Erkek arkadasim benden para istiyor?

Sizden neden birşey yapmanızı bekliyor ev sizin değil ki,boşandığınız takdirde giden paraların üstüne bir bardak soğuk su içersiniz.Türkiyeli değilim orada işler nasıl oluyor bilmiyorum ama madem bana da evden hak verin ancak o zaman verirm deyin bakalım cevabı ne olucak
Aynen öyle konu sahibi madem inşaat borcunu kapatmani istiyor tapuya gidin sizin de söz hakkınız olsun tapuda bakalım ne diyecek ?

Beni oğlum geçenlerde, anne ileride faturalarımı sen öder misin dedi. Çalışıp senin ödemen lazım ben niye ödeyeyim dedim. Çalışacakmış da ben yine de öder miymişim🥴... Bi git dedim🤣...

Sizde Bi git deyin😁... Evde hiç bir hakkınız olmayacak, şimdiden boşanma sonrasını düşünüyor. Zeki çocuk...

Sizden neden birşey yapmanızı bekliyor ev sizin değil ki,boşandığınız takdirde giden paraların üstüne bir bardak soğuk su içersiniz.Türkiyeli değilim orada işler nasıl oluyor bilmiyorum ama madem bana da evden hak verin ancak o zaman verirm deyin bakalım cevabı ne olucak
Bende turkiyede yasamiyorum belcikadayim

Merhaba, başlıktan anliyacağınız üzere sevgilim benden çalışıp paramı biriktirip ilerde evlenince o parayı ona vermemi istiyor. Kendisi kardeşiyle birlikte ev aldılar ve kotu olan şu ki iki ev ortak gözüküyor (kağıt ustunde), yani sevgilimin evinin yarısı kardeşinin, kardeşinin evinin yarısıda sevgilimin. Ancak o şekilde evi alabilmeye yetmis gucleri ve ev cok buyuk oldugu icin 2 ye bolmusler buna ragmen herkese 3 oda dusuyor. (Erkek arkadasim 26 yasinda bende 24 bu arada). Kardesi evli ve evler yan yana bunuda ekliyim. Her neyse benden beklentisi onun insaat borcunu kapatmam, simdi calisirken biriktir ilerde getir o parayi diyor bana fakat kendi cevremden sakin bunu yapma diyenlerde var. Ustelik ben 1 senedir iliskimiz oldugu icin artik ciddiyet bekliyorum ama bana ´sen ne yaptin bunun icin calisip bana destek ol’ dedi. kafam cok karisik lutfen yardim edin.
1 kurusunu bile verme alistirmada bir erkek kadindan para istedigi dak bitmistir benim icin evli vs degilsek evliysekte verilmemeli belki borc olarak verebirim evliyken su anki aklimla böyle düsünüyordum eski evli aklimla parami herseyi verdim sifir deger gördüm sonuc olarak bunu ögrendim

Merhaba, başlıktan anliyacağınız üzere sevgilim benden çalışıp paramı biriktirip ilerde evlenince o parayı ona vermemi istiyor. Kendisi kardeşiyle birlikte ev aldılar ve kotu olan şu ki iki ev ortak gözüküyor (kağıt ustunde), yani sevgilimin evinin yarısı kardeşinin, kardeşinin evinin yarısıda sevgilimin. Ancak o şekilde evi alabilmeye yetmis gucleri ve ev cok buyuk oldugu icin 2 ye bolmusler buna ragmen herkese 3 oda dusuyor. (Erkek arkadasim 26 yasinda bende 24 bu arada). Kardesi evli ve evler yan yana bunuda ekliyim. Her neyse benden beklentisi onun insaat borcunu kapatmam, simdi calisirken biriktir ilerde getir o parayi diyor bana fakat kendi cevremden sakin bunu yapma diyenlerde var. Ustelik ben 1 senedir iliskimiz oldugu icin artik ciddiyet bekliyorum ama bana ´sen ne yaptin bunun icin calisip bana destek ol’ dedi. kafam cok karisik lutfen yardim edin.
Müge Anlı nın yeni sezonunda izleriz artık sizi.

