En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.458
Yarışmaya Katılacak Olan Arkadaşlar Lütfen Okuyunuz !

Gidilecek yer : Gündüz vakti bir arkadaş ile kahve içmeye gidilecektir..
Mevsim : İlkbahar
Gerekenler :Oluşturmuş olduğunuz kombini çekerken , bir kağıda ''KADINLAR KULÜBÜ'' ve resmi çektiğiniz ''GÜN-AY- YIL' yazarak yarışmaya katılabilirsiniz..
Bu kağıt resim karesinde olmak zorundadır.

1-01.04.2015 saat 00:00 ile 24.04.2015 saat 00:00 tarihleri arasında yarışmaya katılacak olan arkadaşlar, oluşturmuş olduğunuz kombini bana özel mesaj yoluyla göndereceksiniz..

2- Yarışmaya katılan tüm yarışmacıların yüz bölgesi kapatılacaktır.

3- Birinci olan üyemize profil madalyası ve hediye verilecektir.

4- Oylama 1 hafta sürecektir. 25.04.2015 tarihinde oylama topiği açılacaktır.

5-Oylama topiğin de yarışmaya katılan arkadaşlar, hiç bir şekilde kimliklerini belli etmeyeceklerdir !

6-Fotoğraflara nick yazılmayacaktır.

7-Adaylara oy veren arkadaşlarımız ilgili başlıkta,çalışmalar hakkında yorum yapabilirler,oy verdikleri numarayı belirtebilirler.Yalnız,yarışmaya dahil olan çalışmalar hakkında,küçümseme,sert eleştiri ve iğnemelerden uzak yorumlar yapmalıdırlar.
Pro üyelik birinci haricinde ki üyelere verilmeyecektir.

8-Yarışmacılarla ile ilgili her türlü yorumlar diğer topikten (fotoğrafların olduğu yarışma topiği ) yapılacaktır.

9-Her kullanıcı yalnızca tek bir oy verebilecektir.

10-Foto çekimleri mümkün oldukça net olmalıdır.

11- Oy kullananlarda arkadaşlarının kimliğini yorumlarda açık etmeyeceklerdir.

12-Yarışmaya her kullanıcı kendi resimleriyle katılmalıdır,herhangi bir olumsuz durumla karşılaşırsak ve bunu sonradan öğrenir isek ( fake resim vs gibi ) gerekli ceza verilecek , oylama topiğinde resim silinecek ve yarışmaya katılan arkadaşım yarışmadan atılacaktır.. Fake resimle yarışmaya katılan arkadaş, yaptığı , yazdığı , yolladığı resimden ve herşeyden sadece kendisi sorumludur..
Özelden gerekli uyarılar yapılmıştır.Yönetim bu durumdan sorumlu değildir.

Başarılar..

örnek birkaç kombin örneği

Teşekkürler adracım :) bende sabırsızlıkla bekliyorum .. Büyük gün geldi sonunda yarışmayı özlemişimmmmm yaaa
Zevkli geçiyor yemek yarışmasıyla moda yarışması.Eğleniyoruz birşeyler öğreniyoruz.Araya yemeği de sıkıştırdım yalnız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…