Erkek arkadasim benden para istiyor?

Ohhhh maşallah paşa soyundan beyefendi galiba. Sipariş veriyor birde. Sor bakalım 50 lira farkla büyük boy seçim yapabiliyor muymuşsun?

Dünyada ne kadar g…tü rahat insan var ya 😁 şey diyin kendisine paşam düğünümüzü de ben yaparım sen yorulma , hatta boşver sen bize iç güveysi gel kıyamam sana de 🤣🤣
Allah akıl fikir versin sanırım bu duyduklarınızdan sonra ayrıldınız .
Konunun fake olmasını dilerdim .

Evi birlikte

zaten kardesinin esi aldigi tum maasi kocasina verdigi ve kocasinin da ona harclik olarak geri vermesini cok mantikli buldugunu soylemisti. Yani benden de bunu bekliyor tum parayi ona vermemi vede dugunde takilan paralari dugun borcuna kapatcagini, taktigi altinlarinda bosanma olursa geri vermem gerektigini soyledi

Ve sen bu heriften birde ciddi adim bekliyorsun hala? Bak sen yarin ara "uzakta halam vefat etmis, bana yüklü miras kalmis" de, ertesi sabah evlenme teklifi etmese serefsizim

Evi birlikte

zaten kardesinin esi aldigi tum maasi kocasina verdigi ve kocasinin da ona harclik olarak geri vermesini cok mantikli buldugunu soylemisti. Yani benden de bunu bekliyor tum parayi ona vermemi vede dugunde takilan paralari dugun borcuna kapatcagini, taktigi altinlarinda bosanma olursa geri vermem gerektigini soyledi

valla daha evlenmeden sevgiliyken bu kadar para pul muhabbeti yapan adam evlendikten sonra kendine 10 tlye don alsan ona bile laf eder.

Ayrıca boşanma olduğu zaman takılar kadınındır. Adam hem sana para biriktirtip parasını (senin hiç bir hakkının olmayacağı ) bir eve yatıracak, bileziklerini altınlarına da şimdiden göz koymuş. Boşansan valla sana tazminat davası bile açıp nafaka ister .

Bence bu kadar paraya kafaya takmış birisi ile yeniden düşünmelisin

Ay bayılıcam konuya ayrı , yorumlarda ekledikleriniz ayrı bu adamla evlenip ne yapacaksınız ? Adamın tek derdi para, yok maasını ver yok altınları ver. Bunlar ileride evlenince evlilik rayına oturunca aile ekonomisine göre konusulacak seyler. Sırf bosanırsak altınlrı verirsin demesi bile aslında adamın yüzüne bakılmayacak biri oldugunu gösteriyor.

Merhaba, başlıktan anliyacağınız üzere sevgilim benden çalışıp paramı biriktirip ilerde evlenince o parayı ona vermemi istiyor. Kendisi kardeşiyle birlikte ev aldılar ve kotu olan şu ki iki ev ortak gözüküyor (kağıt ustunde), yani sevgilimin evinin yarısı kardeşinin, kardeşinin evinin yarısıda sevgilimin. Ancak o şekilde evi alabilmeye yetmis gucleri ve ev cok buyuk oldugu icin 2 ye bolmusler buna ragmen herkese 3 oda dusuyor. (Erkek arkadasim 26 yasinda bende 24 bu arada). Kardesi evli ve evler yan yana bunuda ekliyim. Her neyse benden beklentisi onun insaat borcunu kapatmam, simdi calisirken biriktir ilerde getir o parayi diyor bana fakat kendi cevremden sakin bunu yapma diyenlerde var. Ustelik ben 1 senedir iliskimiz oldugu icin artik ciddiyet bekliyorum ama bana ´sen ne yaptin bunun icin calisip bana destek ol’ dedi. kafam cok karisik lutfen yardim edin.
Aşık olup evlenmek isteyen hiçbir erkek bunları söylemez. Bakın aşık hiçbir erkek demez. Bu hesap kitap işleriyle konuşma ancak evlenip üstüne yıkılabilicegi parasını almak istediği bir kadına söylenir

