En yakınımken, en uzağım olması..

İyi ama ben de zaten aynı şeyi söyledim.
Aldatılmak da
Haksızlığa uğramakta aynı ölçüde yaralar.
Yanlış anladım sanırım.

Fakat şuna katılmıyorum.
İki insan evlendiğinde bu ömürlük olacak diye bir kaide söz konusu olamaz.
Taraflardan biri ayrılmak istiyorsa
bu onun vicdansız olduğu yada yarı yolda bıraktığı anlamına gelmez.
Senin için geçerli olmayan sebepler
ayrılmak isteyen için son derece önemli olabilir.
Ki zaten bu yazdıklarımın senin konunla hiç alakası yok.

Yok işte bak burda tıkanıyorum yok. Ben ona defalarca git dedim takıl arkadaşlarında istedi ama bir türlü kısmet olmadı. Gerçekten çok sevgi dolu bir adamdı bana karşı Ben şimdi herkese soruyorum kardeşlerime, ailesine, eltime siz hiç anlamadınz mı bu adamın mutsuzluğu(çok sık görüşülür) yok diyorlar inanmıyorlar.

Herkes rol yapmış ozaman bunca zaman diyor, o da olamaz en fazla ne kadar yaparsın 6 yıl sürermiydi rol. Yada sabah yaparsın akşam yapamazsn bi yerde patlak verirsin.

Yok yanlış anlamadm bende destekledim sizi düşüncelerimle:)

şunun için sordum bu soruyu,hani adam bir gece çıkar birşeyler yaşar,sonrasında bu hatayla beraber geri dönemez..sizin de kabul etmeyeceğinizi bilir..
bir de mesela şu an yanında kaldığı arkadaşı ile ne zamandır görüşüyor,samimi belli ki yoksa 2 aydır kalamazdı yanında..hangi ara görüşüyordu da bu kadar samimi?
bir de 4 sene ses yükseltmeden tartışma olmadan,her gece sarılıp uyunan evlilik rutine bağlamamaış mıdır sizce de? yani aileler anlaşıyor,işler mükemmel,maddi manevi sorun yok,herşey 4x4 lük değil ki hayatta..şu analttığınız tabloda bir eksik var..ya oynanan tablo ya da eksik hisler var..

Bence eşin muhafazakar hayatından sıkılmış. Farklı bir yaşam istiyor. Senin asla taviz vermeyeceğini biliyor ve kapana kısılmış hissediyor bu yüzden.

Liseden yakın arkadaşı yanında kaldığı kişi. zaten diğer tüm arkadaşları evli ve hepsi bunun hata olduğunu düşünüyor.tek bekar arkadaşıyla kalıyor. Biz onla hiç samimi olmadık yapı olarak farklı bri ama eşim hala kaldığına göre halinden memnun. Rutin demeyelim, ya öyle hiçte olmadı değil tabiki ses yükseltirsin ama çok sudan sebepler basit şeyler. Genel anlamda bahsediyorum gerçekten uyum olarak iyiydik

Zor geliyor arkadaşım gerçekten zor geliyor. Adam bana dese ki seni istemiyorum çünkü şu şu.. gerçekten daha kolay olacak. Ama böyle eksik diyorum bu hikaye eksik.

ayrılırken dürüst davranacak kadar karakterli bir erkek var mı acaba? binde bir. allah dayanma gücü versin. ama şu adamın karşısında bir beton gibi ol lütfen. bir damla gözyaşını bile görmemeli. hala yapabilirsin geç değil. o kadar metanetle karşıla ki adam neye uğradığını şaşırsın.

Bence eşin muhafazakar hayatından sıkılmış. Farklı bir yaşam istiyor. Senin asla taviz vermeyeceğini biliyor ve kapana kısılmış hissediyor bu yüzden.
Evet bu da var, ama eşim ünide ailesinden ayrıydı ve istediği gibi bir hayat yaşayabilirdi ama yaşamadı ve benmle evlemeyi tercih etti. 30 yaşında mı aklına geldi böyle bir hayatta bukadar büyük bir hakka giriyor.Bunu da anlamıyorum

Ağlamıyorum canım gerçekten güçlü olmaya çalışıyorum. Zaten öyle iletişimimz yok çok kısıtlı. Ama hikaye bittikten sonra ağlamışım,güçlü durmuşum, güçsüz olmuşm ne önemi varki diyorum

Birlikte yaşadığı erkek arkadaşıyla
arasında bir şey olmasın Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki
artık her ihtimali düşünmekte fayda var.
Sonuçta hala sana sarılması falan, vicdanen rahatsız bu adam.
tam bebek çalışmaları esnasında
yapamicam diyerek çekip gitmesi.
Bu evlilik bir paravan olabilir mi, Aklımda deli sorular.

