english home aşkıııı :)

2 gün önce falan bakmıstım bu patchwork örtüleri görmemistim belkide ben farketmemişimdir:KK34:

ben hep bakıyorum vardı bunlar zaten mağazada da gördüm, belki arasına bir iki tane eklenmiştir yeni olarak ama çoğu kesinlikle vardı:nazar:

toplu halde koyayım bende :KK16:
images
images
attachment.php
attachment.php
attachment.php
thumb.php
attachment.php

canım ıkıncı fotograftaki havluluğun hala satışta mı

english home a mail atmıstım stoklarda bulunmamaktadır suanda yazmıslar:KK14::KK14::KK14::KK14:

bende havluluğu arayanlardan biriydim, bağdat caddesindeki english home da bir tane vardı dünya gözüyle de görmüş oldum, krem rengiydi. amma ve lakin görseldeydi satmıyorlarmış onu:KK43: ben almak istiyorum dedim vermediler:KK47: çok da üstelemedim beyazını istiyorum çünkü belki bulurum diye umut ettim çıktım:KK31:

bende havluluğu arayanlardan biriydim, bağdat caddesindeki english home da bir tane vardı dünya gözüyle de görmüş oldum, krem rengiydi. amma ve lakin görseldeydi satmıyorlarmış onu:KK43: ben almak istiyorum dedim vermediler:KK47: çok da üstelemedim beyazını istiyorum çünkü belki bulurum diye umut ettim çıktım:KK31:

inşAllah tekrar satısa sunarlar yaa:26:

inşAllah tekrar satısa sunarlar yaa:26:

inşallah :26: bende çok beğenmiştim bunu:KK43:

birde herkese sormak isterim aslında, outlet mağazasında cupcakeli masa örtüsü buldum ben geçenlerde hemen aldım çok istemiştim onu da kaçırdığım için üzülüyordum:KK23: ama boyutu çok büyük olduğundan 150*180 olacak şekilde kestik. o kısımda bir sorun yok. geriye elimde 150*50cm lik bir parça daha var örtüden kalan. sizce bunu runner boyutlarına getirip mi kullanayım yoksa bölüp 4adet amerikan servis mi çıkarayım bilemedim. hangisi daha fazla kullanılabilir sizce:26::26:

%50 indirimden yararlanarak aldıgım english home çift kişilik yatak örtümm :KK16:

$b9eb2488-630b-4ce5-b2a4-9df858fe2478.jpg

kızlar bu pembe çizgili nevresim pamuk saten çift kişilik fiyatı 55 tl.. kendime aldım bi tane. başka almak isteyenler varsa kaçırmasın derim :KK6:

Eklentiler

• $nevresim_MG_1547.jpg
    $nevresim_MG_1547.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 86
X