Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

senin anlattıklarını bende yasayınca dedim ki aynı adamdan mı bahsediyoruz o kadar benzer tarafları var ki ben de sana anlatayım ben bipolar hastasıyım ve bu insanı bipolar sayfasından buldum once bana dedi nisanlandım ayrıldım ben de olur oyle seyler diye bişi sormadım bana kendi cocuguyla olan fotografını yegeniml fotografım diye yolladı sonra senş kaybetmek istemiyorum evlendim bosandım dedi sonra evliyim hala psikolojisi bozuk ne yapacagımı bilmiyorum dedi ben de ayrıldım hemen biz zaten yuzyuze görüsmemiştik
benim faceimde kendi ismim yazmıyor hep yabancı isimler koyuyorum angel angelina jones vs gibi resmim de yok sonra ismimi dğiştirince mesaj attı tanısalım mı diye kendim iyice kandırılmıs hissettim karısına eski yeni butun yazısmalarımızı attım dedim boyleyken boyle sana atmadım ama bu sebepten atıyorum vs şimdi senin konunu okuyunca kadının faceine baktım kadın benimle konustuktan iki gün sonrasına ait kocasıyla beraber fotoları var bu da ayrı midesizlik
bazı kişiler 'tabii ki' sana suc bulmuslar adam sana ben evliyim buna ragmen görüselim dedi de sen kabul mu ettin? bazı seyleri erken yasamıs olman senin kararın senin tek sucun kendine sana tavsiyem bir daha bulasma tabii ki merak edeceksin biraz kırıldın vs ama bir iki ay sonra amma safmısım diyeceksin üzülme :) bunu unutmayacak olan maalesef ki o adamın karısı
ben ihanetleri bu yuzden soylemeyi sevmiyorum adamı bosamıyor ki kadınlar onlar cevre baskısı yuzunden evliliğe kırık yıkık sekilde devam etmeye calısyorlar olan onlara oluyor ne yazık kı (yanlıs anlamayın dediğimi )
her gece nasıl konusuyor muhabbetine glince adam ne is yapıyordu eger babasıyla mutaitlik yapıyoırsa(nasıl yazılıyor bilmiyorum) buyuk ihtimal kogus gibi bir yerde kalıyorlar haftanın belli gunleri eve gidiyordur ben boyle mantık yuruttum
sakın üzülme kızmakta haklısın ama bu ilişkinin kaybedeni sen değilsin allaha sükür ki iyice baglanmadan ogrenip zincirleri bir kerede kırabilmissin
Siz karisina söyleyince ne dedi peki. Ve arada daraliyorum ondan tikainiyorm ama bu adamla konustugum icin bile aklima geldikce daraliyorum