Merhaba, başlıktan anliyacağınız üzere sevgilim benden çalışıp paramı biriktirip ilerde evlenince o parayı ona vermemi istiyor. Kendisi kardeşiyle birlikte ev aldılar ve kotu olan şu ki iki ev ortak gözüküyor (kağıt ustunde), yani sevgilimin evinin yarısı kardeşinin, kardeşinin evinin yarısıda sevgilimin. Ancak o şekilde evi alabilmeye yetmis gucleri ve ev cok buyuk oldugu icin 2 ye bolmusler buna ragmen herkese 3 oda dusuyor. (Erkek arkadasim 26 yasinda bende 24 bu arada). Kardesi evli ve evler yan yana bunuda ekliyim. Her neyse benden beklentisi onun insaat borcunu kapatmam, simdi calisirken biriktir ilerde getir o parayi diyor bana fakat kendi cevremden sakin bunu yapma diyenlerde var. Ustelik ben 1 senedir iliskimiz oldugu icin artik ciddiyet bekliyorum ama bana ´sen ne yaptin bunun icin calisip bana destek ol’ dedi. kafam cok karisik lutfen yardim edin.
Bu ilişki mazide kalsın bence.

Ya fake siniz ya da fazla safsınız.
Şu yazdığınızı okuyun şimdi bir kere da okuyun ve ne yapmanız gerektiğini bir ölçüp tartın. Sonucu da bana yazarsanız sevinirim çünkü gerçrkten merak ettim

Aşık olup evlenmek isteyen hiçbir erkek bunları söylemez. Bakın aşık hiçbir erkek demez. Bu hesap kitap işleriyle konuşma ancak evlenip üstüne yıkılabilicegi parasını almak istediği bir kadına söylenir
Ben ciddiyet bekledigim icin bunlari soylemeye basladi yani madem benden ciddiyet bekliyorsun benim bu kadar borcum varken bana yardim etmen lazimdi calisip kenara koymaliydin devir artik zor dedi..

Konu açıyorsunuz ortadan kaybolup öyle uzaktan izliyorsunuz gelen yorumları. Kaç kişi yorum yapıyor burada, bir yaşam belirtisi mi verseniz acaba?
Akıllı bir birey böyle bir durum karşısında sevgilisine gerekli cevabı verir ve bitirir burada konu açmaya bile değmez. Sizin adamla ayrılacağınızı sanmıyorum üstüne para verirsiniz öyle bir vibe aldım sizden ama umarım yanılırım.

Parayı ağaçtan topluyorsunuz herhalde hukuken paranızı verseniz bile evlilik öncesindeki mâllarda bir hak iddia edemezsiniz. Ortak bir şey alınacaksa evlilik sonrası alınır. Evlilik öncesi nişanlı, sevgili dahil ortak bir işe girmeyin. Sonra kaptırdığınız paralarınıza ağlarsınız

Konu açıyorsunuz ortadan kaybolup öyle uzaktan izliyorsunuz gelen yorumları. Kaç kişi yorum yapıyor burada, bir yaşam belirtisi mi verseniz acaba?
Akıllı bir birey böyle bir durum karşısında sevgilisine gerekli cevabı verir ve bitirir burada konu açmaya bile değmez. Sizin adamla ayrılacağınızı sanmıyorum üstüne para verirsiniz öyle bir vibe aldım sizden ama umarım yanılırım.
Kusura bakmayin elimden geldigince yazmaya calisiyorum bakamiyorum telefona hep.. cok sagolun herkes elinden geldigince gozumu acmaya calisti farkindayim olanlarin

Size mi güvenmis evi alırken! Ayrıca başka emirleri var mıymış paşanın? "Sen ne yaptın" ne kadar irrite edici bir ifade.. Perşembe'nin gelişi Çarşamba'dan bellidir..Bu adamla evlenmekle hata yaparsınız diye düşünüyorum.

Evi birlikte

Adam ev borcunu size kapattirip sonra da bosayacak ki "bosanirsak altınlari da geri vermelisin" demiş. Şaka gibi konu valla..Adam bam bam söylüyor, bununla da gidip artık evlenmeyin yahu, bile bile lades olur..

X