Erkek arkadaşım evli çıktı. Bu nasıl karaktersizliktir? (Lütfen Okuyun)

Ben attım delil niteliğinde her şeyin açık olduğu kayıtlar fakat bunu delil olarak değil de inanmak için istedi belki de ve pişmanım seviyorum laflarıyla kanabilecek insanlarda var büyük ihtimal öyledir. Karısına bir şey diyemem ona da üzülüyorum ben bu haldeyim o benden de berbat durumdadır benim şu satten sonra bi alakam olamaz ama o devam ederse değişik bi ilişki etmezse de daha çok yaşanmışlık ve sonuçta evlilik bu onun için her şey daha zor

Benim arkadaşım da erkek arkadaşının nişanlı olduğunu öğrenmişti, elinde ne varsa kanıt olsun diye yolladı. Nişanlıdan gelen cevap :Henüz evlenmedik ki, seninle gönül eğlendirmiş benimle evleniyor! Yani öyle midesi genişler de var

Benim arkadaşım da erkek arkadaşının nişanlı olduğunu öğrenmişti, elinde ne varsa kanıt olsun diye yolladı. Nişanlıdan gelen cevap :Henüz evlenmedik ki, seninle gönül eğlendirmiş benimle evleniyor! Yani öyle midesi genişler de var
İğrenç şuan şoklar içindeyimmm nasıl kadınlar var gerçektennn

inanmıyorum ya. bunu bile bile evlendiyse pess! Yine büyük konuşmayalım ama gerçekten bunu yapmanın sevgiyle bi alakası yok insan sevmese bile bi ilişkisi bitmeden diğerine bakmamalrı. Karaktersizlik sadece!!

inanmıyorum ya. bunu bile bile evlendiyse pess! Yine büyük konuşmayalım ama gerçekten bunu yapmanın sevgiyle bi alakası yok insan sevmese bile bi ilişkisi bitmeden diğerine bakmamalrı. Karaktersizlik sadece!!

Yok tabi. Bunları kabul eden kadınlar olduktan sonra (ben gurursuz olarak nitelendiriyorum onları, hiç bir sebep başka kadına gözü kaymış eli değmiş bir kocayı affetmeye senep olamaz) bu karaktersizler de aldatmaya devam edecek.

Tövbe tövbeeee, ironi varsa özür dilerim baştan, anlayamadim.
Ama bu yazdığınıza inanıyor musunuz? Yani sadece bir aklınız olduğuna, bir erkeğin sadece erotik duygular hissettiğinde havaya kalkan bir uzvu olduğu için sizden 9 kat akıllı olduğuna?
Bir de güzel söz gibi paylasmissiniz. Kocanız bu gibi sözler ve ataerkil yetiştirme tarzından gaz alıp size 'sen ne anlarsın? Eksik eteginle karışma benim isime' dese hak mı verirsiniz? Doğru onun aklı benimkinden çok diye
Böyle Erol eril söylemler bitmedikce bu ülkede eşitlik beklemek imkansiz

Umarım yaşıyordur ama yaşasa bana bela okumazdı ama asalak bi canlı gibi. Ne söylediğini ne yapacağını o da bilemedi en son

Utanmıştır utanmistir. Hiç utanmasa bile mahcup olmuş ezilmiştir.
Üstte israrla yazan yoruma katılmıyorum... aslında yazan arkadaş da çok iyi biliyor hatanın tamamının evdeki gül gibi karısına, bıcır bıcır kizina ayırması gereken ilgiyi başka insanlara harcayan adamda olduğunu. Ama (kendince haklı olarak) karşı tarafı da suçlamak istiyor.
Tanidigim yaşlı bir teyze var. Kocası uçan sinekle bile aldatmis. Ama yaşlanıp artık uzvu kalkmaz olunca eve bağlanmış,kalan ömründe (tabii emekli olunca para da kalmıyor harcayacak, bunun da etkisi büyük). O teyze de bana öğüt verirken anlatmıştı; Ne yaptim? Boşanmadim. Yuva kolay mı kuruluyor a kızım. Kocamı elin oooooooosuna mi kaptıracaktim? Bak ne oldu? Hepsi el oldu gitti yanında ben kaldım
Dedi.
Bir de bunu gururla anlattı :) kocası pür-i pak, yattığı kadınlar ors..
Bazı insanlar böyle
Ama o gece ne yaşanmış olursa olsun suçlusu bir tek o adam.
İfşa etmekle en doğrusunu yapmissin. Seni yarın bir gün tehdit ederse arkadaş listesindeki herkesin adresini kaydettiğini, istisnasız herkese uzuuuuun ve kanıtlı bir mesaj atacağını söyleyip sen de onu tehdit edersin.
O pisliginde boğulsun, sen yasamana bak. Zaten eminim artık yoğurdu üfleyerek yiyecegine

Ilerde aldatilinca da gonlu sende olabilir ama tapusu ben de der o bozuk zihniyet.