Sanaldan 5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşım vardı en başta güvenemedim bana evlenip boşandığını söyledi ben ileride ailem tarafından problem olabileceğini söyleyip istemedim. Ben reddettikçe o ısrar etti bir şans ver güzel olacak dedi. Ben de tanımak istedim konuşmaya başladık. Mimarlık öğrencisiyim bir çok gece geç saatler hatta sabahlara kadar çalışırken görüntülü konuşuyorduk. Bir kere görüntülü konuşurken uyuyakaldık sabah uyandığımızda telefon açıktı. Günün bir çok saatinde ya konuşuyorduk ya mesajlaşıyordum çok ilgileniyordu benimle. Bir gün telefonu kapandı ulaşamadım bir şey mi oldu diye düşünüp facebook dan onun tanıdığı birilerine ulaşmaya çalışırken karısıyla gelinlik damatlık fotoğrafını gördüm başımdan kaynar sular döküldü. Hesap bayağıdır aktif değildi belki şifresini unutmuştur kullanmıyordur dedim onun telefonunu açıp ulaşmasını bekledım bir gün bana ulaştı babasının battığını kaçtığını söyledi. Babası müteahhitti işleri kötüydü. Tehdit ediliyoruz sende zarar görürsün benimle mutlu olamazsın dedi.Ben her zaman yanında olduğumu söyledim. İstanbulda özel bir üniversitede hukuk okuyormuş okula gitmemiş iki üç yıl seneye atılır veya para yoksa o okul bitmez sanırım. Fotoğrafı srdugumda karısından ayrıldığında kendisine bir şey yapmaya kalktığını ve kadının annesinin bundan biraz zaman ver kendine gelir dediğini söyledi. O günden sonra şüphelendim ama direkt kadına bir şey yazmadım doğruysa ve kendine bir şey yaparsa diye. Konuşmaya devam ettik hareketleri normaldi gayet çok konuşuyorduk şüphelenecek bir şey olmadı. Evli olsa ben fark etmesem karısı far keder diye düşündüm o kadar fazla konuşuyorduk.
İstanbul'da gittim buluştuğumuzda beraber kalmıştık. Her şey güzeldi. Bana bir süre sonra babasının tekrar tehdit edildiğini uzak durmamı söyledi. Bu konuyu konuşmuştuk ve yanında olduğumu söylemiştim tekrar bunu söylemesi saçma geldi yine yanındayım deyince bu sefer başka bahane buldu. Beni öpmesi yaklaşması onun vicdanını rahatsız etmiş. Bu da saçma geldi çünkü evlenip boşanmış bir insandı. Neden bu kadar büyüttü veya o an aklı neredeydi yani. Bu konuşmalardan sonra hep gelgitli oldu ayrılalım diyordu ama aynı zamanda sevdiğini de söylüyordu. Dengesiz olmuştum.böyle bir kaç hafta konuştuk bir gün fotoğraf istiyor özledim diyor diğer gün mutlu olamazsın benimle diyordu. Sinirlerim bozuldu.
Bir arkadaşım bunun kesinlikler evli olduğunu karına söylerim dersen itiraf edeceğini söyledi. Ertesi gün öyle yaptım itiraf etti. Aynı evde iki yabancı gibiymiş kesin ayrılacakmış bana yaklaşınca o kaldığımız gün yaptığı yanlış aklına gelmiş ( o an halinden gayet memnundu ) . Karısına yazdım ispat edin dedi mesajları attım gittiğim tarihleri kaldığım yeri söyledim. Karısı ondan bitti yazmış o da beni arayıp ağlıyor yalan olduğunu söyle diyor bunu nasıl istiyorsa benden. Karısı başka şeylerde istedi bende aradım ses kaydı aldım baştan sona her şeyi söyledi benim söylediklerimi onayladı haklısın nasıl yaptım bilmiyorum dedi. Bana yaklaşırken karın aklına gelmedi mi dedim her şeyi söyledim karısına attım. O ses kaydı attığımı bilmiyordu sadece anlattığımı sanıyordu bana yalan olduğu söyle diye defalarca yalvardı ağladı şu evden gitmesin kendine bir şey yapar dedi. Karısı yine mesaj attı buna sanırım,bu işteydi o sırada.Tekrar beni aradı babası öldükten sonra çok hassaslaştı kendine bir şey yapar dedi. Bir yetimin hakkına girdin dedi. eee benim babam ölmedi diye mi bunu yaşamayı ha-kettim ne saçma bir cümle bu. Herkesin hakkına o girdi. Karısı bitirmek için eve gelmesini bekliyormuş. Eve giderken aradı beni saydırdı bende ağladım saydırdım. 1 saat sonra falan bana Allah belanı versin senin yüzünden sevdiğimi kaybettim yazmış.( Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu !)Arayınca babama ne dedin dedi. Ben babasını da arayıp söyledim gereken neyse yaparım dedi ne yapacak sanki. Olayı kapat hayatına bak dedi. Babası bunu aradığı için beni arayıp ne söyledin deyip durdu bende babanla ilgileneceğine git karınla ilgilen dedim. O iş bitti bravo ses kayıtlarında ne varsa atmışsın dedi. Beni buluşup kaldığımızı aileme söylemekle tehdit eder gibi konuştu. Ertesi gün sabah ben pişman oldum evliliğimi kurtaracaktım sen öyle yaptın seni Allah'a havale ediyorum yazmış. Cevap vermedim. Ertesi gün akşam kardeşi aradı adamın. Bana değil şerefsiz abine hesap sor dedim o da o şerefsiz her şeyi hakkediyor ama yengem haketmedi dedi. Bana diyecek bir şey bulamadı suçum yok çünkü iyi akşamlar deyip kapattık.
Bitti mi kadın affetti mi bilmiyorum ses kayıtları gayet açıktı gerisi onların midesine kalmiş bir şey.
Bu adam bana boşanma tarihlerini bile söylemişti. Her şeyi yalanmış. neredeyse hergün görüntülü konuşmasak daha çok şüphelenirdim ama bu kadar konuşunca evli olabileceği aklıma gelmedi.Ya kendi girdi hayatıma buluştu gezdi birlikte kaldık sonrada gelmiş sevdiğimi kaybettim diyor. Ya seven insan kıyamaz bu benle neler yaptı ya. Nasıl insanlık nasıl midesizlik tir bu. Benimle evlilik hayalleri kurdu ben ailem istemez dedikçe evlenip boşandığını o ben ikna ederim yeter ki biz anlaşalım dedi. Karakter yoksunu insan. Gelmiş şimdi de beni Allah'a havale ediyor. Benim zamanımı çaldın duygularımla oynadın asıl ben Allaha havale ediyorum. O kadını sevseydi de bunu ona yapamazdı bu bir günlük bir haftalık bir şey değil veya sadece yazışmak değildi. Midesiz kendi vicdanını rahatlatmak için bana onları söyledi belalar okudu.
Olan sana olmuş resmen kimsenin umurunda değil şuan senin yaşadıkların. Adam da kendini masum sanıyor.
Bence eşi de affeder yollarına devam ederler,sonra başka kızların günahına girer. Allahından bulur ama birgün merak etme.

