envyme'nin çeyizcikleri :))

rabbim agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin canim cooooook güzeller :KK16: istanbul temali havluyu nrden aldin harikaymis ya cok güzel

Âmin canım hepimize nasip olur inşallah... :) çok teşekkürler, beğenmene çok sevindim canım...
Ankara'da bir çeyiz magazasından almıştım canım..

Canım benimm ne güzel şeyler almışsın sen öyle. :KK16:
Her şeyini çok beğendim canımm, havlularına ayrıca bayıldımmm. :KK16::KK16:
Sevdiğinle sağlıklı, mutlu, huzurlu günlerde kullanmanı dilerimm, Allah mutluluğunuzu daim etsin, tamamına erdirsin inşallah kuzummm. :KK16::KK54::KK54:

Çok teşekkür ederim tatlımmm... Her şeyimi çok severek, beğenecek alıyorum zaten ama sizler de beğenînce daha bir mutlu oluyorum :)
Âmin inşallah hepimiz güzel günlerde kullanalım.. İlk aldığımız andaki aşkla heyecanla kullanmak nasip olsun inşallah...

Son düzenleme:
Merhaba kızlar, :KK3:
1-2 sene öncesine kadar, 'çeyiz de neymiş ne saçma şey' derken bir anda kendimi çeyiz hazırlığı içerisinde buldum :) :KK1: (Eskiden çeyiz deyince aklıma sadece danteller, havlu kenarları, oyalar, patikler gelirdi. :KK52:meğersem öyle değilmiş:KK53: ) Hem sevdiceğimin hayatıma girmesiyle, hem de daha da etkilisi burada sizlerin hazırlıklarını gördükçe, bir ucundan başlamak lazım dedim...

Daha çok bir şeyim yok ama paylaşmak istedim sizlerle... Burada ki paylaşımları takip etmek benim çok hoşuma gidiyor çünkü :)) Bir de benim için de bir nevi çeyiz günlüğü gibi olacak :) Neyim eksik, neyim tamam buradan takip ederim bende :KK15:

İşte benim çeyizciklerim...

MUTFAK

Eki Görüntüle 623160 Eki Görüntüle 623167 Eki Görüntüle 623171 Eki Görüntüle 623174 Eki Görüntüle 623181 Eki Görüntüle 623183 Eki Görüntüle 623184 Eki Görüntüle 623182
Eki Görüntüle 623187 Eki Görüntüle 623188
(yemek takımımın kalitesi çok güzel ama deseni çok içime sinmedi açıkçası..bunu anneme verip yeniden alabilirim :KK1:)

Eki Görüntüle 634848

çok sevdiğim mutfak önlüğü, havlu ve tutacak takımım..
Eki Görüntüle 623189 Eki Görüntüle 623190

annemin arkadaşının hediyesi kahve yanı su bardaklarım :)
Eki Görüntüle 623209

küçük şeyler.. (internet alışverişlerinde fiyat tamamlamak amaçlı almıştım)
Eki Görüntüle 623191 Eki Görüntüle 623192

EV TEKSTİLİ

nevresim takımlarım:
Eki Görüntüle 623195 Eki Görüntüle 623196 Eki Görüntüle 623197 Eki Görüntüle 623198
Eki Görüntüle 623199 Eki Görüntüle 623200 Eki Görüntüle 623201
fotoğrafını bulamadığım 2 nevresimim daha var..

battaniyeli nevresim takımı:
Eki Görüntüle 623202

2 adet çift kişilik mikrofiber yorgan..Kristal
Eki Görüntüle 634855
1 adet Sarev XL yorgan..
Eki Görüntüle 634846

1 adet de tek kişilik mikrofiber yorganım var...

havlularım(daha çok var ama hepsini bulamadım, buldukça eklerim):
Eki Görüntüle 623203 Eki Görüntüle 623204 Eki Görüntüle 623205 Eki Görüntüle 623206 Eki Görüntüle 623207 Eki Görüntüle 623208

