Endemetrial polip ameliyatı oldum

İşte bende çok emin olamadım araştırdım internette buralarda okudum ettim genelde ara kanaması olanlar,adet düzensizliği olanlarda oluyor hatta yumurta tembelliği içinde aynı şey yazıyor.bencede takip yapılıp anlaşılır hatta adetliyken bakılır diye biliyorum ve hormon testi falan da istemedi.o yüzden başka bir doktora daha görüneceğim sanırım ama rahim filmi kesin çözüm heralde
bilemedim canim bilen biri dese saana keske ..
git baaka dr ada aklinda kalacagina

Selam arkadaşlar.

Histereskopi yaptıranlar veya yaptırmayı düşünenler...

Hangi merkezde hangi doktora yaptırdınız/yaptıracaksınız ???

Aynen öyle yapacağım filmi çektirdikten sonra başka bir doktora daha gideceğim
Cnm sen rahim filmini cektirmeden vajinal ultrasonla kontrol edebilecek başka bir doktora gitsen. Ben de aldırdım bu süreçleri az cok biliyorum bence senin doktor anlamamış.Vajinal ultrasonda hersey şak diye gorunuyor .milimetresine kadar. Belki rahim filmine de gerek kalmaz da boşuna skntı cekmezsin diye diyorum.

Aynen öyle yapacağım filmi çektirdikten sonra başka bir doktora daha gideceğim
Merhaba, film çektirmek bence de en doğrusu. Ben bir yıl önce ultrasonda polip görüldüğü için histeroskopi olmuştum. Bu yıl rahim filmi çekilince rahimde perde/şekil bozukluğu olduğu görüldü ve bu nedenle ikinci defa histeroskopi olmak durumunda kaldım. Eğer önce farkedilseydi tek seferde halledilmiş olacaktı ve bir yıl kaybetmeyecektim belki.

valla yazilanlarida okudum gercektende histereskobi olduktan sonra gebe kalinacakmis gibi hissediyor insan sonrada olmayincada daha kotu oluyo enazindan bende oyle oldu. ikinci kez histereskobi olali 4 ay olacak. zaten 3 ay olmadin dedi . e sorunlar halloldu niye olmuyo diyor insan.. herseyin zamani var Rabbim yardimcimiz olsun

valla yazilanlarida okudum gercektende histereskobi olduktan sonra gebe kalinacakmis gibi hissediyor insan sonrada olmayincada daha kotu oluyo enazindan bende oyle oldu. ikinci kez histereskobi olali 4 ay olacak. zaten 3 ay olmadin dedi . e sorunlar halloldu niye olmuyo diyor insan.. herseyin zamani var Rabbim yardimcimiz olsun
Benim de histereskopiden sonraki ilk deneme ayım.. doktor 6 ay deneyin dedi. Bakalım ne sonuc alacagım, ama pek umudum yok

Benim de histereskopiden sonraki ilk deneme ayım.. doktor 6 ay deneyin dedi. Bakalım ne sonuc alacagım, ama pek umudum yok
Allah tan umut kesilmez umudumu yitirdim deme lutfen kac yasindasin.???
gencsindir daha
banada 6 ay dedi sonra gene gittim busefer 3 ay sonra gel dedi simdide esim yeter artik bir tane var ben yoruldum gercekten takinti yaptim psikolojim bozuldi her ay oldumu olacakmi
Allah im Sukurler olsun ki bi kizim var 9 yasinda oldu 4 seneyi gecti iste 2. icin uğraşali

demekki dr hep 6 ay veriyo
ben kadina okadar israr ettimki tamam 3 ay sonra gel dedi ozaman konusuruz dedi.
ama esim biraz bekleyelim diyor ben de bunaldim.
sur3kli dr a gtmek de bunaltiyo bazi seyleri akisina birakma lazim ne yapsakta bos.
yani Rabbim verecekse dogacaksa o olur .
bazi seyler vesile olur inisAllah bu histereskobi olan arkadaslarada vesile olur da bebegine kavusur herkes

Cnm sen rahim filmini cektirmeden vajinal ultrasonla kontrol edebilecek başka bir doktora gitsen. Ben de aldırdım bu süreçleri az cok biliyorum bence senin doktor anlamamış.Vajinal ultrasonda hersey şak diye gorunuyor .milimetresine kadar. Belki rahim filmine de gerek kalmaz da boşuna skntı cekmezsin diye diyorum.
rahim filmim temiz çıktı çok şükür polip falan çıkmadı sadece dış gebelikten dolayı tıkanıklık vardı. onu da ikinci ilacı verince açtılar. Bu ay denedik bakalım hayırlısı Allah'tan inşallah herkesin gönlündeki olur,Rabbbim kimsenin kucağını boş bırakmaz.

Merhaba, film çektirmek bence de en doğrusu. Ben bir yıl önce ultrasonda polip görüldüğü için histeroskopi olmuştum. Bu yıl rahim filmi çekilince rahimde perde/şekil bozukluğu olduğu görüldü ve bu nedenle ikinci defa histeroskopi olmak durumunda kaldım. Eğer önce farkedilseydi tek seferde halledilmiş olacaktı ve bir yıl kaybetmeyecektim belki.
Aynen öyle her şey tamamen ortaya çıkıyor rahim filminde. Çok şükür atlattım baya kötü bir deneyimdi benim için ama bitti Allah'ım tekrar yaşatmasın.

Arkadaslar konuyu okudum bir cok kisi histeroskopi ile polip aldirmis maliyeti nedir kimse fiyat yazmamis ben ona gore maddi olarak kendimi hazirlayip operasyona gidicem
eger devletteyse uygun . fakat ozelse ben 2 kez yaptirdim 2. temmuzdaydi simdi nekadardi bilemiycem dr um disardan geldi anlasmaliydi asagi yukari 2500 falan rahat tutuyo . ama dr hastanedeyse nekadar tutar bilemem.
simdi herseye zam geldi fark varmidiri onuda bilemiycem.
polipte aldirsan benim gibi farkli bir hastaliginda olsa hisyereskobi rahim temizlenmesi gibi bisey dusun yani o islemin fiyati cikanlar patolojiye gidiyo ordan polipmi baska bisey varmi herseye bakiliyo. dilerse n olacagin hastanenin muhasebesini ara histereskobi fiyatini sor yada dr un da fiyat verir .
aklina takilan bisey varsa sorabilirsi n bana

eger devletteyse uygun . fakat ozelse ben 2 kez yaptirdim 2. temmuzdaydi simdi nekadardi bilemiycem dr um disardan geldi anlasmaliydi asagi yukari 2500 falan rahat tutuyo . ama dr hastanedeyse nekadar tutar bilemem.
simdi herseye zam geldi fark varmidiri onuda bilemiycem.
polipte aldirsan benim gibi farkli bir hastaliginda olsa hisyereskobi rahim temizlenmesi gibi bisey dusun yani o islemin fiyati cikanlar patolojiye gidiyo ordan polipmi baska bisey varmi herseye bakiliyo. dilerse n olacagin hastanenin muhasebesini ara histereskobi fiyatini sor yada dr un da fiyat verir .
aklina takilan bisey varsa sorabilirsi n bana
Ayyy hamilelik takvimini gördüm cooook mutlu oldum. Histereskopiden kaç ay sonra hamile kaldın tam olarak?

X