Bir de sunu merak ettim soruldu mu bilmiyorum ama kadin size ne tepki verdi? Mesela en azindan tesekkur etti mi?

Tövbe tövbeeee, ironi varsa özür dilerim baştan, anlayamadim.
Ama bu yazdığınıza inanıyor musunuz? Yani sadece bir aklınız olduğuna, bir erkeğin sadece erotik duygular hissettiğinde havaya kalkan bir uzvu olduğu için sizden 9 kat akıllı olduğuna?
Bir de güzel söz gibi paylasmissiniz. Kocanız bu gibi sözler ve ataerkil yetiştirme tarzından gaz alıp size 'sen ne anlarsın? Eksik eteginle karışma benim isime' dese hak mı verirsiniz? Doğru onun aklı benimkinden çok diye
Böyle Erol eril söylemler bitmedikce bu ülkede eşitlik beklemek imkansiz

Utanmıştır utanmistir. Hiç utanmasa bile mahcup olmuş ezilmiştir.
Üstte israrla yazan yoruma katılmıyorum... aslında yazan arkadaş da çok iyi biliyor hatanın tamamının evdeki gül gibi karısına, bıcır bıcır kizina ayırması gereken ilgiyi başka insanlara harcayan adamda olduğunu. Ama (kendince haklı olarak) karşı tarafı da suçlamak istiyor.
Tanidigim yaşlı bir teyze var. Kocası uçan sinekle bile aldatmis. Ama yaşlanıp artık uzvu kalkmaz olunca eve bağlanmış,kalan ömründe (tabii emekli olunca para da kalmıyor harcayacak, bunun da etkisi büyük). O teyze de bana öğüt verirken anlatmıştı; Ne yaptim? Boşanmadim. Yuva kolay mı kuruluyor a kızım. Kocamı elin oooooooosuna mi kaptıracaktim? Bak ne oldu? Hepsi el oldu gitti yanında ben kaldım
Dedi.
Bir de bunu gururla anlattı :) kocası pür-i pak, yattığı kadınlar ors..
Bazı insanlar böyle
Ama o gece ne yaşanmış olursa olsun suçlusu bir tek o adam.
İfşa etmekle en doğrusunu yapmissin. Seni yarın bir gün tehdit ederse arkadaş listesindeki herkesin adresini kaydettiğini, istisnasız herkese uzuuuuun ve kanıtlı bir mesaj atacağını söyleyip sen de onu tehdit edersin.
O pisliginde boğulsun, sen yasamana bak. Zaten eminim artık yoğurdu üfleyerek yiyecegine
Ah o teyze gibi düşünen çok kadın var ne yazık ki. Barışmışlardır ondan aranmıyorum diye düşünüyorum gerçi 3 gün oldu daha ama tehdit edilirsem dediğinizi yapıcam çook teşekkürler

Bir de sunu merak ettim soruldu mu bilmiyorum ama kadin size ne tepki verdi? Mesela en azindan tesekkur etti mi?
Sorulmadı. Kadın ispat edin dedi anlattım mesajları attım daha sonra Allah rızası için doğruyu söyleyin dedi elim ayağım titriyor dedi bende benimde titriyor dedim daha fazla şey isteedi bende ses kaydı atacağımı söyleyip attım dinledikten sonra geri dönmedi. Her şey açık orada ama beni instagramdan engellemiş fakar merak ediyor olmalı bi elişiceyiz sayfası sürekli bana istek gönderiyor o olduğuna da adım kadar eminim ama bende o hesabı engelledim

Sorulmadı. Kadın ispat edin dedi anlattım mesajları attım daha sonra Allah rızası için doğruyu söyleyin dedi elim ayağım titriyor dedi bende benimde titriyor dedim daha fazla şey isteedi bende ses kaydı atacağımı söyleyip attım dinledikten sonra geri dönmedi. Her şey açık orada ama beni instagramdan engellemiş fakar merak ediyor olmalı bi elişiceyiz sayfası sürekli bana istek gönderiyor o olduğuna da adım kadar eminim ama bende o hesabı engelledim
Suan kafasi darmadagindir ama aklini toplayinca size bir tesekkur etmesi gerekir diye dusunuyorum. Zira gercekleri gormesini sagladiniz. Bu arafa o adam kesin suan karisina bu kiz bana kafayi takti engelledim ettim ama beni tehdit etti bu kiz psikopat ben hic karsilik vermedim falan diye maral okuyodur.