şimdilik aklıma gelenler bu kadar... hatırladıkça eklerim artık inşallah...

hepsi çok guzel mutlu mutlu bi ömür kullanırsınız inşallah=) mutfak için aldığın önlük setini nerden aldın acaba çok beğendim bende cupcake desenini çok seviyorum=)

teşekkür ederim canımm..daha güzelleri senin olsun... primark yaaaa... nasıl özledim var yaa orda çılgın gibi gezmeyi... iznim olsa çıkıp gitcem o derece... :KK1: gerçi ordaki arkadaşlarıma sipariş veriyorum buradan ama gidip kendin almak gibi olmuyor :)) ben de daha neler neler getirirdim ama, malum bagaj sınırı sıkıntısı... :KK43:

bu arada tencere takımlarını aldın mı bilmiyorum ama almadıysan benim aldığım yeri önerebilirim.. çoook ama çoook indirim yaptı satıcı.. hisarın ankara dağıtım mağazasıymış sanırım, o yüzden çook ucuza almıştım..

Ben de çok özledim ve benim ordan bir şeyler gönderebilecek kimsem yok. Taa o zaman dönerken bile aklım kalmıştı bir sürü şeyde :KK50:
Tencerelerimi aldım canım yaa. Çelik ve döküm seti aldım bernardodan. Bir de sevdiceğimin babası seramik tavalar almış, pilav tenceresi almış seramik. Tencere ihtiyacım hiç yok yani. Ama başka şeyler varsa onlara bakarım. Nerde bu dediğin yer?

Ben de çok özledim ve benim ordan bir şeyler gönderebilecek kimsem yok. Taa o zaman dönerken bile aklım kalmıştı bir sürü şeyde :KK50:
Tencerelerimi aldım canım yaa. Çelik ve döküm seti aldım bernardodan. Bir de sevdiceğimin babası seramik tavalar almış, pilav tenceresi almış seramik. Tencere ihtiyacım hiç yok yani. Ama başka şeyler varsa onlara bakarım. Nerde bu dediğin yer?

Sen de benim gibi kapatmışsın tencere kısmını.. :)
Samanpazarı'nın üst girişine yakın bir yerde.. altındağ belediyesi tarafından giriş.. arpınar dı galiba dükkanın adı.. baya baya indirim yapıyorlar...hisar katalog fiyatı 1790 tl olan çeyiz setini (üstelik o settin içinde teflon takım vardı ben seramik olanıyla değiştirdim, 1300 tlye verdi.. bir de yanında 6 kişilik çay seti hediye etti.. yemek takımını da yanında aldım, bone china, onu da 350'ye inmişti.. gerçi şuan yemek takımım biraz aklımı kurcalıyor ama, ya değiştireyim kabul ederse, ya da anneme bırakayım onu diyorum..

Sen de benim gibi kapatmışsın tencere kısmını.. :)
Samanpazarı'nın üst girişine yakın bir yerde.. altındağ belediyesi tarafından giriş.. arpınar dı galiba dükkanın adı.. baya baya indirim yapıyorlar...hisar katalog fiyatı 1790 tl olan çeyiz setini (üstelik o settin içinde teflon takım vardı ben seramik olanıyla değiştirdim, 1300 tlye verdi.. bir de yanında 6 kişilik çay seti hediye etti.. yemek takımını da yanında aldım, bone china, onu da 350'ye inmişti.. gerçi şuan yemek takımım biraz aklımı kurcalıyor ama, ya değiştireyim kabul ederse, ya da anneme bırakayım onu diyorum..

Offf, süper fiyatlar bunlar yahuuu, pazar günü açık oluyor mu acaba? Benim sadece pazarım boş. Oralar da pazar günü çalışmıyor bildiğim kadarıyla :KK43:(
Yemek takımının nesini beğenmiyorsun?

