Endemetrial polip ameliyatı oldum

Teşekkür ederim sen nasılsın. Aşılama oldum 11. Günümde test verdigimde 0.7 çıkmıştı pazartesi 15. Günüm olacak yine bhcg verecegim bakalım ümidim yk hayırlısı. Sende varmi bi gelişme
ikinci kez histereskobiyle kurtaj oldum rahmimi temizlemek amacli simdi tekrar incelenecek onlar. bakalim haftaya sonuclari alicam. doktor adet gun sayimi falan yazmistim iyi dedi ama yinede sonuclar cikmadan bisey belli olmaz . ameliyat oncesi buseferde kanim dusuk cikti ki normal adet oluyorum sukur artik gerci hap sayesinde ama olsun buda nimetmis valla. kanim enaz 124 olmasi gerek 9 cikti. birde tansiyonum 12-8cikiyo. normalde 11-10
kucugude 6-7-5 bucuk falan olurdu. oda niye yuksek bu ara onuda anlamadim. nebilim kafam karisti yani hayirlisi

ikinci kez histereskobiyle kurtaj oldum rahmimi temizlemek amacli simdi tekrar incelenecek onlar. bakalim haftaya sonuclari alicam. doktor adet gun sayimi falan yazmistim iyi dedi ama yinede sonuclar cikmadan bisey belli olmaz . ameliyat oncesi buseferde kanim dusuk cikti ki normal adet oluyorum sukur artik gerci hap sayesinde ama olsun buda nimetmis valla. kanim enaz 124 olmasi gerek 9 cikti. birde tansiyonum 12-8cikiyo. normalde 11-10
kucugude 6-7-5 bucuk falan olurdu. oda niye yuksek bu ara onuda anlamadim. nebilim kafam karisti yani hayirlisi
Rabbim şifa versin inşallah yaa yarın ne olacağımızı bilemiyoruz Allah beterinden saklasın inşallah bu son ameliyatınz olur. Peki yaşınız kaç

Canm sana birsey sormak istiyorum .su andada bende de hem kalinlik var hem polip var dediler.Polip cok buyumus benim.Rahim kalinliginin sebebi polip mi? birde ameliyat dedi cok korkuyorum.bugun baska bir hastaneye gidecegim. bana once kurtaj yapilacak sonra patolojiye gore ameliyat falan dedi

Merhaba polip ameliyatı oldunuz mu? Ben aşılama tedavisi için gittiğimde doktor bu şekilde gördü.. Ama hsgde çıkmadı.. Rahim filminde yanılma olabilir dedi doktor bu ay olacağım. Ama nasıl oluyor adetten önce mi sonra mı? Bir de iki yöntemi varmış küretaj ve histeroskopi.. Arasında baya ücret farkı da var.. Siz nasıl oldunuz

Merhaba polip ameliyatı oldunuz mu? Ben aşılama tedavisi için gittiğimde doktor bu şekilde gördü.. Ama hsgde çıkmadı.. Rahim filminde yanılma olabilir dedi doktor bu ay olacağım. Ama nasıl oluyor adetten önce mi sonra mı? Bir de iki yöntemi varmış küretaj ve histeroskopi.. Arasında baya ücret farkı da var.. Siz nasıl oldunuz
histerekobi rahme zarar vermeden bir cubuk gibi biseyle yapiliyor en sagliklisi o bildigim kadariyla.o da kuretaj ondada rahim temizleniyor

@merveteacher25 hamile diye biliyorum

Merhaba bende polip ameliyatı olacağım iki yöntemi varmış küretaj ve histetoskopi.. İkisinin arasında kaldım histeroskopinin maliyeti biraz yüksek.. Siz küretajı önerir misiniz
canim bende histereskobi oldum 2 kere 2. cisini de yeni oldum bilmem 2 aya yaklasti sanirim. histereskobi en iyisi . evlimisin cocuk dusunuyomusun yasin kac bilmiyorum histereskobi rahme hic zarar vermiyor dedi benim doktorum evet maliyetli ama iste bende cok maddi durumum yok ama oldum bazi seylerden fedakalrlik ettim iyi bi ozel doktor buldum cunku doktordan agzim yandiiiii

canim bende histereskobi oldum 2 kere 2. cisini de yeni oldum bilmem 2 aya yaklasti sanirim. histereskobi en iyisi . evlimisin cocuk dusunuyomusun yasin kac bilmiyorum histereskobi rahme hic zarar vermiyor dedi benim doktorum evet maliyetli ama iste bende cok maddi durumum yok ama oldum bazi seylerden fedakalrlik ettim iyi bi ozel doktor buldum cunku doktordan agzim yandiiiii
soracagin varsa sor canim cekinme.
sendd sadece polipmi var