Olan sana olmuş resmen kimsenin umurunda değil şuan senin yaşadıkların. Adam da kendini masum sanıyor.
Bence eşi de affeder yollarına devam ederler,sonra başka kızların günahına girer. Allahından bulur ama birgün merak etme.
Aynen umrunda değil tabi ki. O karskterde bi insan illa bi daha yapar.

Aynen umrunda değil tabi ki. O karskterde bi insan illa bi daha yapar.

Yapmaz mı ya.
Pislik. Sen ucuz kurtulduğuna dua et boşver hiç düşünüp moralini bozma. Bilseydin zaten görüşmezdin ama insanlara da güvenme.
Heleki evlendim boşandım diyeni 10 kez sorgula çünkü etrafta düzgün insan bulmak gerçekten çok zor. Umarım bundan sonraki hayatında daha güzel insanlar çıkar karşına.

Yapmaz mı ya.
Pislik. Sen ucuz kurtulduğuna dua et boşver hiç düşünüp moralini bozma. Bilseydin zaten görüşmezdin ama insanlara da güvenme.
Heleki evlendim boşandım diyeni 10 kez sorgula çünkü etrafta düzgün insan bulmak gerçekten çok zor. Umarım bundan sonraki hayatında daha güzel insanlar çıkar karşına.
Aynen çok şükür daha fazla zamn harcamadan baska bir sey yasamadan öğrendim. Bir daha kolay kolay konusmam guvenmem birine zaten. Teşekkür ederim

Böyle erkekler malesf var.Genelde eşiyle problemliyse daha cok oluyo.Abimdede çapkınlık denen şey var yıllardır. Bekarken çok sevgilisi oldu çok çabuk sevgili olur kızlar bayılıyor abime.buarada kızlar genelde evlenecekleri kişinin abisi gb olmasını örter ya ben tam tersi:KK66: biriyle evlendim.Abim yengemle sorunlarının oldugu dönemde boşanma arefesinde bana beni bekleyen 7 tane kadın var napiyim senc demişti şok olmuştum. Bende sen önce eşinle olan sorunları hallet ayrıca o kadınlar senin evli olduğunu bilerek senle sevgili oluyorsa sen böyle biriyelem ı evlenceksin dedim. Yengemİn çok kabul edilemez davranışları var ama senin yaptgna benzer birseyi yok dedim. Neyse abim barıştı diğer kızın abime aldığı hediyeyi annemlere bırakmış üzerinde not yazıyor.kardeşimle abim yüzünden şoklar geçirdik bide utanmadan bize bırakmış biri gerçek çöpe attık. Kısaca bazı erkekler böyle abimi hiç savunmuyorum ama yakışıklı ve çapkın bu özelligün var.ha buarada yengem abimin bu ozellgnide biliyor ama abimi görmezden geliyor sanırım çünkü abim ona söylemiş kavgalı olduğunda başkasıyla evlencem falan filan.ben bunları nasilerden biliyorum abim msjlari saf gb bana pp yapıp attığından.buarda eşim abimin böyle bisy yaptgni bilse aşırı tepki verir bikeresinde abimin peşinde kızlar var demiştm eşimde abin bakıyorsa şerefsizdir net dedi.bende yok tabiki canım dedim .ne hallere soktu abim beni tövbe yarbbm