Offf, süper fiyatlar bunlar yahuuu, pazar günü açık oluyor mu acaba? Benim sadece pazarım boş. Oralar da pazar günü çalışmıyor bildiğim kadarıyla :KK43:(
Yemek takımının nesini beğenmiyorsun?

Di mi fiyatlar şahane :)) zaten bu kadar indirim yapınca dayanamadım aldım hemen, normalde daha erken diyordum .. Aralık ayında aldım, iyi ki de almışım diyorum.. Ödendi gitti iştenüyük bir yük kalktı üstümden :)
Yemek takımımı beğenmiyor değilim aslında ama, ben hep daha sade modeller düşünmüştüm , bernardo bridal midmeliydi mesela aklımda olan.. O ya da onun gibi çok çok sade olanlara bakıyordum bunu böyle bi gaza geldim aldım işte :) gerçi alırken de anneme diyordum beğenmezsem sonra sana veririm diye :)
Pazar günü de açık tatlım.. 11 den sonra açılıyordu sanırım :)

Di mi fiyatlar şahane :)) zaten bu kadar indirim yapınca dayanamadım aldım hemen, normalde daha erken diyordum .. Aralık ayında aldım, iyi ki de almışım diyorum.. Ödendi gitti iştenüyük bir yük kalktı üstümden :)
Yemek takımımı beğenmiyor değilim aslında ama, ben hep daha sade modeller düşünmüştüm , bernardo bridal midmeliydi mesela aklımda olan.. O ya da onun gibi çok çok sade olanlara bakıyordum bunu böyle bi gaza geldim aldım işte :) gerçi alırken de anneme diyordum beğenmezsem sonra sana veririm diye :)
Pazar günü de açık tatlım.. 11 den sonra açılıyordu sanırım :)

Benim yemek takımım bernardo bridal:KK1::KK1:
Olmazsa bir pazar kalkıp gitmek lazım, haziranda taksiti bitiyor bernardonun. Ondan sonra bi gidiyim ben :)

Benim yemek takımım bernardo bridal:KK1::KK1:
Olmazsa bir pazar kalkıp gitmek lazım, haziranda taksiti bitiyor bernardonun. Ondan sonra bi gidiyim ben :)

:KK1: zevklerimiz aynı desene :)) bence de taksitlerin bitince uğra bir ara :) pazarlığı da iyi yap :KK66: ben de bu haftasonu fırsat bulursam bi uğrayayım diyorum.. Yemek takımlarına bir bakayım bir daha :))

:KK1: zevklerimiz aynı desene :)) bence de taksitlerin bitince uğra bir ara :) pazarlığı da iyi yap :KK66: ben de bu haftasonu fırsat bulursam bi uğrayayım diyorum.. Yemek takımlarına bir bakayım bir daha :))

Benim de seramik fırın kapları almam lazım. Onlara da bakar mısın vaktin olursa?

cnm güle güle kullan en son eklediğin dantelli havlu olayyyy ... :KK9:

nereden aldın ?

çeyizlerin çok güzel canım Allah mutlu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş :KK16:

cnm güle güle kullan en son eklediğin dantelli havlu olayyyy ... :KK9:

nereden aldın ?

çeyizlerin çok güzel canım Allah mutlu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş :KK16:

teşekkürler kızlar.. Allah hepimize nasip etsin güzel günlerde kullanmayı..

Dantelli havlu bi çeyiz mağazasında denk gelmişti, öyle almıştım.. benimkinin markası aynı mıydı tam hatırlamıyorum ama evlen boutiqe diye bir marka var, indirim sitelerinde oluyor sık sık..

daha önceden alınmış ama fotoğrafını şimdi bulduğum havlularım:KK16::KK16:

iki tane pembe, iki tane de krem rengi olanından var:

$menekse havlu.jpg

hayırlı olsun havluların canım en güzel renklerini almışsın maşallah:KK16:

X