haber vermekle de iyi yapmışsın. Çok ağır da olsa saf salak gibi yaşayacağıma bilmeyi isterim. Boşanıp boşanmama kararı artık kadının kendisini bağlar. Bence kesinlikle boşanmalı. 1buçuk senede karısını aldatqn adamın ne ilk ne son hatası olur.
Çok doğru söylüyorsunuz. Her sey anlattiigm gibi. Soyledigi yalanlari yazmadim bile yok ailemin yanindaym yok kardesim hasta yok cay iciyoruz annemlerle hepsi karisiylaymis demekki

Ben evli oldugunu bilmeyerek konustum ses kayitlarinda da bunlar var zaten bunlari duyan biri benim öyle olduğumu düşünüyorsa ona yapacak bir syim yok. Onların benim hakkinda ne düşünmesi beni baglamaz onlar karsktersiz evlatlarini veya kocasini düşünsünler. Benim ne oldugumu düşünürse düşünsünler benim vicdanim rahat gerisi boş benim icin. Siz o nedenden ayrilmadinz. Peki gercekten affedebildiniz mi tekrar yapar mi diye düşündünüz mu. Sizin akıllı oldugunuz noktta farketmeniz. Ben kadinin salak yerine konulmasını istemedim sadece. Ses kayitlarini atmasaydim o sallayacakti cevirecektu bana yalvardi yalan soyledim de ben gidince onu inandiricam dedi senin karin salak mi dedim salakligini bosver dedi
Tabi ki düşündüm. Hee tartışmada da aklıma geldi ki benimki sizinki gibi uzun süren bi ilişki değildi. Sadece sanaldan cinsellik konuştukları bi kadındı sadece o günlük yani. Bende diyorum ki sen ilk olduğunu mu sanıyosun. Aldatan adam bunu hep yapar. İlk değildir. Adam aldatıp karısını inandırıyo demek ki. Böyle bi ilişkileri var demek ki karısıyla. Ne giricem böyle salakça ilişkisi olan insanların arasına. Ne halleri varsa görsünler derim geçer gider. He ben ilk eşimden ayrıldıktan sonra biriyle buna çok benzer bi olay yaşadım. Bana da boşandığını vs söyledi. Sonra bi gün içmiş beni aradı dökülmeye başladı. Ben yalan söyledim ayrıyız ama henüz boşanmadık. Anlaşmalı boşanma davamız var. Ama kafam çok karışık senle mi onla mı devam edeyim ondan bi kızım var sonuçta falan. Ben dedim ki bana yalan söyledin bunu geçiyorum. Ama ben sana hiçbir zaman beni seç yada ona dön diyemem bu benim değil senin kararın . Ama kararını vermeden beni arama sorma dedim. Onun benden farklı talepleri oldu. Bende kabul etmediğim için beni karısına dönmekle tehdit etti :) bende kendisinin bileceğini söyledim. Numaramı engelleyemeyeceğini karısının bu numara kimin diye soracağını söyledi. Yani ben onunla birlikte olmayı kabul etmedim diye karısına eve geri dön yazdı olay bu. İstesem karısı eve döndüğünde benden dolayı sana yazdı bu adam seni aldattı ikimizi de kandırdı der ortalığı karıştırırdım. Ki kadının sosyal medya hesaplarını da asla araştırmadan tesasüf eseri bulmuştum. Ama dedim ki bana ne ya kaç senelik kocasını ben mi öğretcem kadına. Kadın zaten eminim biliyodur başka kadınlarda olmuştur. Geri dönmesin bu onun seçimi.( bi itiraf sitesinde görüştüğüm adam yorum yapmış bi konunun altına. Karısı da yorum yapmış işte benim eşimde sorumsuz, madde kullanan , şiddet gösteren ve aldatan bi kişiydi. Ayrıldık çok mutluyum diye :) ) ama o kadın eşine geri döndü ve şimdi bi tane daha çocukları oldu :KK66:) yani yazsam sadece kendimi küçük düşürmüş olacaktım. Bunlara hiiiç gerek yok ağırlığımı korudum ben. Sayemde de evlilikleri devam etmiş oldu :)) ki ben yazsam da yazmasamda devam edecekti onların ilişkileri de böyle sağlıksız ve saçma oluyo demek ki saygı duymak gerek :)

3 kuruşluk ..diyerek o kadın kendini kandırır..adamın şerefsizliğini örtmek için..kadın kendi acizliğini saklamak için..yorumlarınız şaka gibi bu arada
Hahahaha sizler gibi idealist değilim galiba :)) siz boşayın o zaman kocanız aldatınca. Yaşamadığınız yada başkalarının yaşadığı olaylara yorum yapmak kolay tabi. Başınıza gelince anlarsınız diyeceğim ama umarım başınıza gelmez :) Şaka gibi olan sizsiniz ben klavyeden sallamıyorum. Yaşadığım şeyleri anlatıyorum.

bu nasıl bir kendini avutmaca..
adamın aldattığı kadının ne önemi var elin kadını mı sizle evli olan?
size karşı sorumluluğu olan?
adam için ayşe fatma farketmez karısını aldatmış olmak yeterli.

Çok doğru söylüyorsunuz. Her sey anlattiigm gibi. Soyledigi yalanlari yazmadim bile yok ailemin yanindaym yok kardesim hasta yok cay iciyoruz annemlerle hepsi karisiylaymis demekki
Şerefsiz işte. Sen yapman gerekeni yapmışsın bu tecrübeni de al önüne bak. Artık top adamın eşinde. Umarım o da bu pisliğe tekmeyi basar da insanları kandırmanın aldatmanın sonucunu görür.

Sizin adınıza üzüldüm. O kadına 3 kuruşluk diyorsunuz da kendiniz de kadınlık onurunuzu ayaklar altına almışsınız. Ben bana bunu yapan adamı affetsem çocuklarımın , ailemin yüzüne bir daha bakamam . Ailemden kimse bana saygı duymaz

X