envyme'nin çeyizcikleri :))

Canım çok romantik bu Güle güle kullanmak nasip olsunn

Canım çok romantik bu Güle güle kullanmak nasip olsunn

amiiin inşallahh...teşekkür ederim tatlımmm... di mi yaaa, bayıldım ben deeee... bir de yatak tepsimi de alırsam daha da romantik olacak
aklımdayken sorayım sana da.. minder kısmı çıkarılıp yıkanabilen tepsilerden bugün english home da gördüm ama, başka nerde bulabilirim ki? english home daki çok kullanışlı ama mesela karaca home'dakinin de deseni daha çok hoşuma gitti ama çıkmıyor onun ki...

Anladım canım,

Mudo'ya bak, Bernardo da olabilir, bir de züccaciyecilere..Geçen bir züccaciyede gördüğüm dediğin türde bir tepsi

Anladım canım,

Mudo'ya bak, Bernardo da olabilir, bir de züccaciyecilere..Geçen bir züccaciyede gördüğüm dediğin türde bir tepsi

bugün mudoya gitmiştim ama gözüme çarpmadı hiç, başka şey için gitmiştim varsa da dikkatimi çekmemiş olabilir.. bernardoda görmedim hiç.. bir iki züccaciyede denk geldim ama minderi çıkmıyordu onların da.. porland'dakine bakayım bir de, çıkıyor mu acaba...
teşekkürler canım...

çok önceden alınmış ama eklemeyi unuttuğum bir parça.. ikili fincan takımım

Son düzenleme:
hayırlısı olsun ,güzel çeyizler almışsın ,sevdiceğinle mutlu huzurlu günlerde kullanırsın inşallah..

harika çok begendim ilginç şeylere bayılıyorm

hayırlısı olsun ,güzel çeyizler almışsın ,sevdiceğinle mutlu huzurlu günlerde kullanırsın inşallah..

teşekkür ederim kızlar... ama artık bir sevdiceğim yok, daha doğrusu sevdiceğim kalbimde var da onunla artık bir geleceğimiz yok..
ne yapalım kaderimiz böyleymiş.. çeyiz diye aldıklarımı da artık tek başıma kullanırım herhalde..
ama hâla bir şeyler görünce almadan da edemiyorum.. sanki evlenecekmişiz gibi...

bunlar da bir ara aldıklarım ama ekleyemediklerim.. neden alıyorum hala bilemiyorum ama

madame coco nevresim

madame coco havlu (30x50) sepeti daha önce linensten almıştım..

Son düzenleme:

Envymeeemmm kıyamam ben sanaa, öyle deme lüften. Zamanın ne getreceği hiç belli olmaz biliyorsun. Bi anda işler tersine dönebilir. Önemli olan daha önce de dediğim gibi mutluluğun.

Envymeeemmm kıyamam ben sanaa, öyle deme lüften. Zamanın ne getreceği hiç belli olmaz biliyorsun. Bi anda işler tersine dönebilir. Önemli olan daha önce de dediğim gibi mutluluğun.

haklısın kuzucum.. teşekkür ederim, inşallah dediğin gibi olur.. ama şuan o kadar umutsuzum ki..

yeni bir şey değil ama eklemediğimi farkettim..
zeytin tabağı 2 adet

bunu da geçenlerde boyner indiriminden almıştım...

Olsun yeni cicileri ekleme hevesinin gelmiş olması bile ayrı mutluluk verici kuzucum

güle güle kullan hepsini

:))) sağol kuzummm... yavaş yavaş kendime geliyorum galibaa.. senin de payın var tabi bunda Çok teşekkürler..

canımmm benim yeni cicilerin ne kadar güzelmiş güle güle kullanmak nasip olsun Rabbim hayırlı olanı versin inşallah

teşekkür ederimm tatlımm... amin inşallahh.. Rabbim hepimize en hayırlı olanı nasip etsin..

canım çeyizlerin tam cok cok güzel güle güle kullan derken son msj denk geldim hayırlı bi kısmetin illaki vardır aldıgın cicileri iyi günlerde kullanmak nasip olur inşaallah

canım çeyizlerin tam cok cok güzel güle güle kullan derken son msj denk geldim hayırlı bi kısmetin illaki vardır aldıgın cicileri iyi günlerde kullanmak nasip olur inşaallah

Çok teşekkürler canım... İnşallah hayırlısı bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…