Endemetrial polip ameliyatı oldum

k
Kist normal bi durum değil mi. Dr gerçekten para uğruna heba etmiş seni ya kv demin diye bi hastalık ilk kez duydum arastrcagm inşallah büyük bi hastalık değildir Rabbim şifa versin. Aşılama icin tabiki yumurta buyutucu ilac vr catlatma iğnesi veriyor iğneden 36 s sonra aşılama yapiliyor adetin 5inci gününden itibaren ikinci haftanin sonuna tekabul ediliyor galiba iste bi sonraki adet tarihine kadar belli oluyor tutup tutmadığı dene bencede öncelikle kanama problemin çözülsün bi inşallah
kist e gelince acillik oldum agrisindan duramadim da. sonrada bunlar geldi basima ah ah Rabbim buyuktur. Mevlam ne eylerse guzel eyler neyapican iste .sukur kizim var

Polipten haberim yoktu evet. Onceki histereskopide oyle 5 dk bakip gondermislerdi baska hastanede yapilmisti. Diger testlerin hepside yapildi genetigine kadar. 4 defa tup bebek tutmatinca gogsen beye gittim tekrar bakalim histereskopiyle emin olalim dedi ve polipler cikti. Onca eziyet onca caba onca masraf bosuna gitmis.

Rahim hilminde rontgen seklinde goruntuleme aliniyor canim histereskopi ayri kamerayla girip canli canli izliyirlar o zaman bulduklarina mudahele edebiliyorlar
Merhaba ben de Göğşen bey e gidiyorum canım polip olduğunu hamileliğime engel olduğunu söyledi alacak ama fiyatını soramadık sen ne kadara yaptırmıştın polip ameliyatını

Çok teşekkür ederim canım şimdi giderken hazırlıklı gidelim her duruma karşı . Herkes çok farklı fiyatlar yazmış emin olamadık biz de
Dogru canim bende ayni durumdaydim. Biseyler ogrenmeye calisiyordum hep. Ama sekreter kizlara sorarsan onlar bilgi veriyorlar. Birde eger tedaviye baslarsan embriyoskop yaptir mutlaka. Embriyolari acmadan kamerayla takip ediyorlar. Daha saglikli oluyor ona da 800 kusur odemistim gerci benim tutmadi ama dr dan cok memnunum yine orda denicem biraz birikim yapmam lazim. Ve ameliyat oldum o arada da 6 ay sure verdi.

Dogru canim bende ayni durumdaydim. Biseyler ogrenmeye calisiyordum hep. Ama sekreter kizlara sorarsan onlar bilgi veriyorlar. Birde eger tedaviye baslarsan embriyoskop yaptir mutlaka. Embriyolari acmadan kamerayla takip ediyorlar. Daha saglikli oluyor ona da 800 kusur odemistim gerci benim tutmadi ama dr dan cok memnunum yine orda denicem biraz birikim yapmam lazim. Ve ameliyat oldum o arada da 6 ay sure verdi.
Henüz tedavi olacağını söylemedi o et parcasını aldıktan sonra serbest bırakacağım sizi 3 ay içinde yine olmazsa başlarız dedi insallah gerek kalmadan hamile kalırım ama gerek olursa da mutlaka sorarım doktora senin dediğini canım çok teşekkür ederim . Dediğin gibi sordum sekreterlere de salı günü olacak bakalım ondan sonra da bekleyeceğiz :)

Henüz tedavi olacağını söylemedi o et parcasını aldıktan sonra serbest bırakacağım sizi 3 ay içinde yine olmazsa başlarız dedi insallah gerek kalmadan hamile kalırım ama gerek olursa da mutlaka sorarım doktora senin dediğini canım çok teşekkür ederim . Dediğin gibi sordum sekreterlere de salı günü olacak bakalım ondan sonra da bekleyeceğiz :)
Hayirlisi olsun cnm insallah guzel haberlerini aliriz

Evet bende de var salı günü alacak doktorum ufak bi operasyon dedi genel anestezi dedi herkes aldır diyor engel oluyormuş . Ondan başka bir probleminiz yok dedi çok şükür . Siz de aldırdınız mı ?
evet 5 ayi gecti. 6 aydir .tekrar oarca alinip bakilacak sadece polipler degil endemetrium hiperplazi teshisi kondu bana pregesteron dusuk oldugundan giderek artan gun sayisi ve yogunlasmasiyla ki son zamanda ara kanamamda oluyodu 10 gun temiz kaliyodum enfazla bide ara kanamam oluyodu bende oldum. benim baska hastaligimda vardi ama adetim bitmiyodu.pregesteron dusuk oldugundan. ben 4 sene once farkli bi drun verdigi ki kendisi beni o zaman sadece kist icin ameliyat etmek icin cok israr etmisti ki kendisi ozeldi. onun guya kistlerimi eritmek icin verdigi ilaclardan sonra oldum ben. yoksa daha once hic boyle bisey olmadim. bakalim sindi neolcak . sukur edin sizin baska biseyiniz yok polip basit bisey. ama dr nu iyi sec dr cok onemli bence

evet 5 ayi gecti. 6 aydir .tekrar oarca alinip bakilacak sadece polipler degil endemetrium hiperplazi teshisi kondu bana pregesteron dusuk oldugundan giderek artan gun sayisi ve yogunlasmasiyla ki son zamanda ara kanamamda oluyodu 10 gun temiz kaliyodum enfazla bide ara kanamam oluyodu bende oldum. benim baska hastaligimda vardi ama adetim bitmiyodu.pregesteron dusuk oldugundan. ben 4 sene once farkli bi drun verdigi ki kendisi beni o zaman sadece kist icin ameliyat etmek icin cok israr etmisti ki kendisi ozeldi. onun guya kistlerimi eritmek icin verdigi ilaclardan sonra oldum ben. yoksa daha once hic boyle bisey olmadim. bakalim sindi neolcak . sukur edin sizin baska biseyiniz yok polip basit bisey. ama dr nu iyi sec dr cok onemli bence
Çok geçmiş olsun canım benim . Öyle diyoruz neler var işin içine girmeyince insan hiç bilmiyor böyle şeyleri . Şimdilik başka bir sorun yok ama olmayacağı da kesin değil tabi . Doktorumu çok seviyorum ve güveniyorum sonuçlarımı başka bit doktora bile göstermek istemedim . Önce Allah’a sonra doktorlara emanetiz. Senin yaşın kaçtı canım ?

cocugun varmi benim var bi tane 4 senedir bekliyorum. iste akil hesap ediyo kalp suzuyo kaderde guluyo. Allahin dedigi olur. simdiye ben 3. dogurmustum hesaplarima gore basima bu isler geldi cok daraliyorum anlatamam . kimse anlamiyo kimseylede konusulmuyo cocugum olsun diyince bi tane var diyolar ama tutup baskasi icin farkli dusunuyolar oyuzden kimseyle konusmuyorum bu konulari kimse anlamiyo. kimseyle konusmuyorjm vu konulari bi esim. bi kaynanam destek bu konuda

X