Ben burdaki arkadaşların bazılarına katılmıyorum. Evet adamın yaptığı adilik bunda hemfikiriz. Ama arkadaşta fotoğraflarını gördüğü halde görüşmeye devam etmiş. Ki buna da bişey diyemeyiz kendi kararı. Ama mesajları , resimleri ses kayıtlarını karısına atmak çok saçma ve egoistce bi davranış olmuş. Nedenine gelirsek. Belki karısı cidden evliliğini kurtarmak için uğraşan, sessiz sakin gerçekten iyi biri. Ve malesef ki ayrılamayacak kadarda çaresiz yada cidden size göre - midesiz- ama farkında mısınız bilmem kadın adamın EŞİ . Kadının bi ağırlığı var. Evet adam konu sahibini salak yerine koymuş olabilir , bunda sonuna kadar haklı. Ama kimse kusura bakmasın da adamın eşine , babasına vs ulaşarak fotolar ses kayıtları vs atarak kendini kandırılmış kadından çok daha kötü yaftalanabileceği bi hale düşürende kendisi. Aldatıldın ve farkına mı vardın. Adama say söv hakaret et engelle geç yani. Anasına danasına 7 mahalleye bakıııın bu adam karısını aldattı hemde benleee bakıın bunlarda kanıtları demenin manası biraz ego tatmini bence. Ben üzüldüm oda üzülsün mantığı. Bu kısım çok gereksiz ve saçma olmuş. Zira adam üzülecek olsa zaten karısını aldatmazdı. Dediğim gibi evet sizi ve karısını aldatmasının asla savunulur yanı yok. Ama sizde babası ve karısına yazarak kendinizi onunla eş değer yapmışsınız bana göre. Yani elinizle bu adam pis dye işaret ederken sizde pisliğe bulaşmışsınız.

konu sahibi size ayrıca üzüldüm hayat tecrübeniz olmuştur. Asla güvenmeyin karşınıza çıkan kişinin evveliyatini araştırın örneğin benim abimi bırı arastirsa hemn ogreneblrdi böyle öğrenip abimi reddeden kızlar oldu. Abimin özü çok temizdir ama mutsuzken yanlışlar yapiyor.halbuki herkes çok sever zaten saf olmasa bide gelip bunu bize söylemez. Veya eşine.

Ben burdaki arkadaşların bazılarına katılmıyorum. Evet adamın yaptığı adilik bunda hemfikiriz. Ama arkadaşta fotoğraflarını gördüğü halde görüşmeye devam etmiş. Ki buna da bişey diyemeyiz kendi kararı. Ama mesajları , resimleri ses kayıtlarını karısına atmak çok saçma ve egoistce bi davranış olmuş. Nedenine gelirsek. Belki karısı cidden evliliğini kurtarmak için uğraşan, sessiz sakin gerçekten iyi biri. Ve malesef ki ayrılamayacak kadarda çaresiz yada cidden size göre - midesiz- ama farkında mısınız bilmem kadın adamın EŞİ . Kadının bi ağırlığı var. Evet adam konu sahibini salak yerine koymuş olabilir , bunda sonuna kadar haklı. Ama kimse kusura bakmasın da adamın eşine , babasına vs ulaşarak fotolar ses kayıtları vs atarak kendini kandırılmış kadından çok daha kötü yaftalanabileceği bi hale düşürende kendisi. Aldatıldın ve farkına mı vardın. Adama say söv hakaret et engelle geç yani. Anasına danasına 7 mahalleye bakıııın bu adam karısını aldattı hemde benleee bakıın bunlarda kanıtları demenin manası biraz ego tatmini bence. Ben üzüldüm oda üzülsün mantığı. Bu kısım çok gereksiz ve saçma olmuş. Zira adam üzülecek olsa zaten karısını aldatmazdı. Dediğim gibi evet sizi ve karısını aldatmasının asla savunulur yanı yok. Ama sizde babası ve karısına yazarak kendinizi onunla eş değer yapmışsınız bana göre. Yani elinizle bu adam pis dye işaret ederken sizde pisliğe bulaşmışsınız.
Belk ieşi delilleri mahkemede kanıt olarak kullanır boşanma davasında kusurlu olan erkek olduğu vs. Tazminat bile alir

