english home aşkıııı :)

images
images

Son düzenleyen: Moderatör:
Güle güle kullan tatlım bnde amerikan servis ve runner bakmak için gidebilirim yarın kısmet olursa

canım ben ihtiyacım olduğuna inandığım ürünlerini aldım başka bi ekmeklik vardı onu almadım poşet torbasını almadım gerek duymadım amerikan servisi yoktu bu modelden alamadım runner alakasız oldu ama renk takıntısı yapmadım bayada büyük runner yani :KK1:
şuan tek almak istediğim o askılık sizin aldığınız onuda alamıcağım gibi :KK25:

canım ben ihtiyacım olduğuna inandığım ürünlerini aldım başka bi ekmeklik vardı onu almadım poşet torbasını almadım gerek duymadım amerikan servisi yoktu bu modelden alamadım runner alakasız oldu ama renk takıntısı yapmadım bayada büyük runner yani :KK1:
şuan tek almak istediğim o askılık sizin aldığınız onuda alamıcağım gibi :KK25:
Şimdi alamasan bile ürünler devamlı yenileniyor sevgi merak etme tatlım , bnde cupcake runner ve amerikan servisleri kaçırdgmda çok üzülmüştüm :KK31:

canım peçetelik 16.90
askılık 49.90
fanuslarda 30 larda 40 larda bişey tam hatırlamıyorum:KK76:

kızlar perde diktirmeyi düşünen varsa pardelerin bazılrınd %50 bazılarınd %25 indirim var 18 nisan son gün dün pike takımları geldi 2 desen 49.90 fiyatı tam takım ihtiycı olan varsa kaçırmayın bence :) ben fon perde diktiyorum hem fon hem güneşlik gibi kullnıcm 2.80 eni 2.60 boyu var 100 tl kaçırmayın bence fiyatı süperr

cup cake mutfak takımını satmak isteyen var mı acaba önlük, eldiven, ekmek sepeti,ekmeklik, poşet torbalığı ve 100x100 masa örtüsü lazım bi arkadaşım çok fena kafayı taktı hatta çay seti kurabiyelik demlikde istiyor ben hiç bi mağazada bulamadım bu setleri kullanmayan ve satmak isteyen varsa bana ulaşın kızlar :)

Geçenlerde mağazaya gittim özellikle ferforjeler de krem ve beyaz rengi var. Beyaz kafes şeklinde anahtarlık aldım çook cicii evdekiler bayıldı :KK16: Siz krem mi tercih ediyorsunuz beyaz mı ? Sonraki aksesuar ve ferforjelerimi ne renk alayım bilemedim :26: Bu kafesi alırken bile elim bi kreme gitti bi beyaza en sonunda kardeşim aldı beyazı kasaya gitti de öyle almış oldum :KK1:

Geçenlerde mağazaya gittim özellikle ferforjeler de krem ve beyaz rengi var. Beyaz kafes şeklinde anahtarlık aldım çook cicii evdekiler bayıldı :KK16: Siz krem mi tercih ediyorsunuz beyaz mı ? Sonraki aksesuar ve ferforjelerimi ne renk alayım bilemedim :26: Bu kafesi alırken bile elim bi kreme gitti bi beyaza en sonunda kardeşim aldı beyazı kasaya gitti de öyle almış oldum :KK1:

canm güle güle kullan beyaz daha modern krem daha eski bi tarz verio bence iki ürün aldım ikiside krem oldu bnm daha yeni farkettm :KK70:

kızlar pike takımları 2 renk sadece ve stoklarla sınırlı bilginiz olsun ihtiyacı olan varsa elini çabuk tutsun

Bende pembe pikeyle o askiliktan almak istiyorum ya bakalim yakalayabilcemmi

X