En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

Hafta sonu bir tane mor elbise aldım,akşam eşim diyorki çok aradınmı bu rengi diyorben bulurum didim :KK45::KK45: yok yani birde hafif mini bir elbise :KK53:
Mor renge bayılırım, sen de açık tenlisin gayet de güzel olur. Eşin kıskanıyor bence seni çekemiyor genç kalışını :KK51:
Güle güle kullan ablacım.

Mor renge bayılırım, sen de açık tenlisin gayet de güzel olur. Eşin kıskanıyor bence seni çekemiyor genç kalışını :KK51:
Güle güle kullan ablacım.

İlk defa mor aldım,tek kalmış kaptım hemen aldım,birde çakma sarışın olunca,yok ya öyle kıskançlık huyu yoktur onda.
Sağol hayatım,daha iyileri sana olsun :KK60:

İlk defa mor aldım,tek kalmış kaptım hemen aldım,birde çakma sarışın olunca,yok ya öyle kıskançlık huyu yoktur onda.
Sağol hayatım,daha iyileri sana olsun :KK60:
Öyle kıskançlık değil abla, senin taş gibi olduğunu görüp ahlanma vahlanma halleri :KK68:
Koyu mor rengini çok severim. Moru lacivert veya beyaz ile kombin yapmaya bayılırım.
Ay alışveriş modum gelmiş benim :KK28:

Öyle kıskançlık değil abla, senin taş gibi olduğunu görüp ahlanma vahlanma halleri :KK68:
Koyu mor rengini çok severim. Moru lacivert veya beyaz ile kombin yapmaya bayılırım.
Ay alışveriş modum gelmiş benim :KK28:

Bilemedim şimdi hayyalim ne desem yani,birde yeşille kombin edilince güzel oluyor mor rengi.
Benimde geldi alışveriş zamanım :KK53:

X