bravo tebrik ederim sanki avrupada yasıyoruz herkes özgür bosansa kızını öldürecek insanlar var haberiniz var mı
Evet gorumcemin eşinin aileside öyle kadına bu eve gelinlikle giren kefenle çıkar demiş tövbe yabbm ben böyle şeylerin azaldığı sanıyrdm eşim söyleyince şaşırdım.

Herkes kurtuldun falan demiş ama ben nedense emin olamadım...
Bu adam sana zarar vermeye kalkabilir...
Nihayetinde evliliğini, düzenini bozdun diye düşünüyor. Kendi yaptı ama seni suçluyor.
Evini, okulunu, işini biliyorsa hep sıkıntılı bunlar...
Yada iftira, aes kaydı, mahkeme seni uğraştırsa? İnşallah hikayenin sonu böyledir ve bitmiştir..

Bunun dışında evli bir adam sevgili olduğu kadına hangi yalanları söyler diye bir başlık açarsan, adamın söylediği her yalan yazılır... o kadar kötü körüne inanmışsın ki, basiret bağlanıyor demek gerçekten...
Çok mantıklı keşke boyle bir topik açılsa ihtiyaç var

Ucuz atlatmışsın. Karısında birazcık onur varsa boşar bu karakter yoksunu herifi. Size de ders oldu bundan sonra evli olmadığına emin oluncaya dek kimseyle ilişkiye başlamayın.
Ve hemen numaranızı değistirin sosyal medyadan engelleyin sizi rahatsız etmeye devam ederse savcılığa suç duyurusnda bulunacağım elimde delil var deyin.

Size boyle bisey yapilsa bilmek istemez misinz. Kadinin aptal yerine konuldugunu bilmesi gerekir

Ucuz atlatmışsın. Karısında birazcık onur varsa boşar bu karakter yoksunu herifi. Size de ders oldu bundan sonra evli olmadığına emin oluncaya dek kimseyle ilişkiye başlamayın.
Ve hemen numaranızı değistirin sosyal medyadan engelleyin sizi rahatsız etmeye devam ederse savcılığa suç duyurusnda bulunacağım elimde delil var deyin.
Ben dersimi aldım rahatsz ederlerse şikayet edicem tabiki suanlik arayan yok kendi pisliğini temizlemekle ugrasiyordur

konu sahibi size ayrıca üzüldüm hayat tecrübeniz olmuştur. Asla güvenmeyin karşınıza çıkan kişinin evveliyatini araştırın örneğin benim abimi bırı arastirsa hemn ogreneblrdi böyle öğrenip abimi reddeden kızlar oldu. Abimin özü çok temizdir ama mutsuzken yanlışlar yapiyor.halbuki herkes çok sever zaten saf olmasa bide gelip bunu bize söylemez. Veya eşine.
Haklısınız daha cok araştırırabilirdim

beraber kaldık dedim ilişki değil bu ayrıca ben hergün sabahtan akşama kadar görüntülü konuşuyorduk ve hatta kamera açıkken uyuyorduk diye de şüphelenmedim biri olsa illa bir gün bakardı. Ayrıca evliliği kanullenemeyen fotoğrafı kaldırmayan ve kendine bir şey yapmaya kalkan insanlar da var ütopik değil bunlar. Ben şüphelendikçe o bi şekilde kafamdaki şüpheyi sildi neden telin kapalı dedim bi daha teli o günlerde kapanmadı veya görüntülü konuşalım diyince hemen açıyordu sabahakadarBen en başından sorgulamalıydım bunu zaten biliyorum o yüzden kendimi kötü hissediyorum
Evli adam her an görüntülü konuşma yapabiliyorsa, kimse şüphelenmez.

Asıl karısı şüphelenecek kadar akıllı olmalıydı.

X