En yakınımken, en uzağım olması..

canım çok ilginç . eşinin böyle davranması. kafam karıştı. herşey böyle yolundayken ne oldu adama

Psikiyatri konusnda kimse ikna edemiyor, en son babası hakimle konuşcam gizlice gitmeden boşanmasına izin vermicem dedi ama bilmiyorum. Tabi sadece ben değil, hayatında herşey, herkes, tüm değerler yerinden oynuyor ama en kolayı beni hayatından çıkartmak oldu onun için.

Bakın sizin göremediğiniz bir şey var kesin.
Eşimin çok samimi bir arkadaşı boşanmıştı karısıyla boşanma aşamasında sorun nedir belki bir şey yapabiliriz diye sormuştum kadın da sizin gibi bilmiyorum inanın deli olacağım çözemiyorum demişti.
Boşandıktan çok sonra eşime söylemiş boşanma sebebi olarak cinsel doyumsuzluğu göstermiş sanırım çok monoton bir cinsel hayatları varmış kadın cinselliği görev olarak görüyormuş o ise daha özgür yaşamak adına bitirmiş. Sanırım hala boşandığı eşi bu nedeni bilmiyor.

evet kesinlikle görmediğiniz eşinizin size söyleyemediği bi şeyler var. y

Insanlar degisebilir
Tek yapabileceğiniz sey onun yeni gorus ve hayat tarzına saygi duymak
Belki birbirinizi biraz rahat birakirsaniz evlilik kurtulabilir
Ama alkol vs benim kabul edebilecegim seyler degil demissiniz
O zaman guzelce ayrilmak en mantiklisi

Evet muhakkak vardır bi sebep dediğiniz gibi ben belki de hiç bilemicem. Ama ne bilim bu konuda uyumsuz olsak anlardm gibi geliyor bilemiyorum. Bizdede ortak yakın erkek arkadaşlarıyla konuştuğunda net değilim hiç mutlu da değilim bir neden yok, hatta deli gibi pişman olma ihtimalim ağır basıyor ama denemek istiyorum demiş. Söyleyecek söz kalmıyor.

Pekı ya neden ayrılmak ıstıyor oyleyse
hayata aynı pencereden bakmıyorsanız desek bıle yıne sızın ıstedıgı gıbı bırı olmadıgınız ortaya cıkıyor.

en azından onun bu kadar rahat olmasına izin vermeyin..
istemiyor mu? istemesin.. siz de mesafenizi koyun..
heleki sarılmasına izin vermeyin asla..
sizi kaybettiğini anlamamış ki henüz..

Nedense aynı şeyleri düşündüm. Çünkü eşin tavrına anlam veremedim, bir bocalama kimlik karmaşası yaşıyor gibi geldi. Ne bileyim ya da ben çok fesatça düşünüyorum...

bukadar güzel ayrılmayı beceremiyorum. Tamam madem istemiyosun madem değiştin bitsin demek ve uğradığım haksızlığı yok saymak ağır geliyor.

Nedense aynı şeyleri düşündüm. Çünkü eşin tavrına anlam veremedim, bir bocalama kimlik karmaşası yaşıyor gibi geldi. Ne bileyim ya da ben çok fesatça düşünüyorum...

Evet zaten bir kimlik bunalımı
bocalama yaşadığı çok açık.
Buna cinsel eğilim neden dahil olmasın ki.
Fesatlık değil bizimkisi
Konuyu her açıdan ele almak diyelim :=)

Evet zaten bir kimlik bunalımı
bocalama yaşadığı çok açık.
Buna cinsel eğilim neden dahil olmasın ki.
Fesatlık değil bizimkisi
Konuyu her açıdan ele almak diyelim :=)
Evet dediğim gibi benmde düşündüğüm bişeydi okadar şeyler duyuyoruz ki. Ama bunu öğrenemem sanırım hiçbir zaman

Son olarak yaptığınız bir yanlış var kocanızla iletişimde olmak şimdi diyor ki ne zaman istersem dönerim onun rahatlığı var kesinlikle iletişimi kesin o ve ailesiyle sizinle konuşmak isterse yok deyin sizi görmesine izin vermeyin belki o zaman sizi kaybetmenin ne olduğunu anlar ve kafası dank eder.

en azından onun bu kadar rahat olmasına izin vermeyin..
istemiyor mu? istemesin.. siz de mesafenizi koyun..
heleki sarılmasına izin vermeyin asla..
sizi kaybettiğini anlamamış ki henüz..
Aslında ben ona geri dönüş kapısı bırakmadım. Eylülde getir evrakları imzalıcam bitsin dedm, hatta napıcaksın ne ediceksn vs diye sorduğunda seni ilgilendirmez benm hayatım benm yolum diyorum. Ama gerçekten bukadar şeye rağmen sevgim azalmadı

zaten o bir süre sonra köpek gibi pişman olup dönmek isteyecek. bundan eminim.

çok zor gerçekten.

hayatının şokunu yaşamamış eşin hele bir yaşasın gelen gideni aratır.mula arayacak seni ahın yanına kalmaz merak etme .böyle insanlara hayret ediyorum neden huzurlu yuvasını yıkarlar. adınıza üzüldüm

zaten o bir süre sonra köpek gibi pişman olup dönmek isteyecek. bundan eminim.
aynen öyle.
boşanacaklar.
bir iki ay serseri gibi takılacaktır.
sonra E efsun_n be pişmanım affet beni diye yalvaracaktır.
küçük bir ihtimal ise dönmeyecek oradan oraya savrulduğu hayatına bir şekilde devam edecektir.

+1

Durumunuza çok üzüldüm aslında. Her şey çok güzel gittiğini düşündüğün bir anda hayatın alt üst oluyor. Umarım eşin de siz de karmaşanızı kısa zamanda atlatırsınız. Ancak nacizane tavsiyem artık kendisiyle muhattap olmayın. Eve gelsin eşyalarını taşısın, sizin artık O'na yabancı olduğunuzu görsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…