Merhaba bende polip ameliyatı olacağım iki yöntemi varmış küretaj ve histetoskopi.. İkisinin arasında kaldım histeroskopinin maliyeti biraz yüksek.. Siz küretajı önerir misiniz
kurtaji narkozlumu yapiyolar bilmiyorum narkozsuzda yapiyolar onu biliyorum cok aciyo diyolar.
dogumdan betermis.ben narkozlu histerskobiyle oldum ikisinide biraz yuksek maliyetli ben bide doktoru disardan ozel getirdim. ameliyat oldugu icin tam tesekkullu hastaneye yonlendirdiler beni doktorum o hastaneyle anlasmaliydi kendisi ekstra para istedi. doktoruma cok guvendigim icin gozum para gormedi .
doktor cok onemli hele hamile kalmayi dusunuyorsan cok onemli

kurtaji narkozlumu yapiyolar bilmiyorum narkozsuzda yapiyolar onu biliyorum cok aciyo diyolar.
dogumdan betermis.ben narkozlu histerskobiyle oldum ikisinide biraz yuksek maliyetli ben bide doktoru disardan ozel getirdim. ameliyat oldugu icin tam tesekkullu hastaneye yonlendirdiler beni doktorum o hastaneyle anlasmaliydi kendisi ekstra para istedi. doktoruma cok guvendigim icin gozum para gormedi .
doktor cok onemli hele hamile kalmayi dusunuyorsan cok onemli

Merhaba kizlar ben bi kimyalsal bide 2.5 aylik dusuk yaptim vajinal ultrasonla bakildiginda poliplere rastlandi histeroskopi oldum belden uyusturularak cok kolay bi ameliyatti sonrasi cok agrimda olmadi oyle kanamada cok az oldu korkan varsa hic korkmasin birsuru poliplerim vardi hepsini kestigini soyledi doktorum bende izledim zaten o keserken ekrandan misir tarlasina benziyodu ayni hamile kalmak zor diyolar ama ben kalabildim fakat uzun surmedi doktorum bana dusmesindeki sebep sadece poliptir diyemem dedi yeni oldum ameliyatimi simdi kontrol gunumu bekliyorum doktorum bana enfeksiyondan kaynaklaniyor dedi bu polipler internettede hormon bozuklugu yaziyor anlayamadim

Merhaba,
Bugün geçen sene ki geçirdiğim dış gebelikten sonra ilk defa tekrardan kontrol için doktora gittim ve polip olabileceğini söyledi tam emin olamadı ve rahim filmi istedi. Bir de yumurta tembelliği var dedi. Şimdi her şey rahim filmine kaldı. Bir de sadece vajinal ultrason ile yumurta tembelliği anlaşılabilir mi kafama bu takıldı ve sormayı akıl edemedim. İnşallah polip değildir korkuyorum.

Merhaba,
Bugün geçen sene ki geçirdiğim dış gebelikten sonra ilk defa tekrardan kontrol için doktora gittim ve polip olabileceğini söyledi tam emin olamadı ve rahim filmi istedi. Bir de yumurta tembelliği var dedi. Şimdi her şey rahim filmine kaldı. Bir de sadece vajinal ultrason ile yumurta tembelliği anlaşılabilir mi kafama bu takıldı ve sormayı akıl edemedim. İnşallah polip değildir korkuyorum.
canim benim bildigim polip histerekobiyle belli oluyo . oyle ulttrosanla vajinali normali falan anlasilmaz diye biliyorum en azindan bana oyle oldu. yada doktorum kesinci oldukca oyuzden de olabilir.

Merhaba,
polip ara kanama yapabilirde yapmayabilirde buyuklugune bagli..
yumurta tembelligi icin bisey diyemiycem ama takip yaparak aanlasilir bence o fikrim ama bu bisey diyemiycem

polip ara kanama yapabilirde yapmayabilirde buyuklugune bagli..
yumurta tembelligi icin bisey diyemiycem ama takip yaparak aanlasilir bence o fikrim ama bu bisey diyemiycem
İşte bende çok emin olamadım araştırdım internette buralarda okudum ettim genelde ara kanaması olanlar,adet düzensizliği olanlarda oluyor hatta yumurta tembelliği içinde aynı şey yazıyor.bencede takip yapılıp anlaşılır hatta adetliyken bakılır diye biliyorum ve hormon testi falan da istemedi.o yüzden başka bir doktora daha görüneceğim sanırım ama rahim filmi kesin çözüm heralde

X