Evi birlikte

zaten kardesinin esi aldigi tum maasi kocasina verdigi ve kocasinin da ona harclik olarak geri vermesini cok mantikli buldugunu soylemisti. Yani benden de bunu bekliyor tum parayi ona vermemi vede dugunde takilan paralari dugun borcuna kapatcagini, taktigi altinlarinda bosanma olursa geri vermem gerektigini soyledi
Bizimle dalga mı geçiyorsun acaba?

Cok haklisiniz ama bazilarida ‘bak ne sanslisin sen daha evlenmeden evin hazir destek ol esine ilerde’ dedigi icin kafam karisikti
Kızım ev senin değil , senin evin yok senin kocan da yok. Evlenmeden önce edinilen mala ortak olamazsın. Parayı verir tüm borcu kaparsan bile ayrı dava açacaksın da ispatlayacaksın da vs vs . Alamazsın o parayı , hem de eltiyle aynı evde yaşayacaksın da oho oho. Biraz bitter ye aklın çalışsın , oranın çikolataları iyidir . Ayrıca bu Avrupa’da olup saçma aile meselelerinin içinde kaybolan insanları hiç anlamıyorum hani özgürlük adalet eşitlik falan hiç mi bişey öğrenmediniz ?

Aaaa şaka gibi, sizi resmen çok afedersiniz keriz yerine koymuş
Niye onun borcunu kapatacakmışsınız pardon?
Anneniz babanız sizi elalemi mal sahibi yapın diye mi büyüttü okuttu?
Ay çok yüzsüz pişkin

Cok haklisiniz ama bazilarida ‘bak ne sanslisin sen daha evlenmeden evin hazir destek ol esine ilerde’ dedigi icin kafam karisikti
Peki bu kararları neden o aliyor da size fikrinizi sormuyor ve zorla kabul etmenizi istiyor? Hani saygi hani sevgi?
Ben olsam paramla ne yapacagima birak da ben karar vereyim sana verecegime araba alırım verdigim paranin karsiligi ne olacak derdim. Bunu cidden sorun, altinlari neden ona veriyorsunuz? Yani size karsiliginda ne verecek? Sevgi yok saygi yok ne bekliyorsunuz adamdan?

Evi birlikte

zaten kardesinin esi aldigi tum maasi kocasina verdigi ve kocasinin da ona harclik olarak geri vermesini cok mantikli buldugunu soylemisti. Yani benden de bunu bekliyor tum parayi ona vermemi vede dugunde takilan paralari dugun borcuna kapatcagini, taktigi altinlarinda bosanma olursa geri vermem gerektigini soyledi
Yıllarca aileniz sizi okutacak, maaşınız olacak, siz de maaşınızı bu uyanıklara yedireceksiniz olduu. Ayrıca boşanma olursa afedersiniz n@h taktığı altınları geri alır. Benimki ex eş de aynısını söylüyordu, altınlarımı geri alırım diyordu, anladığım kadarıyla sonradan avukata danışmış avukatı altın kadınındır deyince bana “altınların hepsi senin paragöz değilim” diye şov yapıyor :KK70: boşanma durumunda mahkeme kadının tarafında. Ayrıca bununla evlenmeyin bile iğrenç ve paragöz biri,

Adam yolunacak kaz bulmuş
Ne duruyon bacı kaç kurtar kendini.
Burdaki hatunların her dediği çıkar.

Yani bacım gözünü seveyim yazdığını bi daha oku Allah aşkına sence böyle bi istek normal mi ???

Evi birlikte

Valla sinirlerim bozuldu iyice bir tarafı kalkmış. Ben bunu karşınızda nasıl konuşturduğunuza inanamıyorum. Şöyle deli bir tavırla kalk git kalk s.tir demeniz lazımdı.
Gece gece sinirlerim zıpladı halbuki bugün çoğu şeye sakin kaldığım için kendimi çok olgun hissediyordum.

X