Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

S

siz de bunları yazma hakkını nerden buluyorsunuz ? Suçsuz bir insana suçu atmak kadar acizlik yok !!
Arkadaşım iyi misin. Sıcak çarptı galiba.
Ben arkadaşını niye suclayayim..
Kız bilmiyodum diyo..
Benim takıldığım konu kadının affedip affetmemesini kafaya takmasi.. iki kelimesinden biri bu..
Hey allahım yaa.

Ben dersimi fazlasıyla aldım ya. Haklısınız onun için durum daha kötü. Kurtuldu mu kurtulmayıp devam mı eder kendi bilecği bi şey artık ben gerekeni yapmış oldum

Ben dersimi fazlasıyla aldım ya. Haklısınız onun için durum daha kötü. Kurtuldu mu kurtulmayıp devam mı eder kendi bilecği bi şey artık ben gerekeni yapmış oldum
Aynen gerekeni yapmışsın.. gerisi ona kalmış artık.. ama adam en son sana "Allah belanı versin sevdiğimi kaybettim" demiş yani kadının affedeceğini sanmıyorum artık..

Herkes kurtuldun falan demiş ama ben nedense emin olamadım...
Bu adam sana zarar vermeye kalkabilir...
Nihayetinde evliliğini, düzenini bozdun diye düşünüyor. Kendi yaptı ama seni suçluyor.
Evini, okulunu, işini biliyorsa hep sıkıntılı bunlar...
Yada iftira, aes kaydı, mahkeme seni uğraştırsa? İnşallah hikayenin sonu böyledir ve bitmiştir..

Bunun dışında evli bir adam sevgili olduğu kadına hangi yalanları söyler diye bir başlık açarsan, adamın söylediği her yalan yazılır... o kadar kötü körüne inanmışsın ki, basiret bağlanıyor demek gerçekten...

Haklısınız. Şuan rahatsz etmiyor en son bela okudu okulumu biliyor fakat şuan kendi evimdeyim. Evimi bilmiyor. Bozuldu mu onu da bilmiyorum belki de ikna etti devam ediyor o yüzden de bana bulaşmıyordur

Haklısınız. Şuan rahatsz etmiyor en son bela okudu okulumu biliyor fakat şuan kendi evimdeyim. Evimi bilmiyor. Bozuldu mu onu da bilmiyorum belki de ikna etti devam ediyor o yüzden de bana bulaşmıyordur

Olay çok taze olduğu için bana pek batmadı ama, karısının ne yapacağı ile fazla ilgili görünüyorsun. Ki rahatsız olup Yazanlar olmuş.
Bence biraz kafa o topla ve bu fikirlerden uzaklaş.
Karışı affettiyse de affetsin.
Herkes kendi seçimini Yaşar.
Ve kendi şartlarında Yaşar.
Bu yüzden sonucu garipseme, daha önemlisi sonuçla ilgilenme.

Haklısınnız yeni olduğu için sanırım ama zamnla geçecektir

Hem suçlu hem güçlü şuna bak ya... Tiksiniyorum şöyle erkeklerden. Karısını sevdiği şimdi mi aklına gelmiş? Nedense tam da ortaya çıkmadan önce sonlandıracak olurlar böyle ilişkileri. 'Ben pişman oldum, bitirecektim zaten' deyip dururlar, ortaya çıkmasa belki yıllarca devam ettirirler ama. Bir yerde okumuştum ama bu sitede miydi emin olamadım birisi düğün günü terk edilmişti. 'Annem babam öldü, kimsem yok' diyen 'müstakbel damat adayı' zaten evliymiş. Adam iki farklı şehirde iki farklı hayat kurmuş resmen.
Size de geçmiş olsun gerçekten, iyi kurtulmuşsunuz daha fazla zamanınızı çalmadan.

