Endemetrial polip ameliyatı oldum

cocugun varmi benim var bi tane 4 senedir bekliyorum. iste akil hesap ediyo kalp suzuyo kaderde guluyo. Allahin dedigi olur. simdiye ben 3. dogurmustum hesaplarima gore basima bu isler geldi cok daraliyorum anlatamam . kimse anlamiyo kimseylede konusulmuyo cocugum olsun diyince bi tane var diyolar ama tutup baskasi icin farkli dusunuyolar oyuzden kimseyle konusmuyorum bu konulari kimse anlamiyo. kimseyle konusmuyorjm vu konulari bi esim. bi kaynanam destek bu konuda
Benim çocuğum yok canım ama seni anlayabiliyorum . Şimdi ben de bi tane olsun da diyorum ama istemek suç mu günah mı yani ? Senin yaşadıklarını hissettiklerini bilmeyenler dışardan konuşuyor . Söylemesi çok kolay bi de sana sorsunlar. Benim kendi ailem beni üzüyor bu konuda onlarla çatışıyorum . Eşimden Allah razı olsun hep yanımda ama ailem beni üzüyor .

Benim çocuğum yok canım ama seni anlayabiliyorum . Şimdi ben de bi tane olsun da diyorum ama istemek suç mu günah mı yani ? Senin yaşadıklarını hissettiklerini bilmeyenler dışardan konuşuyor . Söylemesi çok kolay bi de sana sorsunlar. Benim kendi ailem beni üzüyor bu konuda onlarla çatışıyorum . Eşimden Allah razı olsun hep yanımda ama ailem beni üzüyor .
bu konuda seni anliyorum demekki bu konuda aileler hastalikta destek olacagina bi tuhaf olabiliyo. kirici. bende konusmuyorum kimseyle esimle kayinvalidem yetiyo bana

bu konuda seni anliyorum demekki bu konuda aileler hastalikta destek olacagina bi tuhaf olabiliyo. kirici. bende konusmuyorum kimseyle esimle kayinvalidem yetiyo bana
Kendime çok kızıyorum bende de hata var . Bu işe onları katmayacaktım. Benim ailem artık eşim ondan başka bir aile üyesinin bilmesine gerek yok ki ilgilendirmez de ama başta yaptım o hatayı . Acele ediyorsunuz yok hemen ameliyat olma her doktora güvenme bilmem ne dolu vıdı vıdı

Kendime çok kızıyorum bende de hata var . Bu işe onları katmayacaktım. Benim ailem artık eşim ondan başka bir aile üyesinin bilmesine gerek yok ki ilgilendirmez de ama başta yaptım o hatayı . Acele ediyorsunuz yok hemen ameliyat olma her doktora güvenme bilmem ne dolu vıdı vıdı
bak ben dr cok guveniyorum bu da ozel ama baska kaynanam kanserdi ilk muanede olabilir dedi hemen sakir sakir soyledi herseyi muanenesinde hersey yok ozel hastaneyle anlasmali durumum Allaha sukur nediyim ama esimden Allah razi olsun. bi kere agzini acip bi laf etmedi kizim var bana yeter dedi hep ben aglarken . ben bu dr da rahatim dedim. ona goturdu parayi sorun etmedi. esim cok anlayisli . zaten esin varsa baskasina gerek yok. huzur evde huzur olsun. herkesle hersey konusulmaz bu gercekkk

bende dr a gidecem ya gene parca alinacak bakilacak hastaligim gectimi. cok gerginim oyuzden. bi hamile kalabilsem hastaligimda temizlenir belki

bak ben dr cok guveniyorum bu da ozel ama baska kaynanam kanserdi ilk muanede olabilir dedi hemen sakir sakir soyledi herseyi muanenesinde hersey yok ozel hastaneyle anlasmali durumum Allaha sukur nediyim ama esimden Allah razi olsun. bi kere agzini acip bi laf etmedi kizim var bana yeter dedi hep ben aglarken . ben bu dr da rahatim dedim. ona goturdu parayi sorun etmedi. esim cok anlayisli . zaten esin varsa baskasina gerek yok. huzur evde huzur olsun. herkesle hersey konusulmaz bu gercekkk
Eşin ne güzel demiş bak bence kendini hiç üzme eşin her durumda yanında sana o güveni vermiş bana yeter kızım demiş ne güzel bi şey . Parayı da sorun etmemiş Allah’a şükür canım bak durumunuz olmasa nasıl gideceksiniz özele . Olmasa da insan şartları zorluyor istediği için . Biz ilk başta devlete gitmiştik bi kere onda doktoru dahi göremedik sinir krizi geçirdik ondan sonra da başkent hast. Gitmeye başladık . Tabi ki yoluna devam et ama kendini üzmen yıpratman için hiç bi sebep yok eşin yanında destek oluyor çok şükür halimize .