Bu tür şeylerin yaşı ve zamanı yok aslında. İnsanı neyin tükettiği hakkında fikrim yok ama böyle değişim yaşayan insan sayısı çok. Koyu bir ateist olarak 30 yılımı geçirdim ve 30 yaşımdan sonra inanç sahibi oldum mesela ben de. Ailemin dinle hiç alakası yoktur çevremin de öyle. Oruç tutmak istiyorum dediğimde gözlerini pörtleten insanlar var öyle diyeyim sana. Neden ateist olmayı bıraktın dersen, inan bilmiyorum. Zaman,şartlar, benim düşüncelerim değişti. Eskiden aşırı özgürlükçüydüm, evlendiğimde eşimden ayrı adım atmak istemedim. Alkol alırdım oldukça fazla, bunu da bıraktım kullanmıyorum, sigarayı bile bıraktım. Eşim mesela bunları kabullenemese beni eski hayatıma zorunlu kılsa çok bunalırdım.

Haha aynısını sordum desem,aklıma gelenler arasındaydı olmadığını söyledi güvenmek istedim:)

Ama şöyle bişey var eşim okadar muhafazakar bir ailede büyüyememiş, egeli bir aile. ailede tek kapalılar sonradan gelen gelinler öyle düşünün o da çocukların tercihi öyle insanları seçmişler. Eşimde istese çok rahat biriyle evlenirdi ailesi karşı çıkmazdı ama ilk tanıştığımızda tercihinin bu yönde olduğunu söyledi. Bende zaten çok uçlarda değilim, kapalıyım fakat eksiğim. Ama tabiki içki benm için büyük sorun.Onu konuştuk ilk gün.Öyle bir hayatsa tercihin ben yokum diye. Peki bir insan ne olurda içinde böyle bir değişim yaşar birden bire.

yanında kaldığı arkadaşının tesiri altına girmiş.
kendi içinde de çözümleyemediği birşeyler de varmış belli ki.
kişilik olarak zayıf karakterde olduğunu düşündüm.
artık aralarında nasıl bir diyolog geçiyorsa senden evliliğinden ailesinden bile vazgeçebiliyor.
muhakkak bu tarafından yaklaşın olaya.
ve mutlaka bir psikiyatr ile görüştürün.
muhtemel uzun süredir sakladığı bir takım sorunları varmış bu adamın.
kaçıp kurtulmak isteyişi bundan.
dininden uzaklaşabilir bir insan olabiliyor bunlar.
ama eşin aynı zamanda evliliğini de bitiriyor.
evini de terk ediyor.
aileden de kopuyor vs.
büyük bir travmatik hareket bu onun hayatı için.
ve buna iten muhakkak güçlü bir sebebi var içinde.
dr. konusunda ikna edin,birilerine anlatmasını sağlamalısınız

Haha aynısını sordum desem,aklıma gelenler arasındaydı olmadığını söyledi güvenmek istedim:)

Kolay güvenmişsin demek ki :)
O erkek arkadaşı kıskanmış ve yeter artık diye rest çekmiş de olabilir
O kadar ailesi aramış falan çocuğu
niye oralı olmuyor mesela

Konuyu sulandırmama ramak kaldı, susayım

30 yaş ve 40 yaş, insanın kendi hayatını masaya koyduğu ve her şeyi sorguladığı bir yaşmış diye duymuştum.

Ya atladınız bıseyler var
Ne bıleyım adam cok gulectır sız surat asık gezersınız, ya da yatakta ıyı degılsınızdır.

Ya da kesınlıkle bırı olmalı
Buradan bakınca boyle gozukuyor

Valla cinsel anlamda gayet iyiyken belki de inanamadım bilmiyorum ki, değildir canm diyorum şuan başka da bişey diyemiyorum:)

Ya atladınız bıseyler var
Ne bıleyım adam cok gulectır sız surat asık gezersınız, ya da yatakta ıyı degılsınızdır.

Ya da kesınlıkle bırı olmalı
Buradan bakınca boyle gozukuyor
Değil ya gerçekten değil:) dışardan bakıldığında ikimizde dikkat çekici tipleriz, yani her ortamda hemen beğeniliriz.Ki onun ailesi beni ondan daha çok sever. 2 aydır annesi 1 kere aramadı oğlunu.Konuşamıyor ağlamaktan. Diğer konu da da hiç eksik hissetmedim kendimi ama onun içini bilemem tabi. Başka birine gelince bukadar ortak hayatın içinde hangi ara olurda ben anlıyamam diye düşünüyorum. Ama tel olsun, sosyal medya vs.hep elimizn altında.Asla yapmaz diyemem ama öyle hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…