senin anlattıklarını bende yasayınca dedim ki aynı adamdan mı bahsediyoruz o kadar benzer tarafları var ki ben de sana anlatayım ben bipolar hastasıyım ve bu insanı bipolar sayfasından buldum once bana dedi nisanlandım ayrıldım ben de olur oyle seyler diye bişi sormadım bana kendi cocuguyla olan fotografını yegeniml fotografım diye yolladı sonra senş kaybetmek istemiyorum evlendim bosandım dedi sonra evliyim hala psikolojisi bozuk ne yapacagımı bilmiyorum dedi ben de ayrıldım hemen biz zaten yuzyuze görüsmemiştik
benim faceimde kendi ismim yazmıyor hep yabancı isimler koyuyorum angel angelina jones vs gibi resmim de yok sonra ismimi dğiştirince mesaj attı tanısalım mı diye kendim iyice kandırılmıs hissettim karısına eski yeni butun yazısmalarımızı attım dedim boyleyken boyle sana atmadım ama bu sebepten atıyorum vs şimdi senin konunu okuyunca kadının faceine baktım kadın benimle konustuktan iki gün sonrasına ait kocasıyla beraber fotoları var bu da ayrı midesizlik
bazı kişiler 'tabii ki' sana suc bulmuslar adam sana ben evliyim buna ragmen görüselim dedi de sen kabul mu ettin? bazı seyleri erken yasamıs olman senin kararın senin tek sucun kendine sana tavsiyem bir daha bulasma tabii ki merak edeceksin biraz kırıldın vs ama bir iki ay sonra amma safmısım diyeceksin üzülme :) bunu unutmayacak olan maalesef ki o adamın karısı
ben ihanetleri bu yuzden soylemeyi sevmiyorum adamı bosamıyor ki kadınlar onlar cevre baskısı yuzunden evliliğe kırık yıkık sekilde devam etmeye calısyorlar olan onlara oluyor ne yazık kı (yanlıs anlamayın dediğimi )
her gece nasıl konusuyor muhabbetine glince adam ne is yapıyordu eger babasıyla mutaitlik yapıyoırsa(nasıl yazılıyor bilmiyorum) buyuk ihtimal kogus gibi bir yerde kalıyorlar haftanın belli gunleri eve gidiyordur ben boyle mantık yuruttum
sakın üzülme kızmakta haklısın ama bu ilişkinin kaybedeni sen değilsin allaha sükür ki iyice baglanmadan ogrenip zincirleri bir kerede kırabilmissin

ben de aynı seyi dusunmustum cunku insan kendi yaptıgı seylerin sonucunu merak ediyor insan nefsi işte defalarca girip kadının ve adamın faceine bakacak bu umut ettiği için değil adama cok sinir oldugu kendini kandırılmıs hissettiği için artık insanların nasıl hissettiğine dusundugune de mi karısır oldunuz ayıp yani

bir de benim konustugum adam eski karın nasıl yasıyor simdi diyince 'ahırdan geldi ben onu villalarda oturttum ahırına geri dondu zaten haketmiyordu' dedi

bravo tebrik ederim sanki avrupada yasıyoruz herkes özgür bosansa kızını öldürecek insanlar var haberiniz var mı

Aynen öyle. Aynen kurtuldum tesekkur ederim

teşekkür ediyorum öncelikle. Adam hep evde konuusyordu ailemin yanindaym diyordu. Oturma odasin
Tesekkur ederim öncelile. Hergun evde konusuyordu ailesinin evinde kalditini soyledi boşandıktan sonra. Karisina pembe koltuklarda konuusyordu dedim bizim evimizdi dedi..

Beni anladiginiz için teşekkür ederimm

Ne leş bir adammış. Geçmiş olsun, zararın neresinden dönseniz kardır diye bakmak lazım.
Bir de Allah'a mı havale ediyormuş? Yarın öbür gün ağzı yüzü çarpılacak adam cinsi cidden.
Baştan beri sizde şüphe uyandıran, güven vermeyen bir adamla neden ilişki boyutunuzu bu kadar ilerlettiniz ki? Kör göze parmak sokmak olmuş bu iş.

Ben suphelendikten sonra cok sorguladim o da beni uzaklastiemaya calisinca anladigim gün itiraf ettirdim. Benimle gündüz konuşması rahatca konusmamis gün icinde bunlar beni suphelendirmedi. Ve aileme bahsedicem dedi bende bakayim dicek mi diye beklerken o ara k soru sordum buna bu da belli etti ve anlayinca da aninda karisina yazdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…