english home aşkıııı :)

$9de01cca-a177-44a9-baa3-3e68dec1a41c.jpg $eb37090f-de6c-4405-bbec-da325fa853c3.jpg Eki Görüntüle 855108 Eki Görüntüle 855109 Eki Görüntüle 855112 $indir (1).jpg $ec5a708e-f801-4a87-9cb2-4cae62c6fc20.jpg $e4fcaba2-7781-4e52-9bee-e5d868417891.jpg $indir.jpg

bunlar da benimkiler ne güzeller yaaa :KK70:

aynı seriyi bende aldım bugün ekmek sepeti ve masa örtüsü yok ilave damacana örtüsü ve çaydanlık sıcak tutacağı war :)

ayy ben damacana ortusunu gormemiştim yoksa bende alırdım neyse bir ara gorursem alırım artık :))
masa ortusude bana tamamlayıcı gibi geliyor ondan aldım :) ikimizde güle güle kullanalım :KK16:

ayy ben damacana ortusunu gormemiştim yoksa bende alırdım neyse bir ara gorursem alırım artık :))
masa ortusude bana tamamlayıcı gibi geliyor ondan aldım :) ikimizde güle güle kullanalım :KK16:

amin inşallah:)) bende masa örtüsünü görmemiştim zaten desenine bayıldım dükkanda bu serinin neyi warsa hepsini verin dedim ama masa örtüsü yoktu heralde:) english home'a girince çıldırıyorum resmen yaa

amin inşallah:)) bende masa örtüsünü görmemiştim zaten desenine bayıldım dükkanda bu serinin neyi warsa hepsini verin dedim ama masa örtüsü yoktu heralde:) english home'a girince çıldırıyorum resmen yaa

hehe :)) internet sıtesınde var canım eğer almak istersen

kızlar bu pembe çizgili nevresim pamuk saten çift kişilik fiyatı 55 tl.. kendime aldım bi tane. başka almak isteyenler varsa kaçırmasın derim :KK6:

aa cok güzelmiş canım nerde satılıyo acaba bu arada pamuk saten oldgna eminmisin 55 tl fazla ucuz geldi de bana :26:

aa cok güzelmiş canım nerde satılıyo acaba bu arada pamuk saten oldgna eminmisin 55 tl fazla ucuz geldi de bana :26:

altıncıcadde sitesinde bulabilirsin detaylar kısmında öyle yazıyodu özellikle pamuk saten oldugu için aldım bakalım gelsin bi nasılmış anlıcaz olmadı geri yolla..

Arkadaşlar english home ürünlerine bayılıyorum çok şeyler aldım ama resim yüklemesini bilmediğim için yükleyemiyorum :KK43:(

X