Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Kafayı fena bozdum
Sen neler yapıyorsun,günler nasıl geçiyor artık sık sık gelAma hemen madalya alma
Ben, bir annemler birde kendi evim arasında mekik dokuyorum canım.
150 kg biberden salça yaptım. Annem, kayınvalidem, görümcem derken bir 50 kg daha niyetim var. Ajvar sos yaptım, kahvaltılık domates sos yaptım, konserve şakşuka falan derken kayınvalidem sat istersen bunlardan demeye başladı artık Pekmeze falan girmedim hiç, yapmasını bilmiyorum yani. Ama Antep’ten sipariş vermiştim, bugün geldi.
karpuz pekmezi nasıl oluyor kuzum, ilk duyuyorum

Allah kolaylık versin ben hiç saymayayım
Karpuz pekmezi işin espirisiYani yapılacakları fazlası ile yaptım artık antin kuntin şeyleri yapmaya başladım
Karpuzun suyunu sıkıp kaynattım ve güneşte beklettim canım:)

Bizim buralarda pekmezi kaynatırken toprak ekliyorlar diye biliyorum ama ne toprağı bilgim yok
Bencede sen sayma, aklıma karpuz kabuğunu sokma

Ben hiç sanal gibi görmüyorum:)
Çoğunuzu çok iyi tanıyorum ve anlıyorum
Sen yeni geldin ama iyi yerleştin gönlüme,buraya:)
Şimdi gördüm bunu ne mutlu bana o halde sen de benim gönlümde yer ettin valla ❤
Ama o gün aceleye gelir:)Bence sunum yapamazsın:)Sen poğaçaya özel birgün ayır:)
Bir gün önce poğaçayı yapar fotoğraflarım ertesi gün de harf pastamı yaparım akşam da masayı kurarım diye düşündüm ama daha erken yapıp buzluğa atarım belki de bakalım belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…