envyme'nin çeyizcikleri :))

rabbim agiz tadiyla kullanmayi nasip etsin canim cooooook güzeller istanbul temali havluyu nrden aldin harikaymis ya cok güzel

Âmin canım hepimize nasip olur inşallah... :) çok teşekkürler, beğenmene çok sevindim canım...
Ankara'da bir çeyiz magazasından almıştım canım..

Çok teşekkür ederim tatlımmm... Her şeyimi çok severek, beğenecek alıyorum zaten ama sizler de beğenînce daha bir mutlu oluyorum :)
Âmin inşallah hepimiz güzel günlerde kullanalım.. İlk aldığımız andaki aşkla heyecanla kullanmak nasip olsun inşallah...

Son düzenleme:

hepsi çok guzel mutlu mutlu bi ömür kullanırsınız inşallah=) mutfak için aldığın önlük setini nerden aldın acaba çok beğendim bende cupcake desenini çok seviyorum=)

Ben de çok özledim ve benim ordan bir şeyler gönderebilecek kimsem yok. Taa o zaman dönerken bile aklım kalmıştı bir sürü şeyde
Tencerelerimi aldım canım yaa. Çelik ve döküm seti aldım bernardodan. Bir de sevdiceğimin babası seramik tavalar almış, pilav tenceresi almış seramik. Tencere ihtiyacım hiç yok yani. Ama başka şeyler varsa onlara bakarım. Nerde bu dediğin yer?

Sen de benim gibi kapatmışsın tencere kısmını.. :)
Samanpazarı'nın üst girişine yakın bir yerde.. altındağ belediyesi tarafından giriş.. arpınar dı galiba dükkanın adı.. baya baya indirim yapıyorlar...hisar katalog fiyatı 1790 tl olan çeyiz setini (üstelik o settin içinde teflon takım vardı ben seramik olanıyla değiştirdim, 1300 tlye verdi.. bir de yanında 6 kişilik çay seti hediye etti.. yemek takımını da yanında aldım, bone china, onu da 350'ye inmişti.. gerçi şuan yemek takımım biraz aklımı kurcalıyor ama, ya değiştireyim kabul ederse, ya da anneme bırakayım onu diyorum..

Offf, süper fiyatlar bunlar yahuuu, pazar günü açık oluyor mu acaba? Benim sadece pazarım boş. Oralar da pazar günü çalışmıyor bildiğim kadarıyla (
Yemek takımının nesini beğenmiyorsun?

Offf, süper fiyatlar bunlar yahuuu, pazar günü açık oluyor mu acaba? Benim sadece pazarım boş. Oralar da pazar günü çalışmıyor bildiğim kadarıyla (
Yemek takımının nesini beğenmiyorsun?

Di mi fiyatlar şahane :)) zaten bu kadar indirim yapınca dayanamadım aldım hemen, normalde daha erken diyordum .. Aralık ayında aldım, iyi ki de almışım diyorum.. Ödendi gitti iştenüyük bir yük kalktı üstümden :)
Yemek takımımı beğenmiyor değilim aslında ama, ben hep daha sade modeller düşünmüştüm , bernardo bridal midmeliydi mesela aklımda olan.. O ya da onun gibi çok çok sade olanlara bakıyordum bunu böyle bi gaza geldim aldım işte :) gerçi alırken de anneme diyordum beğenmezsem sonra sana veririm diye :)
Pazar günü de açık tatlım.. 11 den sonra açılıyordu sanırım :)

Benim yemek takımım bernardo bridal
Olmazsa bir pazar kalkıp gitmek lazım, haziranda taksiti bitiyor bernardonun. Ondan sonra bi gidiyim ben :)

Benim yemek takımım bernardo bridal
Olmazsa bir pazar kalkıp gitmek lazım, haziranda taksiti bitiyor bernardonun. Ondan sonra bi gidiyim ben :)

zevklerimiz aynı desene :)) bence de taksitlerin bitince uğra bir ara :) pazarlığı da iyi yap ben de bu haftasonu fırsat bulursam bi uğrayayım diyorum.. Yemek takımlarına bir bakayım bir daha :))

zevklerimiz aynı desene :)) bence de taksitlerin bitince uğra bir ara :) pazarlığı da iyi yap ben de bu haftasonu fırsat bulursam bi uğrayayım diyorum.. Yemek takımlarına bir bakayım bir daha :))

Benim de seramik fırın kapları almam lazım. Onlara da bakar mısın vaktin olursa?

cnm güle güle kullan en son eklediğin dantelli havlu olayyyy ...

nereden aldın ?

çeyizlerin çok güzel canım Allah mutlu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş

cnm güle güle kullan en son eklediğin dantelli havlu olayyyy ...

nereden aldın ?

çeyizlerin çok güzel canım Allah mutlu huzurlu günlerde kullanmayı nasip etsin inş

teşekkürler kızlar.. Allah hepimize nasip etsin güzel günlerde kullanmayı..

Dantelli havlu bi çeyiz mağazasında denk gelmişti, öyle almıştım.. benimkinin markası aynı mıydı tam hatırlamıyorum ama evlen boutiqe diye bir marka var, indirim sitelerinde oluyor sık sık..

daha önceden alınmış ama fotoğrafını şimdi bulduğum havlularım

iki tane pembe, iki tane de krem rengi olanından var:

hayırlı olsun havluların canım en güzel renklerini almışsın maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…