english home aşkıııı :)

%25 aksesuar indiriminden aldıklarımm:KK16:

$Ataşehir-20131122-00557.jpg

$Ataşehir-20131123-00567.jpg

English home internet sitesinden çok beğenerek askı ve havlu sipariş ettim fakat hüsrana uğradım havlular konusunda.Az para değil 16 lira verdim tanesine fakat çok kalitesiz.

English home internet sitesinden çok beğenerek askı ve havlu sipariş ettim fakat hüsrana uğradım havlular konusunda.Az para değil 16 lira verdim tanesine fakat çok kalitesiz.

keşke mağazada gidip baksaydın almadan. ben netten bişey alacaksam bile illa ki gidip önce görmek isterim. bir de englısh home dan hiç havlu almadım almayı da düşünmüyorum açıkcası bana da pahalı geliyor. iade hakkın yok mu?

englısh home battanıyelerde indirim varmış. ama benim pek bilgim olan konu değil. kaliteli mi englısh home battaniyeleri ?? bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim :KK31:

englısh home battanıyelerde indirim varmış. ama benim pek bilgim olan konu değil. kaliteli mi englısh home battaniyeleri ?? bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim :KK31:

ben de ceyizime almıstım canım ıkı tane. yıkandıktan sonraki durumunu bilmem ama yumusacık simdiki hali. ama normale gore daha ince kalınlık olarak ama sıcak tutar bence

kızlar english home dan yeni ciciler aldım ama fotograflarını bulamadım nette. faturada elisa brode olarak geçio modellerin isimleri sehpa örtüsü runner falan aldım ama fotograflarını bulamadım bilen var mı ????

herkes memnun mu english home ürünlerinden?
benim pike, nevresim tüm pamuklu ürünler kaç kere yıkadıysam hala pamuk bırakıyor etrafa

benim pike, nevresim tüm pamuklu ürünler kaç kere yıkadıysam hala pamuk bırakıyor etrafa

Kullandığım bütün pikeler ve çoğu nevresim English Home. Hiç öyle bir sorun yaşamadım. Aksine çok memnunum. Solmadılar, pamukta bırakmadılar. Acaba deterjanından ve ya yıkama derecenden vs. Kaynaklanan birşey mi ?

Kullandığım bütün pikeler ve çoğu nevresim English Home. Hiç öyle bir sorun yaşamadım. Aksine çok memnunum. Solmadılar, pamukta bırakmadılar. Acaba deterjanından ve ya yıkama derecenden vs. Kaynaklanan birşey mi ?

renklıleri 40 derecede beyazları da 60 derecede yıkıyorum, english home outletten almıştım acaba kalite farkımı var bilmiyorum.

aynı seriyi bende aldım bugün ekmek sepeti ve masa örtüsü yok ilave damacana örtüsü ve çaydanlık sıcak tutacağı war :)

Canım bu serinin masa örtüsü var ben english home da çalışıyorum yeni sezon ürün daha mağazaya gelmemiş olabilir ara ara kontrol et bence

Kızlar yeni sezon yatak örtüleri ve battaniyeler ay sonuna kadar indirimde masa örtülerinde 19 aralığa kadar %50 indirimde masa örtülerini kaçırmayın bence özellikle örme dantelleri salon takımı yapmak isteyenlerde Fransız dantellerini tavsiye derim çok şık duruyorlar ben çeyizine aldım

Canım bu serinin masa örtüsü var ben english home da çalışıyorum yeni sezon ürün daha mağazaya gelmemiş olabilir ara ara kontrol et bence

masa örtüsü ve sepeti bilerek almamıştım ama saol canım yinede indirimde varsa yararlanabilirim diye düşünüyorum :)

outlet de satılan ürünler 2. kalite ürünlermiş ve iade, değişim, garanti vs. hiçbir hakları yokmuş :) ''şikayet var'' sitesinde okumuştum.. firmanın şikayetlere yazdıkları cevap bu şekilde..faturada da yazarmış zaten outlet ürün diye..