bende dr a gidecem ya gene parca alinacak bakilacak hastaligim gectimi. cok gerginim oyuzden. bi hamile kalabilsem hastaligimda temizlenir belki
Bazı hastalıklar öyle oluyor doktor diyormuş hamile kalırsan iyileşirsin diye çok garip değişik geliyor . İnsanı iyileştirme durumu oluyor hamilelikte çok ilginç

Eşin ne güzel demiş bak bence kendini hiç üzme eşin her durumda yanında sana o güveni vermiş bana yeter kızım demiş ne güzel bi şey . Parayı da sorun etmemiş Allah’a şükür canım bak durumunuz olmasa nasıl gideceksiniz özele . Olmasa da insan şartları zorluyor istediği için . Biz ilk başta devlete gitmiştik bi kere onda doktoru dahi göremedik sinir krizi geçirdik ondan sonra da başkent hast. Gitmeye başladık . Tabi ki yoluna devam et ama kendini üzmen yıpratman için hiç bi sebep yok eşin yanında destek oluyor çok şükür halimize .
haklisin canim hastalik insani yipratiyo. iste dr a ilk gittigimde 1 seneden once alicaz dedi ben sonraki ay normal adet gorunce aaa dedim duzeldim sonra gene ayni oldum. velasil sana ameliyat ol demem olmada demem cunku iyi olur Allahtan kotu olur kuldan kararini ver. ben keske ilk gittigimde olsaymisim diyorum cunku hemen duzeldim ben ilacla. he parca sonucu ne gelcek onu Allah bilir bakalim gorecez

haklisin canim hastalik insani yipratiyo. iste dr a ilk gittigimde 1 seneden once alicaz dedi ben sonraki ay normal adet gorunce aaa dedim duzeldim sonra gene ayni oldum. velasil sana ameliyat ol demem olmada demem cunku iyi olur Allahtan kotu olur kuldan kararini ver. ben keske ilk gittigimde olsaymisim diyorum cunku hemen duzeldim ben ilacla. he parca sonucun ne gelcek onu Allah bilir bakalim gorecez
Salı günü olacağım ameliyatı inşallah sorunsuz geçer ondan sonra 3 ay deneyeceğiz doğal yollardan . Ben olacağını düşünüyorum en azından inanıyorum yani

Kızlar tekrar merhaba bugün histeroskopi oldum rahmimdeki polip alınd 10 dakika bile sürmedi genel anesteziyle uydum hiç bi şey hissetmedim . Yok denecek kadar az ağrım oldu yarım saat dinlenip tekrar doktorumun yanına gittim yürüyerek . İnşallah 3 ay içinde güzel haberlerle gelirim aranıza :)

Kızlar tekrar merhaba bugün histeroskopi oldum rahmimdeki polip alınd 10 dakika bile sürmedi genel anesteziyle uydum hiç bi şey hissetmedim . Yok denecek kadar az ağrım oldu yarım saat dinlenip tekrar doktorumun yanına gittim yürüyerek . İnşallah 3 ay içinde güzel haberlerle gelirim aranıza :)
gecmis olsun. inisAllah guzel haberlerle

Merhabalar gebelik icin tedavi gördüğüm sirada doktorum rahim duvarnda polip olduğunu gördü ve alınması gerektiğini söyledi emin olmak için farkli bir doktora göründüm o da aynı şeyi söyledi ve bunun üzerine 9 ocak da ameliyat oldum aynı zamanda doktorum rahim filmi de çekmiş ameliyat sonrası yoğun bi adet sancısı şeklinde sancim oldu tabi ameliyathanenin soğuk olması da sanciya sebepti ağrı kesici iğne vuruldum sonrasında sancim hic olmadi cok korkmustum ama o kadar da acılı bi operasyon değilmiş suan kanamam var bi haftaya gecer dedi doktor çok heyecanlıyım inşallah gebelige engel poliptir 24 yaşındaym ve pkoluyum kader yolu arkadaşlarımla konuşmaya ve tecrübeleri paylaşmaya çok ihtiyacım var..
nasilsin bi gelisme varmi

X