Suan kafasi darmadagindir ama aklini toplayinca size bir tesekkur etmesi gerekir diye dusunuyorum. Zira gercekleri gormesini sagladiniz. Bu arafa o adam kesin suan karisina bu kiz bana kafayi takti engelledim ettim ama beni tehdit etti bu kiz psikopat ben hic karsilik vermedim falan diye maral okuyodur.
Haklısınz kednisini haklı çıkarmak için elinden geleni yapar ama ses kayıtlarında her şeyi onaylıyor ben hatalıyım ama yalvarıım şu evden gitmesin diyor karısına yalan söyledim ben onunla uğraşıyorum dememi istedi. Her şeyi yalanlasa bile Ankaraya başka nedenden gittiğini söylemiş karısına kimse kolunda tutup getirmedi onu. O kayıtlardan sonra birinin ona inanması çok güç ama düzeleceğini düşünen bi daha yapmaz diyenler de oluyor tabii Teşekkür edileceğini sanmıyorum ama bu olay can yakıcı olsa da ben insanlık görevini yaptım ben belki ilk değildim son da olmayacaktım.. Ben böyle bir şey yaşasam bilmeyi tercih ederim.

Hemen numarani degistir bu adam bosanirsa belan olur.Simdi belki kadin babasinin evine gitmistir onu ikna etmekle ugrasiyordur ama kadin affetmez de bosanirlarsa bu kafada bir adam seninde canini acitmak ister.Yani soyle dusunupte ben de ne serefsiz bir adamim hakettim felan demez boyle tipler o su an senin sucun olarak goruyor.

Ya bi takmissiniz siz de "gercegi degistirmiyor da gercegi degistirmiyor. yani kandirilmak da mi kabahat oldu anlamadim. fotograf olayi da gayet olabilir. benim uniden tanidigim bi kiz esinin en yakin arkadasiyla evli su an. ustelik esini aldatti bosandi ve evlendiler. facebook profilinde ilk esiyle evliyken cektirdigi butun fotolar duruyor hala. konu sahibi aktif bir hesap degildi yazmis. hinc mi cikarmaya geliyorsunuz bazi konulara hayret cidden.
Sizde laf olsun diye yazmaya geldiniz galiba..

Hemen numarani degistir bu adam bosanirsa belan olur.Simdi belki kadin babasinin evine gitmistir onu ikna etmekle ugrasiyordur ama kadin affetmez de bosanirlarsa bu kafada bir adam seninde canini acitmak ister.Yani soyle dusunupte ben de ne serefsiz bir adamim hakettim felan demez boyle tipler o sunun senin sucun olarak goruyor.
Aynen haklısınız şuan kadını ikna etmeye uğraşıyordur edemezse beni tehdit eder yine

Çocuğunuz olmasaydı affeder miydiniz eşinizi ? Hala huzur var mı evliliğiniz de ? Eşiniz bir yere gidince aklınız kalmıyor mu mesela ?
Benim neyi ne şartla kabul ettiğimi neler yasadigimi nerden biliosun da . Kendinde bu soruları sorma hakkı buluosun...meselaaa..

Engellemesi normal sonuçta kocası seninle aldatmış oldu :KK43: sen yine "başımdan böyle bir kötü olay geçti" diye arada bir hatırlarsın ama o kadın şuan çok daha kötü durumdadır.. iyiki söylemişsin onuda kurtarmış oldun...

Sadece sanaldan tanışıp birlikte olmak deli cesareti vallahi.. inşallah bundan sonra sanaldan kimselerle tanışmazsın ortam çok kötü dikkat etmen gerekiyor kendine...

çok çok geçmiş olsun. yaşınız küçük olmasına rağmen büyük bir krizi gayet güzel şekilde çözmüşsünüz bence.

bu arada konuya yapılan tüm yorumları da okudum, bazı yorumların tarzı beni çok sinirlendirdi, bir karşılık verilmesi halinde birçok kişinin banlanmasına neden olabilecek ifadeler kullanılmış ama sizi tebrik etmek istiyorum, herkesin yorumunu kibarca yanıtlamışsınız aşırı olanlarda da gerilimi düşürmüşsünüz.

X