en güzeli indirimleri kovalayıp 1. kalite ürünü kampanyalardan almak sanırım.. en azından iade, değişim, şikayet vs. her türlü hakkın olur bi memnuniyetsizlikte..

o şikayetleri okuyunca üşenmedim ve müşteri hizmetlerini arayıp sordum, internet sitesinde indirimli satılan ürünler 2.kalite, outlet ürün mü diye :).. kesinlikle değil, 1.kalite ürünlerdir ve mağazalarla aynı anda kampanyaya girerler cevabını aldım ve rahatladım :KK70:

Kapı önü paspasım :KK16: Şuan bekar evimde kullanıyorum kendisini

Aynalı kafesim :KK16: Bunu English Home'un outlet kısmından 20 küsüre aldımm
Outlet bölümünde genellikle az da olsa hasarlı ürünler yer alıyor.
Bu kafesin güllerinden birkaçı sökülmüştü, ama aynası metalleri falan hepsi sağlamdı aslında
Oradaki ilgili kızlardan müsade istedim kullanılmayacak vaziyette olan diğer kafeslerin sağlam güllerini alıp buna monte etmeme izin verdiler. Ve sapasağlam kendisi şuanda antremi süslüyor :KK16:

Bunu da Ayşegülümle gezmelerdeyken almıştık baya önce, ben onu takılarım için kullanıyorum :KK16:

Bu runnerı da outlet bölümünden buldum, etiketi falan sökülmüştü, sistemden aradılar taradılar ve 4 liracık ödetip bana verdiler :KK16: Benim marine serisi mutfak eşyalarımla uyumlu olacağını düşünüp aldım :KK16:

Bunlar da English Home'un romantik tabak çanakları :KK16:

Çerçeveler ve kutular :KK16:

Kalpli kutu :KK16:

Runnerlarım :KK16:

Saksım :KK16: (Güller English Home'dan değil)

Kapı önü paspasım :KK16: Şuan bekar evimde kullanıyorum kendisini

Aynalı kafesim :KK16: Bunu English Home'un outlet kısmından 20 küsüre aldımm
Outlet bölümünde genellikle az da olsa hasarlı ürünler yer alıyor.
Bu kafesin güllerinden birkaçı sökülmüştü, ama aynası metalleri falan hepsi sağlamdı aslında
Oradaki ilgili kızlardan müsade istedim kullanılmayacak vaziyette olan diğer kafeslerin sağlam güllerini alıp buna monte etmeme izin verdiler. Ve sapasağlam kendisi şuanda antremi süslüyor :KK16:

Bunu da Ayşegülümle gezmelerdeyken almıştık baya önce, ben onu takılarım için kullanıyorum :KK16:

Bu runnerı da outlet bölümünden buldum, etiketi falan sökülmüştü, sistemden aradılar taradılar ve 4 liracık ödetip bana verdiler :KK16: Benim marine serisi mutfak eşyalarımla uyumlu olacağını düşünüp aldım :KK16:

Bunlar da English Home'un romantik tabak çanakları :KK16:

Çerçeveler ve kutular :KK16:

Kalpli kutu :KK16:

Runnerlarım :KK16:

Saksım :KK16: (Güller English Home'dan değil)

güle güle kullan, o deniz kabuklu runnerdan bende de var outletten almıştım, bıde goblen çiçekli bundan da var, bunu da outletten almıştım. http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=900712&d=1387389782

ben bütün aldıklarımın fotoğrafını çekiyorum ama bu ikisini baya önce aldığımdan çekmemiştim kaldırmıştım, şimdik senin fotoğraflarını kopyalamak istiyorum müsaden olursa:KK17::KK17::KK17:

güle güle kullan, o deniz kabuklu runnerdan bende de var outletten almıştım, bıde goblen çiçekli bundan da var, bunu da outletten almıştım. http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=900712&d=1387389782

ben bütün aldıklarımın fotoğrafını çekiyorum ama bu ikisini baya önce aldığımdan çekmemiştim kaldırmıştım, şimdik senin fotoğraflarını kopyalamak istiyorum müsaden olursa:KK17::KK17::KK17:

estağfirullah tatlım benim tabii ki kullanabilirsin :KK34:

X