envyme'nin çeyizcikleri :))

Bir daha İngiltere'ye gidersen bana da al mutfak önlüğünden

hepinize teşekkürler kızlar...

canım hepi çok güzeller, güle güle kullan. nevresim takımların karaca homedan sanırım

teşekkürler canım.. yok karaca home değil canım, İngiltere'den almıştım onları..

Gerçekten çok şık canım hiç sıkma canını.

çok sağol tatlımm, mutlu ettin beni :)))

Bir daha İngiltere'ye gidersen bana da al mutfak önlüğünden

oluur alırımmm.. keşke gidebilsem de yine alsam )

tatlımmm çok güzellerr :)))
Allah güle güle kullanmayı nasip etsin inş. :))

hayırlı olsuuun:) tencerelerin,çaydanlık,cezve takımın falan hisar gri sanırımm benimkiyle aynı ben de sedef seçtim :) hatta çatal kaşık takımımız da aynı ama ben onu bununla değiştiricem.

tatlımmm çok güzellerr :)))
Allah güle güle kullanmayı nasip etsin inş. :))

amin canım inşallah :)

sağol canımm.. evet grisi benim de...zevklerimiz aynı demek ki.. ben de önce senin bu gösterdiğin çkb takımının diamondline serisinde olanını beğenmiştim... onu alacaktım ama, satıcı hiç tavsiye etmiyorum, taşları sürekli dökülüyor deyince cesaret edemedim.. ama aklım da hala onda yani :)

çeyizime yeni eklenenler

sarev xl mikrofiber yorgan 67 tl..( nevresimlerimin bir kısmı king size olduğu için normal çift kişilik yorganlarım küçük geliyordu, %25 indirime denk gelmişken alayım dedim)

Eki Görüntüle 634846

Tefal ızgara tavası... ykm indiriminden 44 tl.. (benimki liberty's serisinden ama onun tavasının resmini bulamadığımdan comfort touch ı koydum.. sapı dışında aynı gibi :))

Eki Görüntüle 634848

Son düzenleme:

Tamam canım şimdi çözdüm ben olayı tekrar sağolasın canımm

Herşeyin çok güzel Canım Maşallah
Yorganınızda güzel güzel ısınırsınız, Tavanızla da güze güzel mamalar yaparsın artk :))
Mutlulukla kullanın inşallah canım

Herşeyin çok güzel Canım Maşallah
Yorganınızda güzel güzel ısınırsınız, Tavanızla da güze güzel mamalar yaparsın artk :))
Mutlulukla kullanın inşallah canım

Teşekkürler canımmm.. İnşallah hepimiz mutlulukla kullanalım özenle aldıklarımızı :))

Envymecim canım yeni gördüm topiğini, eşyaların çok tatlı, güle güle kullan. Primark nevresim takımları gözümden kaçmadı :)) Ben o zamanlar pek yabancıydım bu işlere, şimdiki aklım olsa taşırdım vallaa :))

teşekkür ederim canımm..daha güzelleri senin olsun... primark yaaaa... nasıl özledim var yaa orda çılgın gibi gezmeyi... iznim olsa çıkıp gitcem o derece... gerçi ordaki arkadaşlarıma sipariş veriyorum buradan ama gidip kendin almak gibi olmuyor :)) ben de daha neler neler getirirdim ama, malum bagaj sınırı sıkıntısı...

bu arada tencere takımlarını aldın mı bilmiyorum ama almadıysan benim aldığım yeri önerebilirim.. çoook ama çoook indirim yaptı satıcı.. hisarın ankara dağıtım mağazasıymış sanırım, o yüzden çook ucuza almıştım..

rabbim agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin canim cooooook güzeller istanbul temali havluyu nrden aldin harikaymis ya cok güzel

Canım benimm ne güzel şeyler almışsın sen öyle.
Her şeyini çok beğendim canımm, havlularına ayrıca bayıldımmm.
Sevdiğinle sağlıklı, mutlu, huzurlu günlerde kullanmanı dilerimm, Allah mutluluğunuzu daim etsin, tamamına erdirsin inşallah kuzummm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…