envyme'nin çeyizcikleri :))

İyi etmişsin kuzum, zaten desenleri pek içine sinmemişti. İstediğin gibisini alırsın. Olmazsa bernardo mağazasına gidersin, hepsini alır çıkarsın. Ben öyle yaptım, 10 taksite de böldürdüm. Mayısta bitiyor borcum:KK16:

bitmiş bile borcun :KK16::KK16: maşallah... belki de öyle yaparım.. bu arada kahvaltı takımı için geçen gün porlandın bodrumuna takıldı aklım..
$01_bodrum.jpg
bunu mu alsam ki diyordum ama, kardeşlerim dalga geçti anaokulu oyuncağı gibi dedi biri, diğeri de mama takımı gibi dedi :p çok bilmişler...

bitmiş bile borcun :KK16::KK16: maşallah... belki de öyle yaparım.. bu arada kahvaltı takımı için geçen gün porlandın bodrumuna takıldı aklım..
Eki Görüntüle 700646
bunu mu alsam ki diyordum ama, kardeşlerim dalga geçti anaokulu oyuncağı gibi dedi biri, diğeri de mama takımı gibi dedi :p çok bilmişler...

Bence bernardo daha ağır duruyor canımcım, bunu istiyorsan, öyle satıyorlarsa ikiniz için alırsın.

Bence bernardo daha ağır duruyor canımcım, bunu istiyorsan, öyle satıyorlarsa ikiniz için alırsın.

sanırım öyle yapacağım.. :) gerçi erkek arkadaşım da kaya maya yı beğendi, ondan iki kişilik yapalım dedi.. bakıcaz artık :))

sanırım öyle yapacağım.. :) gerçi erkek arkadaşım da kaya maya yı beğendi, ondan iki kişilik yapalım dedi.. bakıcaz artık :))

Kaya-Maya da çok tatlı. Tam bizler için aslında. Küçük bir set oluşturulabilir di mi?

Kaya-Maya da çok tatlı. Tam bizler için aslında. Küçük bir set oluşturulabilir di mi?

baş başa kahvaltılar için mükemmel olabilir :)) dikdörtgen tabakları ve kupaları çok çok tatlıı...hatta bir de onun diz tepsisi de var, tam yatakta kahvaltı için.. ah o günler gelse keşke... aşkımcanım bana kahvaltı hazırlayıp getirse.. :KK16::KK16:
$0059.jpg

kuzuuuum bu arada şimdi resim eklerken baktım indirime girmiş %30 :KK16::KK16::KK16: yuppiiiiii... hemen almalıyım sankiiiii :) daha iki gün önce baktım yoktu :KK70::KK70:

dün porland a gittim kaya-maya serisinden almaya ama alamadan geldim..hazır %30 indirimdeyken alayım dedim ama porseleni çok kalınmış :KK43: tereddüte düşürdü beni.. tabaklar önemli değil de kupası, çay fincanı filan aşırı kalın geldi.. ne yapsam kii :/

ben bugün kaya mayayı çeyizciklerime eklemeyi düşünüyordum ama şimdilik sadece bunları ekleyebiliyorum :))

$IMG_1466.jpg

Son düzenleme:
haftasonu cicilerim :)

Dantela bornoz takımım.. Sonunda içime sinen bir bornoz takımı buldum..incili olsun 3 kuruş fazla olsun zaten bana :KK1: bedeni çook kocaman değil öyle.. kolları uzun yalnızca onu da kısaltırız, sorun olmaz diye düşündük..
$bella-incilinakisli-bornoz-seti-krem-krem.jpg

Bernardo kahvaltı takımım, günlük yemek takımım, tepsim ve kapaklı kahvaltılığım :)

$bernardo-pembe-kahvaltı-takımı.jpg $images.jpg $635025847494889621.jpg $NRM019.jpg

Son düzenleme:
yeni cicilerin hayırlı olsun canım bernardo bayılırım kendilerine ne ciciler öyle :KK16:

canım hepsini gülerek kullan inşallah hepsi birbirinden güzel :KK16:

Envymacim güle güle kullan cicilerini, ben bernardonun bu takımını çok beğeniyordum zaten:)

canım çok güzeller hepsini iyi günlerde kullan inşallah... tüm çeliklerini hisardan almışsın galiba tek tek mi aldın onları çoksa takım halinde mi aldın kampanyayla mı ??

canım çok güzeller hepsini iyi günlerde kullan inşallah... tüm çeliklerini hisardan almışsın galiba tek tek mi aldın onları çoksa takım halinde mi aldın kampanyayla mı ??

çok sağol tatlımm.. daha güzelleri sana nasip olsun inşallah.. hepsini birlikte aldım tatlım.. çelik tencere seti, seramik tencere seti, çaydanlık, cezve, düdüklü, sahan seti, çkb takımı, çay seti (6 kişilk hediyeydi, ben çaytabağı ve çay kaşıgından 6 şar tane daha alıp 12 ye tamamladım) hepsine 1370 vermiştim galiba.. aynı set o dönem hisarın kataloğunda (seramik yerine teflon set vardı katalogda) 1800 tl idi... ankarada bir hisar satış yerinden almıştım, ankara dağıtım merkeziymiş orası galiba :KK66:

Canımmm ne kadar şık bir bornoz takımı. Güle güle kullanın İnşallah :KK16:

Bernardo da beğendiğim takımlardan biri canım yaa. Seviyorum bu takımı. Mtululukla kullanın İnşallah :KK16:

Son düzenleme:
Canımmm ne kadar şık bir bornoz takımı. Güle güle kullanın İnşallah :KK16:

Bernardo da beğendiğim takımlardan biri canım yaa. Seviyorum bu takımı. Mtululukla kullanın İnşallah :KK16:

Sağol tatlım benimm .. Çok beğenerek aldım ikisini de ama sizler de beğenince bir kat daha mutlu oluyorum :KK16:
Daha güzelleri senin olsun inşallah tatlışımmmm...

cam çay kaşıklarım.. markafoniden... dün geldi :KK16::KK16: biri kırık çıktı ama iade etmeyeceğim, zaten 18 tane :KK66:
$532767444050_0_304x424.jpg

Son düzenleme:
X