envyme'nin çeyizcikleri :))

Havluların çok şık canım.
Pembe krem uyumuda harika olmuş
Güle güle kullan

Teşekkür ederim tatlımmm...
Hiç bir şeyim yok derken yavaş yavaş tamamlanıyor işte..
Sırada kahvaltı takmım var ama karar veremiyorum bir türlü..
Bernardo almaya kesin karar verdim de, romance ile rosy modeli arasında kaldım..

canım havluların çok şirin görünüyor, güle güle kullan

Maşallah canım dediğin gibi teker teker eksikler listelerden siliniyor.
Kahvaltı takımı ayrı bir dert valla :)
Romance serisi de benim hoşuma gidiyor ama dediiğin gibi ikiside çok hoş :26:

Maşallah canım dediğin gibi teker teker eksikler listelerden siliniyor.
Kahvaltı takımı ayrı bir dert valla :)
Romance serisi de benim hoşuma gidiyor ama dediiğin gibi ikiside çok hoş :26:

hala karar veremedimmm :/ bu aralar alayım artık diyorum.. çok ara verdim çeyiz işine.. ama karar veremiyoruuummm

haftasonu annemin sandığı açmasından istifade edip bir takım çeyizciklerin fotoğrafını çektim.. tülbentleri çekmedim, çok fazlaydı dizmeye üşendim..
havluların bir kısmı (beğendiklerimi çektim )

liflerimin hepsiiiii... rengarenk çok şirinler, ama ne olacak bu kadar lif bilmiyorum :) hediye gidecek herhalde :)

soldaki tek kişilik nevresim takımı, sağdaki de çift kişilik takım olacak, daha tamamlanmamış..

ne çok da patik varmışşşş :)

bunu da bebişimiz olunca onunla takım giyerim :))(biraz büyümesi lazım tabi) pek patik giyme gibi bir alışkanlığım da yok ama

halamın yaptığı (ya da yaptırdığı emin değilim) bohçalar... sandıktan çıktığı için çok kırışık ama şimdilik idare edelim artık

vee bu daaa anneciğimin gençliğinde kendi elleriyle yaptığı sehpa örtüleri..bir orta, iki de küçük sehpa için... daha kenarları yapılacak..takımını tamamlayalım diyorum ama uğraşamam diyor..

Hepsi birbirinden güzel ben çok severim sandık çeyizini güle güle kullan

Canm çok güzel herşeyin.
İnşallah bebişinle giyeceğin patikler ayrı güzel

Canımcımmmm bayıldım havlularına, bir de o beyaz iş bohçalarına
Benim kahvaltı takımım da romance :)

Canımcımmmm bayıldım havlularına, bir de o beyaz iş bohçalarına
Benim kahvaltı takımım da romance :)

sağol kuzumm... ya bizim zevkler aynı zatennn :)) ilk beğendiğim romance'dı sonra rosy aklımı çelmeye başladı, bardağı, kavanozu, kek fanusu, vs her şeyini görünce tam takım mı olsa acaba dedim... :S bu aralar alayım artık diyorum, daha beklemeye gerek yok..para biriktireyim diyorum, biriktiriyorum da ama ihtiyaç oluyor bir yerlere harcanıyor bir şekilde...
bu arada yemek takımımı da anneme verdim yenisini alıcam

çok güzeller canım huzurla aşkla kullan hepsini inşallah

çok teşekkürler canım :)

Canm çok güzel herşeyin.
İnşallah bebişinle giyeceğin patikler ayrı güzel

sağol bebikk... inşallah o günlerimizi görmek de nasip olur :)

candım sandık çeyizlerin çok güzel, emek var her birinde, mutlulukla kullanmak nasip olsun inşallah

İyi etmişsin kuzum, zaten desenleri pek içine sinmemişti. İstediğin gibisini alırsın. Olmazsa bernardo mağazasına gidersin, hepsini alır çıkarsın. Ben öyle yaptım, 10 taksite de böldürdüm. Mayısta bitiyor borcum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…