Poğaçalar En Pratik Poğaça Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Poğaça Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    700
  • Anket Kapalı .
Şimdi gördüm bunu ne mutlu bana o halde 🥰🥰🌸 sen de benim gönlümde yer ettin valla ❤

Bir gün önce poğaçayı yapar fotoğraflarım ertesi gün de harf pastamı yaparım akşam da masayı kurarım diye düşündüm ama daha erken yapıp buzluğa atarım belki de bakalım belli olmaz🤗🤗
:KK60: :KK200:
Yok canım sunumda başka bir ürün kullanamazsınız:)Tek poğaçacanız olmalı:)Yani yemek olsa hadi pilav,salata kabulüm:)Ama poğaçaya pasta olmaz:)

:KK60: :KK200:
Yok canım sunumda başka bir ürün kullanamazsınız:)Tek poğaçacanız olmalı:)Yani yemek olsa hadi pilav,salata kabulüm:)Ama poğaçaya pasta olmaz:)
Yok zaten sunum için demedim pastayı ben. Doğum gününe denk getirmeyi düşündüm pastanın yanında güzel gider yemesi poğaçayı diye. Hani biraz geç yapayım poğaçayı doğumgününde de kullanırım hem diye düşündüm masada 🤗🤗 yoksa sunumda güzelim poğaçam varken hhiç fonda başka bi şey kullanır mıyım :KK53:

Yok zaten sunum için demedim pastayı ben. Doğum gününe denk getirmeyi düşündüm pastanın yanında güzel gider yemesi poğaçayı diye. Hani biraz geç yapayım poğaçayı doğumgününde de kullanırım hem diye düşündüm masada 🤗🤗 yoksa sunumda güzelim poğaçam varken hhiç fonda başka bi şey kullanır mıyım :KK53:
Yanına birde kısır yaparsan tamamdır yada mercimek köftesi :KK45:

İlçedeyim canım
Ay ne bileyim korkuyor insan
Çantasına yedek maske de koyun harici olarak. Minikler biraz sıkılıp tak çıkar yapıyor düşebiliyor yere okullarda var ama garanti olsun çantasına koyun siz 🤗 küçük boy ıslak mendil, kolonya falan da bulundurabilirsiniz çantasında okullarda belli noktalarda dezenfektan var ama yine de iyi olur yanında bunlar olursa. Allah 'ın izniyle bir şey olmaz inşallah mecburen devam edecek bir şeyler bi taraftan endişeye kapılmayın

X